Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. prawie wcale. a dokładniej - usunęłam dwa grzejniki w mieszkaniu (w tym jeden z łazienki), bo zupełnie nie są mi potrzebne. pozostałe włączam bardzo rzadko i szybko wyłączam, bo szybko się nagrzewa.
 3. raz na jakiś czas bardzo miło zjeść obiad z rodzinką, w większym gronie. akceptuję wszystko oprócz namawiania na siłę na zjedzenie czegoś czego nie lubię lub nie mam w swojej diecie. ale jak mama zrobi obiad to
 4. Kibicuję też Lechowi. A z tych nielubianych...
 5. przerażające, że minął już prawie rok. co do szczepionek - jestem coraz bardziej zmartwiona tym wszystkim: giną, są rozdawane, marnują się, podpalają fabryki szczepionek, a w końcu produkują takie z 50% skutecznością i otwarcie mówią o tym, że chcą je wcisnąć nauczycielom. kolejna kwestia to depresja - ludzie zamykają się w sobie, izolacja nie sprzyja zdrowiu psychicznemu, ludzie tracą pracę i pieniądze. skończyć to się nie skończy prędko, ważne żebyśmy wrócili do względnej normalności. absurdu obostrzeń już nie chce mi się komentować...
 6. Trochę o zasadach doboru koloru włosów do karnacji - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/blog/jak-dopasowac-kolor-wlosow-do-karnacji.html Nie twierdzę, że to się sprawdzi w przypadku każdego, ale w zdecydowanej większości - tak. Odpowiednie połączenie może zrobić dużą różnicę.
 7. Po ostatnich medialnych rewelacjach nt. Dziwisza , Gulbinowicza i innych im podobnych , stawiam tezę , że za dziesięć lat kościoły w Polsce zamienione zostaną na siłownie, sklepy budowlane , dyskoteki lub obiekty mieszkalne dla bardziej zamożnych. Najwyższy czas zdelegalizować tą sektę.
 8. Niebieska

  Dzinsy

  A ja nie patrzę na markę byle wygodne były :P
 9. Janko Bzykant

  Dzinsy

  Mam kultowe marki Cottonfield. Szkoda, że firmę szlag trafił wiele lat temu. Szanuję je jak relikwie. Na codzień chodzę w levisach.
 10. Niebieska

  Dzinsy

  Ale oczywiście, że o cerę chodzi :>
 11. Niebieska

  Dzinsy

  A biorąc pod uwagę, że dżinsy farbują to od takich stringów ma niebieską .... :>
 12. Janko Bzykant

  Dzinsy

  Ona kocha dżinsy. Stringi też ma dżinsowe.
 13. Niebieska

  Dzinsy

  Chyba lubisz to dawać reklamy.
 14. MarcixM

  Podróże

  Najlepszy hotel w Białymstoku – http://royal-hotel.pl/royal.
 15. MarcixM

  Ból brzucha

  Jeśli macie problemy z układem pokarmowym koniecznie zgłoście się na usg jamy brzusznej – https://gastromed.info/usg-jamy-brzusznej/.
 16. Urządzenia medyczne, akcesoria medyczne, drobny sprzęt medyczny. Wszystko w jednym miejscu . Odwiedź sklep Biameditek.
 17. Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia boryka się z uzależnieniem , szukaj pomocy w https://nowy-dzien.pl/
 18. można niezłą dupkę zrobić nawet w domu - najlepiej rowerek + ćwiczenia z YT
 19. Po ch*** kupować w Warszawie? Moim zdaniem piękniej można żyć na prowincji w otoczeniu nieskażonej przyrody .
 20. A czytałeś o skupach nieruchomości? Patrz - https://kb.pl/porady/na-jakiej-zasadzie-dziala-skup-nieruchomosci-_wp20/ Mieszkaniami zadłużonymi raczej nikt specjalnie się nie interesuje, ale takie firmy je skupują i pewnie później sprzedają. Na razie wstępnie się orientowałem, ale wychodzi na to, że można kupić w dobrej cenie oczyszczone mieszkanie, przygotowane do sprzedaży. No i teoretycznie w cenie poniżej rynkowej. Ktoś kupował?
 21. Jak ktoś zasiedziany to najlepiej znaleźć gotowy program ćwiczeń dla początkujących. Zwykle są rozpisane na parę miesięcy ze stopniowym zwiększaniem poziomu. Inaczej można sobie krzywdę zrobić.
 22. Ja tam nie mam co narzekać, siedzenie w domu dla mnie nie jest ciężkie a praca z domu nawet mi pasuje.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.