Jump to content

Najemnik

Nowy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 1. Wszystko co sprawia przyjemność uzależnia, pytanie tylko co komu sprawia przyjemność ;)
 2. Polski podstawowy, matma podstawa i rozszerzenie, angielski podstawa, geografia i wos rozszerzone ;) w przyszłym roku ma do tego dojść jeszcze historia rozszerzona ;D
 3. Psy: Jamnika, Syberian Husky koty: 2 dachowce i jeden Rosyjski niebieski
 4. Akurat raczej ważne bo rzutuje na "najgorszy" egzamin*, lepiej przecież być w klasie gdzie poziom jest wyższy, co jest w sumie nielegalne bo nie można sortować uczniów wg pkt, ale gimnazja go obchodzą, tworząc klasy językowe, matematyczne... ____________________________ *a gimnazjalny jest najgorszy, gdyż nie można go nie zdać, co powoduje że nie można go poprawić, a z wynikiem ok 10-20pkt to tylko technikum hutniczo-górnicze w Wołominie.
 5. Najemnik

  Ostatnio grałeś w...

  Total War Shogun 2 Football Manager 2011 Empire Total War Heroes 3 Neverwinter Nights 2 a zgodzę się ;)
 6. Biorą jeśli się idzie poza swój rejon, jak idzie się na swój to można mieć 0 i muszą przyjąć (chodź klasę mogą dobrać dowolną).
 7. Najemnik

  Dotykowy

  Najpierw nie chciałem dotyk., nie mogłem się przekonać, jednak ostatecznie wziąłem LG GT-540 z Orange za 1zł, i jak ktoś się przyzwyczai to dotykowe mogą być równie wygodne co zwykłe. Nie wiem jak w innych systemach ale w Androidzie można zainstalować lepszą klawiaturę która przyspiesza znacznie pisanie sms'ów (Swype). Fakt, muszę się zgodzić iż dotykowe są mniej wytrzymałe chodź mój już kilka razy spadł i wszystko żyje ;) Czujnik ruchu? :P żyroskop chyba :P
 8. Spoko, spoko "cycu" ;P Jak chcesz to ci jeszcze jednego zrobię ;P
 9. Na dzisiejszej lekcji dowiemy się jak nie zrobić dobrego pierwszego wrażenia ;) Znalazłem moje staree prace i jedna nowsza bo z przed roku: a z tej mógłbym być nawet zadowolony ale nie miałem i nie mam nadal pomysłu na jakiś tekst który by wypełnił lewą stronę.
 10. Najemnik

  Sposoby nauki

  Zależy czego mam się nauczyć. Jeśli jakiegoś tekstu, definicji, notatek to najlepiej zrobić sobie skrót na jakiejś kartce A4 i starać opowiadać sobie materiał (wykład dla samego siebie) a kartką posługiwać się jako planem ew uzupełnieniem brakującej wiedzy. Jeśli mamy uczyć się zadań to cóż... robić, robić robić, i jeszcze raz robić zadania, inaczej nie ma opcji, bo na samych wzorach się nie pojedzie ;] No i mimo wszystko lepiej zacząć kilka dni wcześniej, bo o ile w gimnazjum, czasem w liceum dało się dzień przed nauczyć, to wyżej już ciężko...
 11. Nie nie, źle zostałem odebrany, Sam tekst jak najbardziej mi się spodobał bo muszę przyznać, że takiego to jeszcze ani razu nie widziałem ;) i faktycznie ja przeczytałem swój post po raz kolejny to, przyznaję popłynąłem. Alee nie chciałem atakować ciebie, ani twoich poglądów, jakie by one nie były, bo z nimi jest jak z 4-literami każdy ma swoje ;)
 12. Osoba która straciła w tragedii większą część rodziny i właściwie ma teraz tylko matkę? Osoba której cel to ciągłe wzniecanie awantur, oskarżeń, niszczenie autorytetów, tworzenia atmosfery "oblężonej twierdzy"? Osoba która obraża wyborców i zwolenników innych partii? Osoba która przypisuje sobie zasługi? Osoba która nie zna angielskiego? pewność siebie? wg mnie wybujałe ambicje Twardy, konsekwencja? raczej zawiść, chęć rządzenie i zemsty na tych z którymi przegrał Skuteczność w polityce? był premierem, nie pełną kadencję i raczej nie zanosi się by został znowu Nie nie wzbudza u mnie zazdrości :P Nawet powiem więcej, za nic nie chciałbym być na jego miejscu.
 13. Najemnik

  Woodstock

  Wybiera się ktoś w tym roku? A jeśli tak, to jak podoba się zestaw kapel?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.