Jump to content

simonka

Nowy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Poczta, Facebook i Pudel ;D
 2. Gatunkiem, okładką. czytam streszczenie na okładce. zdarza mi się też kierować się opinią znajomych, czasem coś mi polecą.
 3. Zdecydowanie Muminki! była w nich taka fajna tajemnicza atmosfera ...
 4. Na kino i ciuchy przede wszystkim :) No i na jedzenie, wyjścia ze znajomymi i imprezki :)
 5. simonka

  Kim jest dla Ciebie

  Bratem byłego chłopaka siostry koleżanki :-) Kim jest dla ciebie Cezary?
 6. Jeszcze raz cześć wszystkim! na co dzień pracuję , przyjechałam do Warszawy do pracy :) Wynajmuję mieszkanie z super dziewczynami, fajnie jest :)
 7. Dla mnie to też jest chore ... ale niedawno znalazłam stare zdjęcie z pogrzebu prapradziadka i na nim cała rodzina jest. Moja praprababcia, jej dzieci i wnuki. dzięki temu mogłam zobaczyć jak wyglądała moja prababcia i moja babcia jak była mała. więc w sumie to jakiś plus. Ale zdjęcie jest jak z horroru. nawet mój prapradziadek w trumnie jest na nim :eek:
 8. Zdarzyło się Wam kiedyś odkryć jakieś tajemnice rodzinne? jeśli tak to w jakich okolicznościach? może chcecie napisać co to za tajemnica ( tak ogólnie )? Jeśli chodzi o mnie to niedawno odkryłam że mój dziadek miał romans i z niego dziecko. a ja mam taką przyszywaną ciotkę :-/
 9. simonka

  Muzyka weselna

  Nie ma to jak ekipa. rozkręci ludzi i w ogóle. poza tym każdy inaczej reaguje na muzykę live a inaczej na puszczaną ze sprzętu. byłam kiedyś na weselu z dj'em i było beznadziejnie sztywno.
 10. simonka

  Markowe ubrania

  Zdarza mi się ale głównie na wyprzedażach. raczej mnie nie stać na bluzkę za 200 zł. ale czasem można upolować coś suuuuper za grosze!
 11. simonka

  Spódniczki :)

  Uwielbiam wszystkie spódniczki mini, przed kolano albo zupełnie długie. zimą ubieram głównie spodnie, bo cieplej i wygodniej ale jak tylko przychodzi lato to spodnie idą w kąt :) latem najczęściej noszę albo minispódniczki dżinsowe albo długie sukienki na ramiączkach :) choć zdarza mi się też założyć coś przed kolano ale rzadziej.
 12. simonka

  Mam Doła ...

  Mnie pomaga nie dawanie się dołowi. np zdarza ostatnio zauważyłam że jak pójdę na długi spacer to od razu mi lepiej. a jak jest zimno? długa gorąca kąpiel albo czekolada + fajny film. to sam wyjdź z inicjatywą. wtedy zdobędziesz przyjaciół. wiem z doświadczenia =D
 13. A ja powiem tak: tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono ...
 14. Mój jest od nazwiska. już dawno go wymyśliłam i tak używam wszędzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.