Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Ja noszę okulary i nie zamierzam ich zamieniać na soczewki bo dodają mi uroku 😛
 3. Last week
 4. Kulturę jazdy nabywa się przez kilka pokoleń. Jest pewien schemat: dziadkowie mieli samochód, rodzice także, i ja mam bryczkę. Dziadkowie uczyli mnie jak należy zachować się na drodze, tego samego uczyli rodzice, ja także będę dzielił się swoją wiedzą z moimi dziećmi . W naszym kraju, w przeciągu jednego pokolenia gumofilcaki przesiedli się z wozów drabiniastych do wyeksplatowanych aut zza zachodniej granicy. Dlatego też często panują na naszych drogach zwyczaje wozaków rozwożących węgiel, a nie kulturalne zachowania zmotoryzowanych przedstawicieli gatunku homo sapiens.
 5. Ja tam nie wiem bo mało piję ale kiedyś jak czasem więcej się pijało to odwrotnie niż większość ludzi gadałem o sobie głupoty wymyślone-do dzisiaj koleżanka ze szkoły chyba myśli o mnie nie za dobrze..jak jej naopowiadałem o swojej dziewuszce ze śląska i innych dziwnych rzeczach(nie byłem na śląsku nawet) ... ale nie piję tyle już bo nie mam 14 lat i o zdrowie trzeba dbać 😉
 6. Dawno nie byłem pijany. Lekko pod humorem zdarza mi się być , jednakże bardzo sporadycznie. Nie ma dla mnie różnicy - zawsze mówię to, na co mam ochotę, lagę kładę na to, czy podoba się to komuś, czy też nie. Zbyt dużo w życiu przeżyłem, bym przejmował się jakimiś bzdurami.
 7. Teściowa nie musi wiedzieć wszystkiego 😉
 8. Nie mamy niespodziewanych gości, te sprawy dawno załatwiliśmy ku zadowoleniu wszystkich zainteresowanych. Obecnie znajomi, przyjaciele oraz dalsza rodzina MUSZĄ się zapowiedzieć z odpowiednim wyprzedzeniem. Wyjątkiem są teściowie, którzy mogą wpaść do nas, kiedy tylko mają na to ochotę. Zawsze gościmy po staropolsku - musi być dobre jedzenie, kawa, herbata i coś słodkiego. Mocnych alkoholi nie podajemy, tylko piwo lub wino.
 9. Mój teść jest emerytowany policjantem. Wie o mnie wszystko, nie przeszkadza mu moja przeszłość, nawet się lubimy. Teściowa natomiast połknęła bajer, że miałem poważny wypadek na motocyklu i stąd te blizny i uszczerbione ucho.
 10. A już myślałam bo Christine też lubi przejeżdżać różne stworzenia :lol:
 11. Najlepiej pod namiot wybrać się do dobrego hotelu.
 12. Kiedyś tak było - dawałem w mordę i dostawałem po ryju. Mam kilka pamiątek z przeszłości: bliznę na łbie ( ok. 8 cm), zgrubienia na łukach brwiowych po kilkukrotnych szyciach , górna warga z pionową blizną, krzywy nos i prawe ucho z ubytkiem chrząstki. Ch*jowo, prawda?
 13. Jest piękny, ale nie mój. Mam zwykłą, wielkoseryjną bryczkę. Kiedyś dla mnie marka bryczki i jej wartość była ważna. Teraz jest mi to obojętne, jest milion ważniejszych rzeczy w życiu, niż półtora tony stali na czterech gumach.
 14. Aż dziw, że nie napisałeś "Daję w mordę i do widzenia" 😛
 15. Masz rację! Najlepiej na najbliższą plebanię, albo do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.
 16. Wszystko luźne..;-) ..na luzie + muzyczka -co ja wypisuję ..ech mniejsza z tym.Ale ubrania luźne na sto%.
 17. Nie wierzę w to, że czarny kot przynosi nieszczęście. O ile mnie pamięć nie myli, to w swoim życiu przejechałem pięć czarnych kotów i jednego łaciatego. W tym przypadku to koty miały pecha, ponieważ przednie zderzaki moich bryczek miały solidną konstrukcję.
 18. Lubię luźne majtki i obcisłe czapki.
 19. Ciężko jest naprawdę, zwłaszcza jak złapie dół.
 20. Zawsze obcisłe, czy góra, czy dół. Tak się najlepiej czuję.
 21. Pewna i świadoma siebie kobieta potrafi docenić piękno innej kobiety, a nie jej zazdrościć. Nie zazdroszczę, uroda to rzecz ulotna. Doceniam, śmiało wyrażam i komplementuję urodę, czy gust innych Pań.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.