Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Last week
 2. Niebieska

  Dzinsy

  A biorąc pod uwagę, że dżinsy farbują to od takich stringów ma niebieską .... :>
 3. Earlier
 4. Janko Bzykant

  Dzinsy

  Ona kocha dżinsy. Stringi też ma dżinsowe.
 5. Niebieska

  Dzinsy

  Chyba lubisz to dawać reklamy.
 6. Angiee

  Dzinsy

  Ja też uwielbiam jeansy!!! Chodzę częściej w spodniach niż w kieckach ;) Polecam zakupy na www.jeansclub.biz Kupuję tam spodnie dla siebie i córki, a nawet mój mąż dał się ostatnio namówić i teraz ubieramy się całą rodziną ;) To nie jest reklama... Na takich forach zazwyczaj ludzie wymieniają się poradami więc i ja to zrobię ;) P.S pozdrawiam obsługę sklepu Jeans Club! ;)
 7. MarcixM

  Podróże

  Najlepszy hotel w Białymstoku – http://royal-hotel.pl/royal.
 8. MarcixM

  Ból brzucha

  Jeśli macie problemy z układem pokarmowym koniecznie zgłoście się na usg jamy brzusznej – https://gastromed.info/usg-jamy-brzusznej/.
 9. Urządzenia medyczne, akcesoria medyczne, drobny sprzęt medyczny. Wszystko w jednym miejscu . Odwiedź sklep Biameditek.
 10. Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia boryka się z uzależnieniem , szukaj pomocy w https://nowy-dzien.pl/
 11. można niezłą dupkę zrobić nawet w domu - najlepiej rowerek + ćwiczenia z YT
 12. Po ch*** kupować w Warszawie? Moim zdaniem piękniej można żyć na prowincji w otoczeniu nieskażonej przyrody .
 13. A czytałeś o skupach nieruchomości? Patrz - https://kb.pl/porady/na-jakiej-zasadzie-dziala-skup-nieruchomosci-_wp20/ Mieszkaniami zadłużonymi raczej nikt specjalnie się nie interesuje, ale takie firmy je skupują i pewnie później sprzedają. Na razie wstępnie się orientowałem, ale wychodzi na to, że można kupić w dobrej cenie oczyszczone mieszkanie, przygotowane do sprzedaży. No i teoretycznie w cenie poniżej rynkowej. Ktoś kupował?
 14. Jak ktoś zasiedziany to najlepiej znaleźć gotowy program ćwiczeń dla początkujących. Zwykle są rozpisane na parę miesięcy ze stopniowym zwiększaniem poziomu. Inaczej można sobie krzywdę zrobić.
 15. Ja tam nie mam co narzekać, siedzenie w domu dla mnie nie jest ciężkie a praca z domu nawet mi pasuje.
 16. Summer

  Wypalenie zawodowe

  Jak dla mnie praca to praca, ni to ziębi, ni to grzeje. Znam parę osób, które w jednej firmie się wypaliły. Po zmianie firmy chwalą sobie, niby robią to samo ale jakoś podejście zupełnie inne.
 17. Ja teraz czytam stary dobry "Świat dysku", humor może nie dla każdego ale mnie się podoba.
 18. No jak ktoś ma takie zaloty , to nie wątpię. +LadyInBlue+ :wub:
 19. Jak na razie to ludzie bardziej chcą się pozabijać niż być sobie bliższym.
 20. Kurcze...tak mnie naszła chęć odpowiedzieć, ze dźwięki gdzie natura wpływa na nas najbardziej ale napisze jednak,ze szum drzew i poranne arie ptasie ;)
 21. Zaczynam przedpremierowo czytać "Chatę na krańcu świata" i już czuję, ze ten klimat mnie wciąga... I to do tego stopnia, ze obiad wylądował w koszu
 22. W moim odczuciu będzie wręcz przeciwnie.Ludzie zbyt mocno są zapatrzeni w siebie.
 23. Tak, sama, mam kilka takich by wzmocnić interesujące mnie mięśnie i ćwiczę :) Dostaje cholery siedząc w domu z powodu pracy zdalnej to staram się to jakoś wykorzystać ;)
 24. Sama sobie wymyślasz trening (ćwiczenia)? Mi jest prościej włączyć gotowy trening. Później ewentualnie trochę go modyfikuje. Też może być niezłym ciężarem 😋
 25. Pompki , hantle i piwo.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.