Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/04/2015 in all areas

 1. 2 points
  Jacekz

  Ulubione rasy psów

  Jajnik,bulgot,sweter..
 2. 2 points
  Jacekz

  Facet na solarium

  Toż to tylko Jankowe rozważania nie szkodzące nikomu(kto go oczywiście trochę zna) 😉
 3. 2 points
  Niebieska

  Facet na solarium

  Ale minusowanie postów przeciwnika to już nie jest zachowanie rycesarza ani git zasada tylko zwykłe gówniarskie zachowanie na poziomie dziecka z podstawówki. To nie jest honorowe zachowanie.
 4. 2 points
  Jacekz

  Legalizacja marihuany?

  Czy jestem za legalizacją-nie wiem ponieważ nie znam badań nad jej wpływem na organizm.A nawet jak bym teraz w necie znalazł to nie byłbym pewien czy to prawdziwe. Mnie to nie pociąga..a inni niech sobie to stosują legalnie lub nie.. Wolę piwo i papierosy..też niezdrowe..ale też są różne teorie..piwo ma dużo witaminy B,odstresowuje,jak każdy alkohol robi dobrze na krążenie,zabija drobnoustroje ale w nadmiarze uszkadza to i owo..Czyli wszystko dla ludzi ale wiedzących co i w jakich ilościach stosować na swój organizm.. Papierosy..! -szkodliwe są lecz kto pali ma mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na parkinsona...tak więc nie wiem czy przypadkiem w dzisiejszych czasach jedzonko z biedronki czy lidla nie robi większych spustoszeń w oragnizmie..
 5. 2 points
  Wania

  Chipy Przyszłości

  Ja bym to podczepił pod łamanie praw człowieka, zakładając, że rzeczywiście takie rzeczy mają miejsce. Osobiście nie planuję wczepienia sobie takiego sprzętu, bo nijak nie mam ku temu powodów. Kiedyś jako argument słyszałem, że zmniejsza to ryzyko obrabowania. Pieniądze można ukraść, telefon można ukraść... Rękę też można ukraść, a wolę ją mieć przy sobie. Z kolei ci, którzy coś mówią o ewentualnych zabezpieczeniach przed hakerami - przeciętny Kowalski i tak nie ma się z ich strony niczego obawiać, bo żaden haker nie będzie ryzykował, jeśli nie będzie widział wystarczającego zysku. To tak jak próba obrabowania stoiska z warzywami na rynku.
 6. 2 points
  MNK

  Czego nie lubicie w kobietach?

  A są? Jedyne co mi się kojarzy z tym to honorowi 😂
 7. 2 points
  Janko Bzykant

  Bzzz...

  To było forum wręcz idealne. Byliśmy przyjaciółmi którzy świetnie się rozumieli lub w najgorszym przypadku pięknie się różnili. Współtworzyliśmy atmosferę podobną do dobrego angielskiego pubu, w którym starzy bywalcy akceptowali wady przyjaciół zamieniając je w zalety. Czas płynął, a my dalej dla siebie byliśmy atrakcyjni, powiem nawet że w pewnym znaczeniu słowa w sobie zakochani, bo Przyjaźń jest młodszą siostrą Miłości. Pierwsza moja wizyta w tamtym miejscu spowodowała małe trzęsienie ziemi, jednakże w miarę upływu czasu zostałem zaakceptowany, a nawet miałem wrażenie, że polubiany. Mam słabość do mocnych określeń a nawet do wulgaryzmów, bo nieraz trzeba do wypowiedzi wnieść odrobinę tlenu aby się nie udusić. Szanuję ludzi i staram się rozumieć inny punkt widzenia, nawet taki który ociera się o granicę absurdu. Życie nauczyło mnie, że absurd w miarę upływu lat zamienia się często w przykład wart naśladowania.
 8. 2 points
 9. 1 point
  Niebieska

  samoobrona

  To na wierzchu go trzymasz? 😛 Zwijacz oczywiście 😛
 10. 1 point
  Niebieska

  Okulary, a soczewki.

  Ja noszę okulary i nie zamierzam ich zamieniać na soczewki bo dodają mi uroku 😛
 11. 1 point
  Niebieska

  Gdy zostaniesz obrażony

  Aż dziw, że nie napisałeś "Daję w mordę i do widzenia" 😛
 12. 1 point
  Pewna i świadoma siebie kobieta potrafi docenić piękno innej kobiety, a nie jej zazdrościć. Nie zazdroszczę, uroda to rzecz ulotna. Doceniam, śmiało wyrażam i komplementuję urodę, czy gust innych Pań.
 13. 1 point
  Niebieska

  Abstrakcja

  Świetne zdjęcie!
 14. 1 point
  Niechaj tak się stanie. Amen.
 15. 1 point
 16. 1 point
  Jacekz

  Polska jest najpiękniejsza

  Warmia.
 17. 1 point
  Okrywam się nią! <bierze poduszkę i się broni> 😛
 18. 1 point
  Disorder

  co robić w samotne święta?

  pojechałabym w góry, piła grzańca w karczmie i znalazła innych samotnych, z którymi bym się zaprzyjaźniła. chociaż mam nadzieję, że nigdy nie będę do tego zmuszona...
 19. 1 point
  Niebieska

  "Katole"

  Tym katole różnią się od "Moherowych Beretów", że są tu też osoby młodsze nie tylko staruszkowie. I chyba jest u nich większy poziom nienawiści do innych ludzi.
 20. 1 point
  Nie bądź taka hop do przodu bo Ci z tyłu zabraknie. Jak Ci się temat nie podoba to po prostu w nim nie pisz a nie zaraz go wywalać bo się jednej osobie nie podoba.
 21. 1 point
  jak to się ma do zdrad?
 22. 1 point
  Disorder

  The Rolling Stones

  najlepsze. wkurza mnie, jak teraz gówniarze noszą "koszulki z językiem" i nie znają nawet jednej piosenki Stonsów.
 23. 1 point
  Disorder

  Big Brother

  Big Brother (pol. Wielki Brat) – polski program telewizyjny typu reality show, emitowany w latach 2001–2002 w TVN ,2007–2008 w TV4 i od 2019 w TVN 7 oparty na niderlandzkim formacie Big Brother. W latach 2001–2002 odbyły się trzy polskie edycje Big Brothera (pierwsza wystartowała 4 marca 2001) emitowane na antenie TVN. Program był drugim – po Agencie – wydarzeniem typu reality show w historii polskiej telewizji. Druga edycja wystartowała 2 września 2001, a trzecia – 3 marca 2002. Czwarta edycja (pod nazwą Big Brother 4.1) rozpoczęła się 2 września 2007 w Czwórce, a 2 marca 2008 wystartował Big Brother 5.* * źródło: Wikipedia Oglądaliście stare edycje? Śledzicie nową? Co myślicie o tego typu programach? Widzicie siebie w takim miejscu?
 24. 1 point
  Wania

  Osoba duchowna

  Robię swoje, tłumiąc negatywne myśli.
 25. 1 point
  Nataszka

  Za co nieznosimy facetów

  a w życiu nic nie powiem złego 😋
 26. 1 point
  Wania

  Związek - wady i zalety

  Wolę spis zasad stworzony przeze mnie i drugą osobę, z którą miałbym żyć w odpowiedniej relacji. Ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy spisem cudzołożnic, a zasadami tworzonymi przez jakąś babcię monitorującą osiedle, pijaka spod sklepu, samotnego prezesa kochającego koty, czy innego przeciętnego Kowalskiego, to fakt - wolę spis cudzołożnic.
 27. 1 point
  Janko Bzykant

  Rangi/ Tytuły

  Wszyscy sobie równi. Myślę, że rangi nie są nam potrzebne. Jeśli już byśmy jakieś przyjęli, to niech będą śmieszne, a nie nadęte.
 28. 1 point
  Niebieska

  Ile papierosów dziennie palisz?

  Siedzisz pod pantoflem? 😉
 29. 1 point
  Jacekz

  Samolot

  Żeby coś cięższego od powietrza fruwało to nie jest normalne...Pociągiem to można podróżować a nawet kuńmi ;-) ale nie samolotem.
 30. 1 point
  Maryna

  Czego słuchasz w tej chwili...

 31. 1 point
  Metoda stara jak świat. Wpierw trzeba ludziom wmówić, że grozi im niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet kalectwo, następnie zasugerować, że jest na to lekarstwo. Większość ludzi jest głupia, więc da wiarę bandytom w białych fartuchach i drogich garniturach. Zdrowi ludzie będą chorować z powodu przyjmowania trucizn pn. leki i rynek zbytu zacznie się powiększać, a przecież wystarczy tylko prowadzić higieniczny tryb życia, by doczekać później starości.
 32. 1 point
  Niebieska

  Cze..!

  Nie nazwałam nikogo niedobitkiem 😛 Hej i tutaj Jacek :)
 33. 1 point
  Olus

  Dzień dobry :)

  hop, hop, siemka xd
 34. 1 point
  Olus

  Czego słuchasz w tej chwili...

 35. 1 point
  MNK

  Ile papierosów dziennie palisz?

  W tym przypadku mogę wpisać sobie całkowity null 🙂
 36. 1 point
  Zdaję sobie sprawę, ale skoro mój facet nie umie być mi wierny i szuka szczęścia gdzie indziej to lepiej się rozstać niż męczyć całe życia. Na co mi facet, którego nie mogę być pewna? Czemu mam się codziennie zadręczać czy znowu [za przeproszeniem] nie posuwa jakieś laski na boku? Być z kimś tylko temu żeby nie być samą jest bezsensu, skoro jest zdrada to najczęściej miłość się skończyła i jesteśmy razem tylko z wygody i przyzwyczajenia.
 37. 1 point
  Janko Bzykant

  Wegetarianizm/weganizm

  Ja tam pi***olę diety. Jem to co mi smakuje, natomiast dieta owocowo - warzywna wywołuje u mnie sraczkę.
 38. 1 point
  Anonimka.

  Pogaduchy :)

  Heloł. Czy jeszcze ktoś mnie pamięta? 😄
 39. 1 point
  Niebieska

  Dobry dżem :D

  No ja też nie mam konto na FB, SnapChacie, Instagramie itp portalach :)
 40. 1 point
  Obcy

  RODO srodo...... wrrrrr ?

  RODO srodo...... wrrrrr ?
 41. 1 point
  Niebieska

  Dobry dżem :D

  Witam na forum :)
 42. 1 point
  rebellious angel

  Faceci - pantoflarze

  jakie to prawdziwe. (; gdzieś przeczytałam, że w zasadzie każdy facet ląduje pod pantoflem, a to już od niego zależy pod czyim pantoflem. gdyby nie chciał to by się "uwolnił" spod niego. nikt nikogo nie trzyma. no i facetom też zmieniają się priorytety, owszem co weekendowe imprezowanie do rana jest fajne do pewnego momentu. przychodzi chwila, że facet też zacznie odczuwać potrzebę założenia rodziny. niejednokrotnie to kobiety lądują pod pantoflem faceta. wtedy koleżanki są zazdrosne o faceta, bo jedna mniej do weekendowych szaleństw ;p
 43. 1 point
  Dzieci bym nie osierocił. :)
 44. 1 point
  Dev

  Po gimnazjum...

  Tak, po to jest technikum uzupełniające żeby móc maturę zdać po zawodówce.
 45. 1 point
  Nygus

  Po gimnazjum...

  Trochę naciągniesz prawdy??? ;D Dev czego Ty chłopaka uczysz... :D Chyba lepiej na kasie niż w mrozie z pustakami... Jak masz zapał do nauki języków obcych to idź do liceum, a potem na studia nie marnuj czasu na zawodówkę potem uzupełniające jakieś zajęcia bo nie chcesz chyba wiecznie w szkole siedzieć i z czasem przestanie Ci się chcieć... Po filologii możesz robić i za granicą jako tłumacz a na roboty fizyczne za granicą będziesz miał czas i nie potrzeba uj wie jakich umiejętności patrząc na to kogo do pracy biorą...
 46. 1 point
  Dev

  Po gimnazjum...

  Bez przesady, znam wiele ludzi po szkole zawodowej i z zarobkami większymi od tych po wyższych studiach :P Łukaszu, nie możesz się zdecydować, ale przy wyborze zastanów się czy wybrany przez Ciebie zawód będziesz chciał wykonywać. Moja propozycja to takie zawody jak operator maszyn(takich jak dźwig/koparka), hydraulik, elektryk, spawacz czy choćby lakiernik. Zrobisz ten zawód i jeśli będziesz mieć ambicje do nauki zawsze możesz się wybrać do technikum uzupełniającego i zrobić maturę. A jakby Cię nic nie trzymało w Polsce to wyjeżdżając przykładowo do Niemiec czy innego kraju szybko się dorobisz. Jak będziesz murarzem to pewnie, że możesz pracować jako elektryk, no ale... Pracodawcy takich profesji zwracają uwagę na doświadczenie jak i właśnie ukończoną przez Ciebie szkołę. Zrobisz praktyki, wtedy dopiszesz to do CV, gdzieś się załapiesz, trochę naciągniesz prawdy i jakieś perspektywy masz ;)
 47. 1 point
  :unsure: a do czego zmierzasz skoro nic nie zauważyłem posty są jakie są agresji ze strony użytkowników brak oftopu nie ma jak i spamu proszę wyjaśnić się w kilku słowach dziękuję za uwagę
 48. 1 point
  eXmate

  Efka

  Człowiek ma nieograniczony umysł, a sam go często nieświadomie ogranicza. Jeden by go rozwijać czy wyzwolić używa do tego celu wiary, drugi wmawia sobie że jest wyjątkowy bo po prostu potrzebuje takiego poczucia a trzeci faktycznie moze mieć jakiś dar (co dla przeciętnego człowieka wydaje się czymś nienaturalnym czy też obcym w kontekście ściśle pospolitego rozumu). Są rózne drogi rozwoju. Ja na przykład medytuję :).
 49. 1 point
  Anonimka.

  Obecność

  Szału ni ma.
 50. 1 point
  benzulli

  Bóg - tak, Kościół - nie

  Czytając te wasze odpowiedzi to mi się dopiero zbiera na mdłości i załamkę. Disorder, co cię przeraża? Co wyprawiają księża? A nie przeraża cię to, co wyprawiają politycy? To w takim razie przestań stosować się do zasad, które oni narzucili. Odizoluj się. Co mają księża do twojej wiary? To, że w telewizji podali, że jeden czy drugi zgwałcił kogoś tam to ty nie będziesz chodził do kościoła? Mi to tam koło nosa lata czy ty chodzisz do kościoła czy nie, twoja sprawa, ale jestem przekonany, że twoja wiara jest niczym. Takie o, tam od czasu do czasu, tak dla pokazu. Jeżeli chodzi o katolicyzm to tutaj przytoczę taką anegdotę: Druga sprawa. Pewien mężczyzna rozmawiał z księdzem, zapytany o to, czy chodzi do kościoła on mu odpowiedział: - Jestem wierzący, nie praktykujący, proszę księdza. - A ja jestem nudystą, tylko, że nie praktykuję. - odparł ksiądz. - Przecież to bez sensu... - zdziwił się mężczyzna. Moje pytanie - po co jesteś katolikiem, jeżeli nie chodzisz do kościoła? Jeżeli nie uznajesz Boga - możesz zostać ateistą, czy tam zmienić wyznanie, ale to oczywiście tylko, jeżeli masz swoje jakieś zasady, poglądy czy co tam chcesz, podaję tylko opcje. Jak wypełniasz misję Chrystusa? Czytasz Pismo Święte? Działasz według Biblii? Stosujesz się do tych zasad? Ludzie chcą mieć swoją rację, bo jakiekolwiek zastanowienie się nad sprawami, zrobienie czegoś z ich strony, przystosowanie się wymaga wysiłku. Tymczasem najlepiej powiedzieć, a to bo mi nie pasuje, a to, a to tamto, siamto. Leń i obłudnik zawsze znajdzie wymówkę. To mu słońce świeci w twarz, to znowu wiatr wieje, z tamtej strony ktoś rozmawia, tam coś innego. Drugi, który ma zawzięcie, ma swój cel, jest pewien tego co robi, ma pasję, ma chęci przede wszystkim - robi to bez problemu, nie zwraca na żadne widzimisię, robi to bo wie, że musi ruszyć do przodu. Oba fragmenty zapożyczone z ewangelii św. Mateusza. Wiecie co? To ja mam przestać chodzić do kościoła, bo ten czy któryś inny ksiądz mi przeszkadza? Przeszkadza? Idę do drugiego kościoła, a jeżeli nie pluje na ciebie i nie pobiera pieniędzy za to, że się wchodzi do kościoła (a nawet jeżeli chcę sam dać, nawet księdzu, który może to przetracić liczy się intencja - chodzi o to, że ja daję dla Pana Boga, jako swoją ofiarę, jako coś materialnego, co potrafię oddać symoblicznie dla Boga), czy nie wygania ciebie, nie wymawia twojego nazwiska na ambonie - siedzę w kościele. Czyż na prawdę problemem jest to, o czym mówicie? Nie - to nie jest problem. A to, że ktoś przyjdzie raz na miesiąc do kościoła to nie czyni z niego żadnego katolika. Co najwyżej jakiegoś pseudo katolika. Niestety, nikt z nas nie zmieni prawd i zasad, które obowiązują od lat, które się sprawdzają i które po prostu działają i przynoszą efekty. To, że tam jeden procent księży jest gejami czy jakimiś pedofilami to w żaden sposób nie wpływa na pozostałych. Zawsze w jakiejś grupie, czy to tej, czy tamtej, czy w polityce, czy w wojsku, czy w gronie nauczycielskim, czy w jakimś sporcie. Wszędzie znajdą się uchybienia i odmieńcy. Czy jeżeli ktoś w twojej rodzinie byłby seryjnym mordercą, czy ktoś byłby jakimś pedofilem, czy chciałbyś, aby ciebie unikano i robiono z ciebie przykładowo dalej mordercę czy tam kogoś? Nie chciałbyś, bo wiedziałbyś, że są to oszczerstwa i kłamstwa. Ktoś tylko mówi tak, bo jest mu wygodnie. Postawy wykreowane przez masońskie media, przez "katolickie" partie polityczne, które są pod władzą żydów. Warto się zastanowić, weź do ręki Pismo Święte, poczytaj, jeżeli jesteś katolikiem. Jeżeli nie, jak chcesz zrób to samo, ja do niczego nie namawiam, jedynie chcę podzielić się z wami tym, co w moim życiu jest najcenniejsze i najważniejsze. Coś, co pozwala mi żyć pełnią życia, odnosić sukcesy, żyć w zgodzie z innymi ludźmi, myśleć oryginalnie, panować nad sobą. Polecam :) Oczywiście, jak każdemu człowiekowi zdarzają się upadki i niestety, tak jesteśmy skonstruowani, 'niedoskonali' ludzie, wobec 'Doskonałego Boga' :) Należy błędy eliminować i pracować nad sobą. Jeszcze jedno, nie kierowałem swoich myśli do kolegi wyżej, czy tam konkretnej osoby, ale ogólnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.