Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Pompki , hantle i piwo.
 3. Ja wróciłam znowu do ćwiczeń, staram się codziennie ok pół godziny ćwiczyć, ale bez żadnych guru fitnessu, zależy mi na wzmocnieniu mięśni brzucha, pleców i nóg bo w pracy noszę ciężkie rzeczy.
 4. Dokładnie, z biegiem czasu uważam, że "zazdrościć" można wiedzy jaką się posiada.
 5. I teraz każdy kto gonił tak strasznie za pieniędzmi przekonał się, że teraz one nic nie pomogą. W życiu bym nie pomyślała, że w dzisiejszych czasach może zaistnieć taka sytuacja. Już przeszłam różne etapy reagowania na tę sytuację. Teraz uważam bardziej na higienę, staram sie nie chodzić po mieście, ale ten fakt chodzenia go pracy mnie irytuje.
 6. Prędzej ludzie się pozabijają siedzą z sobą 2 tyg bez możliwości wyjścia na kwarantannie ;)
 7. Będzie nas mniej. Może staniemy się sobie bliżsi.
 8. Informacje, jakie do nas docierają są niepełne . Obawiam się, że nie mówi się całej prawdy o wirusie , aby nie wzbudzić paniki.
 9. A mnie nie przeszkadza jak dwie kobiety się kochają albo dwóch facetów. Nikomu nic od tego nie ubywa. Kochaj i daj kochać innym!
 10. Jak wyżej . Bardz po***ny świat. Nie akceptuje związków jednej płci ,więc stanowcze "WYPAD". Jaki związek jest akceptowalny to Kobieta + Mężczyzna. Nic więcej.
 11. po***any świat. I tyle.
 12. Jeśli nie myslalabym poważnie o tym kimś to pewnie nie byłby to problem. Jednak znając moje podejście, zaraz bym się zaangażowała i byłoby już nieciekawie.
 13. Disorder

  Wypalenie zawodowe

  myślę, że większość osób w końcu doznaje takiego wypalenia, chyba, że jego praca jest jego pasją - wtedy nie ma się czym martwić.
 14. Praca jest dla koni i traktorów.
 15. Kociołek Matołek był debeściarski.
 16. Obecnie czuję się, jakbym była wypalona. Dokładnie tak było. Mogłam być non stop dostępna, po pracy nie miałam problemu żeby odbierać telefony. W czasie dni wolnych byłam pod telefonem. Dodatkowo zwiększona liczba obowiązków i człowiek ma dość..
 17. Wcześniej bajki były dużo ładniejsze. Porównanie Smerfow tych obecnych a tych wcześniejszych-ogromne. Dzieciaki na pewno by natomiast powiedziały, że obecne są lepsze niż za naszych czasów. (;
 18. Są to osoby, które skaczą przed monitorem razem z tymi Chodakowskimi, Lewandowskimi? 😋 Wymienilam tylko te, które na pewno każdy zna. Ćwiczycie? Z kim? Macie ulubione treningi, cwiczenia? Jak z efektami? Osobiście uwielbiam Monikę Kołakowska. To dzięki niej udało mi bardzo ładnie zrzucić kilogramy.. lubię też treningi z Mel B, Gacką, Hasfit.
 19. Powiedziała , że jeśli złamię zakaz, to mogę o niej zapomnieć. Co prawda , gdy ją poznałem , byłem już prawie czysty. Wcześniej dałem słowo cioci i wujkowi u których zamieszkałem . Obiecałem ,że definitywnie zerwę z dotychczasowym życiem.
 20. Powiedz, jak Cię żona przekonała?
 21. Tak, tak. O to mi chodziło (;
 22. Byliśmy na przyśpieszonych naukach. Facet mówił całkiem mądrze, ciekawie i krótko. Teraz ciężko spotkać osoby przed ślubem, którzy jeszcze mają za sobą pierwszy raz i raczej wszyscy zdają sobie z tego sprawę.
 23. Krzesło elektryczne :P
 24. Porcelanowy nocnik w kwiatowe desenie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.