Skocz do zawartości

Recommended Posts

ostatnio częto mi łzawią oczy, szczególnie przy wietrze, ide i wyglądam jakbym płakała :D aż sie ludzie za mną oglądają, czy na takie coś mogą pomóc krople do oczu? Też wydaje mi sę ze moje oczy są bardziej przekrwione

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki, kupiłam już sobie jakieś hialeye free complex i fajne są :) podobno mają działać też przeciwzapalnie, wiem że na pewno pomogły mi na to łzawienie, rzadziej mi się tak robi, chyba będę je trzymać pod ręką bo coraz częściej oczy o sobie dają znać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorąc pod uwagę taki specyficzny objaw to może warto żebyś poczytała - https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-alergie ? To niepozorne dolegliwości, ale niestety mogą oznaczać uciążliwą alergię. Miałem podobny problem, zaczęło się właśnie od łzawiących oczu, czasem lekkiego kataru, niestety objawy się nasilały i okazało się, że w wieku dwudziestu lat nabawiłem się alergii, nie wiem jakim cudem. Warto się tym zainteresować, jeżeli zauważysz u siebie inne oznaki wybierz się do lekarza. Ale może to kwestia trwale zmęczonych oczu po prostu, łatwiej będzie z tego wyjść, więc życzę oby się to nie okazało alergią ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej nie wiązałbym tego z alergią... najlepiej zacząć od najprostszego rozwiązania czyli sprawdzić jakieś krople do oczu, koniecznie bez konserwantów. Być może oko jest po prostu przesuszone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja staram się chronić oczy przy złych warunkach pogodowych, bo potem właśnie po takich wiatrach są bardzo wrażliwe, wysuszone i podrażnione. Do tego kupuję na

https://www.aptekamini.pl/hyal-drop-pro-10-ml.html

krople do oczu, bo moja praca (min 5h przy komputerze) też nie ma zbyt dobrego wpływu na oczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz