Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. można niezłą dupkę zrobić nawet w domu - najlepiej rowerek + ćwiczenia z YT
 3. Po ch*** kupować w Warszawie? Moim zdaniem piękniej można żyć na prowincji w otoczeniu nieskażonej przyrody .
 4. A czytałeś o skupach nieruchomości? Patrz - https://kb.pl/porady/na-jakiej-zasadzie-dziala-skup-nieruchomosci-_wp20/ Mieszkaniami zadłużonymi raczej nikt specjalnie się nie interesuje, ale takie firmy je skupują i pewnie później sprzedają. Na razie wstępnie się orientowałem, ale wychodzi na to, że można kupić w dobrej cenie oczyszczone mieszkanie, przygotowane do sprzedaży. No i teoretycznie w cenie poniżej rynkowej. Ktoś kupował?
 5. Jak ktoś zasiedziany to najlepiej znaleźć gotowy program ćwiczeń dla początkujących. Zwykle są rozpisane na parę miesięcy ze stopniowym zwiększaniem poziomu. Inaczej można sobie krzywdę zrobić.
 6. Ja tam nie mam co narzekać, siedzenie w domu dla mnie nie jest ciężkie a praca z domu nawet mi pasuje.
 7. Summer

  Wypalenie zawodowe

  Jak dla mnie praca to praca, ni to ziębi, ni to grzeje. Znam parę osób, które w jednej firmie się wypaliły. Po zmianie firmy chwalą sobie, niby robią to samo ale jakoś podejście zupełnie inne.
 8. Ja teraz czytam stary dobry "Świat dysku", humor może nie dla każdego ale mnie się podoba.
 9. No jak ktoś ma takie zaloty , to nie wątpię. +LadyInBlue+ :wub:
 10. Jak na razie to ludzie bardziej chcą się pozabijać niż być sobie bliższym.
 11. Kurcze...tak mnie naszła chęć odpowiedzieć, ze dźwięki gdzie natura wpływa na nas najbardziej ale napisze jednak,ze szum drzew i poranne arie ptasie ;)
 12. Zaczynam przedpremierowo czytać "Chatę na krańcu świata" i już czuję, ze ten klimat mnie wciąga... I to do tego stopnia, ze obiad wylądował w koszu
 13. W moim odczuciu będzie wręcz przeciwnie.Ludzie zbyt mocno są zapatrzeni w siebie.
 14. Tak, sama, mam kilka takich by wzmocnić interesujące mnie mięśnie i ćwiczę :) Dostaje cholery siedząc w domu z powodu pracy zdalnej to staram się to jakoś wykorzystać ;)
 15. Sama sobie wymyślasz trening (ćwiczenia)? Mi jest prościej włączyć gotowy trening. Później ewentualnie trochę go modyfikuje. Też może być niezłym ciężarem 😋
 16. Pompki , hantle i piwo.
 17. Ja wróciłam znowu do ćwiczeń, staram się codziennie ok pół godziny ćwiczyć, ale bez żadnych guru fitnessu, zależy mi na wzmocnieniu mięśni brzucha, pleców i nóg bo w pracy noszę ciężkie rzeczy.
 18. Dokładnie, z biegiem czasu uważam, że "zazdrościć" można wiedzy jaką się posiada.
 19. I teraz każdy kto gonił tak strasznie za pieniędzmi przekonał się, że teraz one nic nie pomogą. W życiu bym nie pomyślała, że w dzisiejszych czasach może zaistnieć taka sytuacja. Już przeszłam różne etapy reagowania na tę sytuację. Teraz uważam bardziej na higienę, staram sie nie chodzić po mieście, ale ten fakt chodzenia go pracy mnie irytuje.
 20. Prędzej ludzie się pozabijają siedzą z sobą 2 tyg bez możliwości wyjścia na kwarantannie ;)
 21. Będzie nas mniej. Może staniemy się sobie bliżsi.
 22. Informacje, jakie do nas docierają są niepełne . Obawiam się, że nie mówi się całej prawdy o wirusie , aby nie wzbudzić paniki.
 23. A mnie nie przeszkadza jak dwie kobiety się kochają albo dwóch facetów. Nikomu nic od tego nie ubywa. Kochaj i daj kochać innym!
 24. Jak wyżej . Bardz po***ny świat. Nie akceptuje związków jednej płci ,więc stanowcze "WYPAD". Jaki związek jest akceptowalny to Kobieta + Mężczyzna. Nic więcej.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.