Skocz do zawartości
miau

Czym jest dla Ciebie forum?

Recommended Posts

Gość Anonymous

Tak jak w temacie, czy forum jest dla Ciebie tylko sposobem na zbicie czasu czy czymś więcej?

Ja muszę przyznać, że to forum uzależnia. Bardzo lubię tutaj pisać i myślę, że wytrwam tutaj do końca..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Amethyst

Dzięki temu forum (no i jeszcze innemu) pozbyłam sę deresjii ,zaczęlam żyć.

Andriskos satał się dla mnie swoistą przystanią do której zawsze uciekam przed wszelakimi problemami życia codziennego. Dzięki temu jeszcze nie zwariowałam.

Lubię pisac na forum ,czytać co mają do powiedzenia inni, spędzać czas wspoólnie na necie.

To takie niesamowite ,że każdy z nas mieszka w innym mieście a mozemy się spotykac razem tutaj;)

Mało jest takich for z tak przesympatyczną atmosferą;) Niepzowólcie mi nigdy stąd odejść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na forum lubie pisac posty i miło spedzac czas choc nie zawsze mi to wychodzi i musze powiedziec ze forum uzaleznia i wciaga jak narkotyk ale oczywiscie w granicach rozsadku i to na tyle by było. :hihi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

Miejscem gdzie moge porozmawiać z ciekawymi ludzmi, uciec od codzienności i nie myśleć przez chwile o tym co jest na zawnątrz tylko o tym co tu i teraz ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pracowitym dniu, fora są dla mnie ucieczką od reszty męczącego dnia.

Każdy może tu być sobą, pokazać siebie od "właściwej" strony....

Andriskos jest jednym z for, na którym lubię przebywać, dzielić się swoimi uczuciami i odczuciami. Poznać tyle wspaniałych ludzi jest niezwykłą sprawą.:)

Niesamowite, każdy z nas mieszka w różnych częściach Polski i nie tylko, a jest takie miejsca, gdzie możemy usiąść i pogadać, jak w realu. ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czym jest dla mnie forum? Sposób na zabicie czasu, miejsce poznania ciekawych ludzi, kopalnia wiedzy poprzez wymianę poglądów z innymi... Na forum można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Dzięki nim nie wierzę ślepo w swoje opinie, których się trzymam. Poznaję opinie na dane tematy z perspektywy innych.

Według mnie fora uczą mądrości i tolerancji:]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Anonymous

Jak już niektórzy wymienili - ucieczką od rzeczywistości. Moje środowisko jest przygnębiające - wszyscy słuchają techno, szpanują komórkami i super-skuterami i im to wystarcza. Ześwirować można od takiego towarzystwa. Zero ambicji, zero zainteresowań. Nie potrafią się nawet zachowywać przyzwoicie. Na forum mogę znaleźć ludzi, którzy mają jakieś cele w życiu, mogę porozmawiać na te tematy, które mnie interesują, a tamte osoby (moje otoczenie) trochę przewyższają. Oni nawet pisać nie potrafią poprawnie!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Niepzowólcie mi nigdy stąd odejść.

Nie pozwolimy. ;)

wszyscy słuchają techno, szpanują komórkami i super-skuterami i im to wystarcza. Ześwirować można od takiego towarzystwa. Zero ambicji, zero zainteresowań.

U mnie jest bardzo podobnie. No może są małe wyjątki.

Forum jest dla mnie miejscem, gdzie mogę poznać wiele wspaniałych ludzi, powymieniać z nimi zdania, można się dowiedzieć dużo ciekawych informacji. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W internecie uciekam od szarej codzienności.

Mogę tutaj porozmawiać z ciekawymi ludźmi, na ciekawe tematy.

A, że to najlepsze forum na jakim byłam, to już w ogóle cały dzień tutaj siedzę.

I nie żałuję. ;*

Mam nadzieję, że zostanę tutaj na długo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bywałam już na wielu forach...a tak z nudów...czy fora uzależniają? Nie wiem, za często je zmieniam [oczywiście by się nie uzależnić :P ]

A teraz opierniczam się w pracy...i siedzę na forum...hm...jestem uzależniona? :lol-sweat:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Forum jest dla mnie miejscem, gdzie mogę wyrazić moje poglądy, poznać zdanie innych z którymi nie muszę się zgadzać i jest dla mnie sposobem, na poradzenie sobie z nadmiarem wolnego czasu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię spędzać czas na forum i pisać posty, to dla mnie takie odcięcie się od rzeczywistości i chwilowe zapomnienie o wszystkim, oczywiście też dla zabicia nudy no i w celu zapoznania fajnych ludzi ;) Zdaje mi się, że jestem trochę uzależniona od forum ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czym jest dla mnie forum? Na pewno swego rodzaju odskocznią od życia codziennego. Miejscem, gdzie mogę być sobą, pokazać siebie, a nie dostosowywać się do otoczenia, bo jak zrobię coś tam, to mam przesrane. Jest miejscem, gdzie mogę poznać i utrzymywać kontakty z fajnymi ludźmi. No i dodatkowo na chwilę obecną zawsze to jakiś obowiązek. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem Adminką pewnego Forum i traktuję je ...jestem Administratorką "z powołania" i wkładam siebie w to co robię...

Dla mnie stworzyć takie Forum = zbudować wielki, piękny, słoneczny dom z tarasami, hotel-kurort, sanatorium (pobyt w nim darmowy dla Użytkowników, sponsorowany przez Administrację), zrobić tak by był dostosowany dla każdego, bez barier, schodów, progów, wyposażyć go odpowiednio (sale rehabilitacyjne, pokoje, łazienki)..., no i spraszać gości...

Miejscem gdzie moge porozmawiać z ciekawymi ludzmi, uciec od codzienności i nie myśleć przez chwile o tym co jest na zawnątrz tylko o tym co tu i teraz ...
a tak traktuję mój pobyt na innych Forach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Forum dla mnie to nie tylko zabicie czasu, lubię tu przebywać, choć ciężko jest znaleźć czas ostatnio. To jest oderwanie się od rzeczywistości, od problemów... chwila dla mnie.

http://www.youtube.com/watch?v=2Jdc288KXDI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na forum mogę pokazać siebie prawdziwą bez żadnych dogryzeń jak w realu, bez żadnych krzywych spojrzeń.Na forum zabijam czas,bardziej się rozwijam. Poznaję nowych ciekawych ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chwila oderwania sie od reala, gdzie mozna odsapnac i jednoczesnie "pogadac" z ludkami o podobnych zainteresowaniach.Dodatkowo ...poznac nowe osoby, ktorymi de facto mozna- jak sie potem okazuje spotkac.Bo z tego samego miasta badz okolic sa.

I nierzadko, mozna dowiedziec sie ciekawych, niekoniecznie znanych rzeczy ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz