Jump to content
The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Last week
 3. Trzeba mieć odwagę by żyć po swojemu w świecie ograniczonej wolności i jedynych słusznych przekonań.
 4. Dlaczego warto żyć po swojemu i nie zmuszać się do czegoś czego się nie czuje.
 5. O zwykłych szarych ludziach i ich marzeniach, o naturalnej potrzebie kochania i bycia kochanym /ą, którą skrywa się w duszy w obawie przed wyśmianiem, o braku możliwości naprawienia wyrządzonej krzywdy.
 6. Nie ma nic tylko czarnego albo tylko białego, wszystko jest w różnych odcieniach szarości.
 7. Ciekawy wątek 🙂 Dobro...a...zło?Niby "określenia" z goła proste i jasne a jednak...Wychodzi na to, ze nie do końca, bo wszystko zależy od tego kim/czym jesteśmy i w jakiej sytuacji się znajdujemy.A co za tym idzie ---> co dla jednych jest czymś dobrym, dla nas już takim być nie musi. Jednak żeby nie było...granice jakieś są zawsze i to w pewien sposób nakreśla nam przedział, gdzie ow czyny i zachowania można podczepić.
 8. Promocja Wielkanocna, aktualizacja Node.js i nowe wersje Javy Promocja: Wielkanoc z MyDevil.net! Z okazji Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla obecnych jak i nowych użytkowników MyDevil.net Świąteczną Promocję! Nowe jak i przedłużane pakiety hostingowe: MD oraz pakiety VPN od dnia 17.04.2019 23:59 do 23.04.2019 23:59 kosztują 30% mniej! Promocja łączy się z kodami polecającymi: zachęcamy do dzielenia się swoimi kodami polecajacymi z osobami, które nie korzystają jeszcze z usług MyDevil.net. Regulamin promocji: https://www.mydevil.net/regulaminy-i-dokumenty,36.html Wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze życzy ekipa MyDevil.net. Aktualizacja i status Node.js Node 11 i Node 12: udostępniliśmy najnowszą wersję Node.js: Node 11. Jest to wersja przejściowa, która w przyszłości zostanie zastąpiona przez wersję Node 12 (LTS). Node 10: ta wersja została zaktualizowana do ostatniego wydania z tej gałęzi, która umożliwia działanie najnowszych wydań oprogramowania blogowego Ghost - odświeżony opis instalacji: https://wiki.mydevil.net/Ghost Node 8: wkrótce zostanie domyślną wersją Node.js, o czym będziemy jeszcze informować. Node 6: w przyszłości zostanie usunięta ze wzgłędu na zakończenie wsparcia z końcem miesiąca. O usunięciu tej wersji będziemy jeszcze informować. Proponujemy migrację na Node 8 lub wyższe. Nowe wersje Javy Od dzisiaj dostępne na naszym hostingu są dwie nowe wersje Javy: OpenJDK 11 oraz OpenJDK 12. Przy okazji uprościliśmy dostęp do wszystkich wersji Javy - dostępne są nowe polecenia: java7, java8, java11 oraz java12. Domyślną wersją pozostaje OpenJDK 8.
 9. Janko Bzykant

  Hand Made..

  Kiedyś ręcznie tłumaczyłem, jednakże muszę przyznać, że i mi kilka razy tłumaczono w ten sam prosty sposób.
 10. Skończyłam kurs i szkołę medyczną więc jakąś tam wiedzę ogólną mam, praktyki jeśli chodzi o RKO nie mam i mam nadzieję, że nie będę miała okazji żeby się sprawdzić. Niemniej jednak kiedy widzę w różnych instytucjach czy nawet centrum handlowym, oznaczenie AED cieszę się, że ktoś pomyślał o tym, że zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego i ktoś dzięki temu może szybko zareagować, a jak wiadomo tutaj liczą się sekundy.
 11. Niebieska

  Hand Made..

  Ja robiłam bransoletki z muliny oraz papierowe pudełka bez kleju 😉
 12. malynaaaaa

  Hand Made..

  Lubię rękodzieło. Są to wyjątkowe rzeczy i dopracowane, prawdziwe arcydzieła można spotkać 🙂 sama bawiłam się przez jakiś czas wikliną papierową, wstążkami, robieniem ozdób na święta itp. Odnawiałam też meble do przedpokoju.. niby nic ale kiedy skończy się pracę i widać efekty człowiek unosi się nad ziemię 😄
 13. Earlier
 14. I co o tym myślicie? http://wgospodarce.pl/informacje/62499-zrobili-to-znp-donosi-nik-by-uniewaznic-egzaminy I niech mi ktoś powie, że uczniom nic się nie dzieje z powodu strajku!
 15. Aha 😛 A wracając do temat, aktualnie mam na sobie piżamkę 😛
 16. A bez niej? Jak zakapior? 😉
 17. Niebieska

  Na co masz ochotę

  Chluśniem bo uśniem 😉
 18. Nie jestem tego pewien. W czapce wyglądam na doktoranta z Harvardu.
 19. I tylko wtedy jesteś mądry? 😛
 20. Oczywiście! Żona mówi, że wyglądam w niej mądrze i bardzo elegancko.
 21. No to pierdykniem, bo odwykniem!
 22. Niebieska

  Na co masz ochotę

  I na druga nóżkę też!
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.