Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/04/2015 in all areas

 1. 3 points
  Jacekz

  Jak ogrzewacie swoje domy?

  Późny wieczór,las państwowy,worek na plecach,siekiera w ręku...i się później napali w piecu..a jak w pobliżu jest leśniczy..to niestety starymi krzesłami ... 😉
 2. 3 points
  Janko Bzykant

  Bez ślubu nie ma miłości?

  Nigdy nie poszedłbym do łóżka z kobietą gdyby nie miała ślubu. 😉
 3. 2 points
  MNK

  Reaktywacja forum!

  Cześć Wam wszystkim! Jestem Mateusz i jestem nowy administratorem forum i wziąłem sobie za cel reaktywację tego forum, tak, by przywrócić mu blask oraz świetlność z najlepszego okresu jego działania - mam nadzieję, że mi się to uda - lecz do tego potrzebuję wsparcia z Waszej strony - ze strony stałych Użytkowników forum Andriskos. Chciałbym zapewnić, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby forum działało i tym samym ogłaszam, że jego zamknięcie jest odwołane ?. Abym nie był dla Was również anonimowy : interesuję się szeroko pojętą technologią, motoryzacją, muzyką, uwielbiam podróże a na co dzień pracuje w dużej firmie IT. Na dobry początek usunąłem śmieciowy banner z SeoPilot'a który linkował do innych stron. Otworzyłem także ponownie rejestrację na forum, aby nowi użytkownicy mogli zakładać konta. Zapewniam Was, że będę do Waszej dyspozycji czy to na forum, czy mailowo, czy poprzez PW jak i mam gorącą prośbę o Wasze propozycje co do działania forum - co byście zmienili, poprawili, dodali, usunęli? Każdą propozycję rozpatrzę i będę dążył do tego, aby każdy dobry pomysł był realizowany! Polećcie też proszę forum znajomym, abyśmy mogli wskrzesić toczące się tutaj dyskusje na pełnych obrotach i aby ta społeczność mogła wrócić do życia!
 4. 2 points
  Wania

  Strajk nauczycieli

 5. 2 points
  Blackia

  Strajk nauczycieli

  Ok.Strajkują.Mają takie prawo...ale w jakim innym zawodzie ma się tyle wolnego?Litości.Poza tym, widzę jak wygląda owe nauczanie dzieci...gdybyśmy nie siedzieli w domu i sami pewnych rzeczy nie tłumaczyli ( bądź w wielu przypadkach nie zapisywali na korepetycje)to pewnie dzieciaki więcej by nie umiały niż umiały. Oczywiście są wyjątki, niestety jest ich coraz mniej.:(
 6. 2 points
  Blackia

  M. Trynkiewicz wychodzi na wolność

  Jak weszła ta cała ustawa o bestiach, to go przeniesiono do zamkniętego ośrodka w Gostyninie.I słuch o nim zaginął...
 7. 2 points
  Wania

  Chipy Przyszłości

  Ja bym to podczepił pod łamanie praw człowieka, zakładając, że rzeczywiście takie rzeczy mają miejsce. Osobiście nie planuję wczepienia sobie takiego sprzętu, bo nijak nie mam ku temu powodów. Kiedyś jako argument słyszałem, że zmniejsza to ryzyko obrabowania. Pieniądze można ukraść, telefon można ukraść... Rękę też można ukraść, a wolę ją mieć przy sobie. Z kolei ci, którzy coś mówią o ewentualnych zabezpieczeniach przed hakerami - przeciętny Kowalski i tak nie ma się z ich strony niczego obawiać, bo żaden haker nie będzie ryzykował, jeśli nie będzie widział wystarczającego zysku. To tak jak próba obrabowania stoiska z warzywami na rynku.
 8. 2 points
  Jakby się tak głębiej zastanowić : ) hmm...To w WIĘKSZOŚCI przypadków ---> Tak.Jesteście "jednakowi".^^] Niby natura obdarzyła Was dwoma głowami a Wy i tak uparcie używacie tej jednej ;] I potem jest jak jest.
 9. 2 points
  Wania

  PiS czy PO, a może..?

  Nie lubię ani PiSu ani PO, przy czym do Platformy mam chyba bardziej niechętne nastawienie. Nie wiem, "jakiej jestem opcji politycznej", bo nie zauważyłem jeszcze takiej partii, której program by mi w wystarczającym stopniu odpowiadał. Jeśli mi się nic nie odmieni, to na wyborach pewnie zagłosuję na Kukiza, ale nim też nie jestem szczególnie zafascynowany. W obecnym rządzie lubię stawianie na swoim w kontaktach z Izraelem, wycofanie się Morawieckiego z wizyty w Jerozolimie, aczkolwiek preferowałbym bardziej solidną reakcję. Pasuje mi też nastawienie PiSu do Unii Europejskiej. Nie lubię łączenia religii z polityką, w zasadzie nie lubię rządu, który jest zbyt ściśle powiązany z Kościołem, nie lubię też ciągłych nagonek na Rosję, ani podlizywania się Ameryce. Przy czym to ostatnie jest najbardziej, jak dla mnie, drażniące - nie tylko z tego względu, że Ameryka to taki światowy dupek wszczynający burdy gdzie się da, ale też żałośnie wygląda wesoły Duda przy Trumpie, który ma go w czterech literach.
 10. 2 points
  Wania

  Disco polo

  Nie trawię. Zazwyczaj, gdy słyszę disco polo, reaguję mniej więcej tak:
 11. 2 points
  Disorder

  Disco polo

  nie lubię, nie słucham i nie widzę w tym nic pozytywnego. głosy panów wykonujących ten rodzaj ekhm... "muzyki" przyprawiają mnie o odruch wymiotny. nie ma takiej dawki alkoholu, który pomógłby mi zaakceptować ten syf.
 12. 2 points
  MNK

  Czego nie lubicie w kobietach?

  A są? Jedyne co mi się kojarzy z tym to honorowi 😂
 13. 2 points
  Wania

  Miłość u ateistów.

  Moje sumienie ma się świetnie, dzięki za troskę.
 14. 2 points
 15. 2 points
  Wania

  Reaktywacja forum!

  Osobiście dodałbym tu większą wstrzemięźliwość wobec usuwania postów.
 16. 2 points
  Disorder

  Ile papierosów dziennie palisz?

  nieee, my wolimy tych nierozsądnych 😈
 17. 2 points
  Janko Bzykant

  Rangi/ Tytuły

  Wania jest jak Mount Everest.
 18. 2 points
  Wania

  Rangi/ Tytuły

 19. 2 points
  Jacekz

  Rangi/ Tytuły

  https://s2.ifotos.pl/img/153x200pn_qwqewah.jpg -Nie zwracać uwagi-wrzucam na próbę obrazki 😉 Działa..! 😉 ..Ale tylko z dysku .. sobie jeszcze później popróbuję. https://s2.ifotos.pl/img/153x200pn_qwqewah.jpg ..Wszystko OK.. nie z dysku też..dobra już nie zaśmiecam tematu..
 20. 2 points
  Jacekz

  Seks bez zobowiązań

  Ja też..albo kogoś kogo chociaż lubię bardzo ...więc jaki masz numer telefonu? się zgadamy na PW..;-)
 21. 2 points
  Janko Bzykant

  Seks bez zobowiązań

  Ja też. Niestety, bywało i tak że trzeba było zamknąć oczy i się poświęcić.
 22. 2 points
  Blackia

  Ideał Faceta

  🙂 buhahaha :D I tu jest pies pogrzebany.Brak (białego) konia ( znaczy się rumaka) świadczy o tym, ze nie ma na czym pogalopować 😛 Dalej ---> nie ma konia ----> nie ma stajni Nie ma stajni ---> nie ma siana. Nie ma siana ----> nie ma "miłości" 🙂 smuteczek 😛
 23. 2 points
  Blackia

  Czego nie lubicie w kobietach?

  Tego, że bywają jadowite i nie potrafią odpuścić w odpowiedniej chwili.
 24. 2 points
  Dla mnie nawet jeden skok w bok to zdrada i takiemu mówię "Do widzenia". Jestem cholernie nieufna i wiem, że nie umiałabym ponownie zaufać po czymś takim.
 25. 2 points
  Janko Bzykant

  Plucie.

  Na kobiety nigdy nie pluję. Teraz trenuję tzw. strzykanie przez zaciśnięte zęby, kiepsko mi to idzie ponieważ mam komplet uzębienia. Ci, którzy nie mają jedynek i dwójkę mogą osiągać świetne wyniki.
 26. 2 points
  Janko Bzykant

  Bzzz...

  To było forum wręcz idealne. Byliśmy przyjaciółmi którzy świetnie się rozumieli lub w najgorszym przypadku pięknie się różnili. Współtworzyliśmy atmosferę podobną do dobrego angielskiego pubu, w którym starzy bywalcy akceptowali wady przyjaciół zamieniając je w zalety. Czas płynął, a my dalej dla siebie byliśmy atrakcyjni, powiem nawet że w pewnym znaczeniu słowa w sobie zakochani, bo Przyjaźń jest młodszą siostrą Miłości. Pierwsza moja wizyta w tamtym miejscu spowodowała małe trzęsienie ziemi, jednakże w miarę upływu czasu zostałem zaakceptowany, a nawet miałem wrażenie, że polubiany. Mam słabość do mocnych określeń a nawet do wulgaryzmów, bo nieraz trzeba do wypowiedzi wnieść odrobinę tlenu aby się nie udusić. Szanuję ludzi i staram się rozumieć inny punkt widzenia, nawet taki który ociera się o granicę absurdu. Życie nauczyło mnie, że absurd w miarę upływu lat zamienia się często w przykład wart naśladowania.
 27. 2 points
  Jakbyś miał ciągle spokój to życie by było monotonne ;D
 28. 2 points
  Obecnie nie mam powodu do smutku, no czasem jedna Pani wyprowadzić potrafi mnie z równowagi, ale jest na tyle słodka, piękna i mam do niej słabość, że szybko mi mija :P
 29. 2 points
 30. 1 point
  Miałam sama to napisać choć trochę innymi słowami 😉
 31. 1 point
  Napisał to co większość z nas myśli :)
 32. 1 point
  W sumie....to w krótkiej bo krótkiej formie...ale temat wyczerpałeś :7
 33. 1 point
  Maryna

  kult

  Lubię ten zespół i słucham od czasu do czasu. Ogólnie to mam sentyment do polskich zespołów z lat 80/90,
 34. 1 point
  Wania

  Czy warto mieć pasje?

  Nie warto. I tak wszyscy umrzemy.
 35. 1 point
  Niebieska

  Siemka!

  Witam na forum :)
 36. 1 point
  Wania

  Ładna czy mądra?

  No i zmiana tego jest kaprysem.
 37. 1 point
  Disorder

  Ideał Faceta

  jak tylko będzie na rynku - biorę!
 38. 1 point
  Disorder

  Szokująca prawda o większości kobiet

  w dobie Instagrama - zgadzam się. jest cała masa identycznych profili identycznych dziewczyn. "atakują klony, będą nas miliony". a skąd się bierze depresja? z porównywania się z innymi. wchodzisz na profil dziewczyny, która ma piękne zdjęcia, podróżuje, ma nową torebkę, zawsze staranny makijaż. jasne! bo kto doda zdjęcie kiedy płacze, kiedy wyskoczył jej syf na czole... żyjemy w okropnych czasach. więc zgadzam się z filmem.
 39. 1 point
  Niebieska

  Śmieszne obrazki

  https://i1.jbzdy.pl/contents/2019/03/276363b7b262fab1b1c366d101ea731d.jpg
 40. 1 point
  Niebieska

  Dzień dobry :)

  Witam na forum :)
 41. 1 point
  Efka

  zyjemy?

  Dzien dobry 😄 se czasami tu zaglądam.. ale dzis odzyskałam hasło i starego maila 😄 lalalala co tam łobuzy 😄
 42. 1 point
  MNK

  siemka

  Cześć @Olus ! 🙂
 43. 1 point
  Janko Bzykant

  Skąd się wzięły wasze nicki ?

  **** mi jeszcze i stąd ten nick. // prośba o stosowne zachowanie na forum - póki co bez ostrzeżenia 🙂 / MNK
 44. 1 point
  MNK

  Czy istnieją jeszcze porządni faceci ?

  A ja to co ? 😂
 45. 1 point
  Anonimka.

  Co wiesz o użytkowniku wyżej.

  Dużo, ale nie wiem czy mogę zdradzić 😂 Poza tym jest jedną z dwóch bliskich mi osób poznanych przez internet i w sumie forum! ❤️
 46. 1 point
  Niebieska

  Wymarzona praca;)

  Jestem bardziej pokojową chemiczką ?
 47. 1 point
  Mrs_Misery

  zyjemy?

  Jakie proooblemy ? ...
 48. 1 point
  Dev

  Po gimnazjum...

  Tak, po to jest technikum uzupełniające żeby móc maturę zdać po zawodówce.
 49. 1 point
 50. 1 point
  eXmate

  Efka

  Człowiek ma nieograniczony umysł, a sam go często nieświadomie ogranicza. Jeden by go rozwijać czy wyzwolić używa do tego celu wiary, drugi wmawia sobie że jest wyjątkowy bo po prostu potrzebuje takiego poczucia a trzeci faktycznie moze mieć jakiś dar (co dla przeciętnego człowieka wydaje się czymś nienaturalnym czy też obcym w kontekście ściśle pospolitego rozumu). Są rózne drogi rozwoju. Ja na przykład medytuję :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.