Jump to content

malynaaaaa

Użytkownik
 • Content Count

  1,853
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

malynaaaaa last won the day on December 27 2018

malynaaaaa had the most liked content!

About malynaaaaa

 • Rank
  Wyjadacz
 • Birthday 03/02/1994

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Zainteresowania:
  Muzyka, Książki, Tygrrysy <3

Recent Profile Visitors

2,271 profile views
 1. Skończyłam kurs i szkołę medyczną więc jakąś tam wiedzę ogólną mam, praktyki jeśli chodzi o RKO nie mam i mam nadzieję, że nie będę miała okazji żeby się sprawdzić. Niemniej jednak kiedy widzę w różnych instytucjach czy nawet centrum handlowym, oznaczenie AED cieszę się, że ktoś pomyślał o tym, że zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego i ktoś dzięki temu może szybko zareagować, a jak wiadomo tutaj liczą się sekundy.
 2. malynaaaaa

  Hand Made..

  Lubię rękodzieło. Są to wyjątkowe rzeczy i dopracowane, prawdziwe arcydzieła można spotkać 🙂 sama bawiłam się przez jakiś czas wikliną papierową, wstążkami, robieniem ozdób na święta itp. Odnawiałam też meble do przedpokoju.. niby nic ale kiedy skończy się pracę i widać efekty człowiek unosi się nad ziemię 😄
 3. Byłoby super gdyby forum zaczęło żyć. :) Może stara ekipa się odezwie, fajnie byłoby po latach "widzieć znajome twarze" :D
 4. Kurde większość uważa, że błędy nas czegoś uczą i nie powinno się ich żałować, bo przynoszą też dobre chwile. Ok nic nie dzieje się bez przyczyny i zawsze ma jakieś następstwa, czasem lepsze, czasem gorsze ale są. Mogą to być nawet dobre chwile, ale są sytuacje, których nie da się ocenić pozytywnie, mimo że następstwa bywają całkiem dobre. Jest w życiu coś co naprawdę nie daje mi spokoju, popełniłam błąd uciekając od pewnych spraw. I cholernie żałuje, bo nie da się nadrobić tych momentów, nie da się zaspokoić wyrzutów sumienia.
 5. Czarny marsz kobiet, co myślicie na ten temat? Jakie jest wasze zdanie odnośnie zaostrzenia przepisów ochrony życia ludzkiego? Bierzecie udział w proteście?
 6. Zależy z jakiego powodu ten humor jest kiepski ;) czasami nic nie pomaga, wtedy prochy na sen dla spokojności i oby kolejny dzień był lepszy, ot tak.
 7. Obrzezanie chłopców też nie jest w porządku. Przytaczając tą tradycje miałam raczej na myśli warunki i cały rytuał wokół tego wydarzenia. Poza tym, raczej nie ma co porównywać tych dwóch podobnych, a zarazem bardzo różniących się tradycji.
 8. Teraz Cię nie ma ;p poza tym dawno nie gadaliśmy :)
 9. ..czuję się samotna mimo, że mam KOGOŚ u boku. W takie dni...
 10. ...wstawać jutro o 6 ;) Pragnę..
 11. Stanik nie może być ani za mały, ani za duży ;) a jak go dobierać można zapytać pani/pana w sklepie, bądź poczytać w sieci, też jest to wyjaśnione dokładnie.
 12. 90 D- skarg nie było więc jest ok, pasuje do reszty. ;P
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.