Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Można wyrzucić na zbity pysk, pod warunkiem że ma ukończone 18 lat.
 3. Księgarnia. Wracam zawsze do niej, i wychodzę z książką. Klimat oraz miejsce niepowtarzalne. Krynica, Bulwary Dietla.
 4. To moje trzecie forum. Pierwsze forum na którym bywałem , to forum o Beskidzie Niskim . Nadal sporadycznie tam zaglądam. Drugie forum, to Arena, a na nim wspaniałe osobowości tj. Kasia, Natasza, ReKa, Alma, Sunny, Raven, Sebier, Leszy, Jacek i kilku innych. To forum jest trzecie, i, chyba ostatnie. Bywam tutaj, mając nadzieję, że z sennego zamieni się w mniej senne. Prawdę mówiąc, mam tak mało czasu na codzień, że ten stan za bardzo mi nie przeszkadza. Fajnie, że Joanna Od Aniołów czuwa wraz ze mną, nie pozwalając temu forum wyzbyć się ostatniego tchnienia.
 5. Last week
 6. W pewnych środowiskach nazywa się to ' robieniem w ch*** '.
 7. Earlier
 8. A ja myślałam, że kobieta lubiąca zakupy 😛
 9. Czyściec, to nic innego, jak puste konto bez kasiorki.
 10. Allah miał tu dużo wrogów więc reakcja na jego wątki są jak widać chłodne.
 11. " Ucho Igielne " - Wiesława Myśliwskiego.
 12. Jedno z najpiękniejszych dzieł polskiej literatury. Malarski opis wsi, mijających pór roku, postaci targanych zwykłymi ludzkimi emocjami. Ponadczasowe dzieło, które jak pomost łączy czasy minione z obecnymi. U osób mało wrażliwych na piękno , w trakcie czytania może wystąpić syndrom tzw. ' długiej prostej'.
 13. Kiedyś zajrzał gościu na forum. Widziałem go, ale chyba d*pa zmarszczyła mu się ze strachu i woli do kościółka chodzić na nieszpory. Kilku starych zgredów płci obojga zafilowało z ciekawości, ale że Facebook zrył im berety na maksa, to zapomnieli języka w gębie.
 14. Nie każdy był tu nudziarzem, Allah potrafił dawać dziwne tematy dlatego inni byli ostrożni w postach.
 15. Miał chłop rację. Prześledziłem wpisy w różnych tematach. Wniosek nasuwa się następujący: nudziarze, ludzie bez poczucia humoru i dystansu do siebie, oraz pospolite niemoty fafluczące na ' zapchaj tematy ' doprowadziły do upadku forum. Gonić takie niedojdy w pi***, nie przejmować się brakiem codziennego blekotu, bo w jakości, a nie w ilości drzemie sprawcza siła. Amen.
 16. Dobrze wiedzieć 😄
 17. Tego typu problemy rozwiązuję z pomocą mojego kolo, Radka z Zakaczawia. Ubieramy się w eleganckie dresy, i bardzo grzecznie, niezwykle precyzyjnie, tłumaczymy, że długi należy regulować, a naiwna wiara w krótką pamięć człowieka zrobionego w ch***, jest co najmniej niepoważna. Jeszcze się nie zdarzyło, aby frajer nie zgodził się z moją tezą. Dobry dialog potrafi zdziałać cuda, kasiorka znajduje się w try miga, a nieraz jeszcze szybciej.
 18. Niebieska

  samoobrona

  To na wierzchu go trzymasz? 😛 Zwijacz oczywiście 😛
 19. Niebieska

  samoobrona

  Masz specjalną kieszonkę na ten zwijacz? 😛
 20. Dwa dojrzałe pomidory, jeden bakłażan, dwie czerwone cebule, duży ząbek czosnku, sól, pieprz, oliwa z pierwszego tłoczenia. Wszystko podsmażyć, na koniec dolać kieliszek madery. Następnie delikatnie mieszając, otworzyć okno i wy***rdolić wszystko w pi***. Po wywietrzeniu mieszkania, należy udać się do najbliższej budki z kebabem, aby wreszcie zeżreć coś konkretnego.
 21. Drapanie po plecach, a także podanie zimnego piwa i chipsów do łóżka.
 22. Zwijacz duży jest, ale jajka mam niewielkie, to jakoś w spodniach oprzyrządowanie się mieści.
 23. Niebieska

  samoobrona

  To na pewno 😄 Musisz ciekawie wyglądać z nim i pewnie masz problemy z kupnem spodni 😛
 24. Chyba musisz mieć mendy, albo we śnie wierzgasz nogami.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.