Skocz do zawartości
Pogodynka

Plecak czy torba?

Recommended Posts

Ja do szkoły noszę torebkę, bo ładniej to wygląda. Plecak jest jednak wygodniejszy i więcej rzeczy się do niego zmieści, no bo... jak mam wziąć do torebki książki, strój i trampki to chyba jasne, ze nie da rady :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś nosiłam tylko torby, bo nie podobały mi się typowo 'sportowe' plecaki. Rok temu kupiłam sobie jednak plecak i nie oddałabym go za nic w świecie. Jest mi z nim o wiele wygodniej, szczególnie zimną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecnie 25L plecak taktyczny z bardzo wytrzymałej Condury 1000D, po dwóch latach użytkowania we wszystkich możliwych warunkach jest minimalnie zużyty i posłuży mi pewnie wiele razy tyle.

MilTecMilitaryArmyPatrol.jpg

Bardzo podobny do tego na zdjęciu, z tym że mój ma dodatkowo rzep velcro i górny pasek uniemożliwiający przypadkowe wysypanie zawartości. Siatka molle często mi się przydaje, np. do podwieszenia futerału ze statywem. Warto zainwestować w coś takiego jeśli często używamy plecaków, wcześniej kupowałem proste szmaciaki i musiałem je zmieniać co rok lub dwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie zawsze jest to torba - może to szczyt próżności, aczkolwiek nie czuję się za dobrze w plecakach. Te używam praktycznie tylko i wyłącznie gdy idę na rower - torebka byłaby w tym przypadku mocną przesadą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ogół wolę torbę, nie znoszę nosić plecaków, nie noszę na dwa ramiona, a na jedno to się ślizga po plecach i zaraz zaczyna wkurzać, więc wybieram drugą opcję. Ale z kolei jak jadę na weekend do domu z akademika, żeby zawieść rzeczy do prania, to od torby mi ramię odpada,wtedy najlepsza jest walizka jednak :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz