Jump to content

Stephanie

Użytkownik
 • Content Count

  1,111
 • Joined

 • Last visited

 1. Czytanie książek pozwala zwiększyć zasób słownictwa i sprawia, że mówimy płynniej, lepiej, na wyższym poziomie. Nie jest obowiązkiem, ale rozwija, jest formą samokształcenia dla każdego człowieka.
 2. Czytałam, zupełnie mi się nie podoba - miłość dziwna, dla mnie przesadzona i mocno ckliwa. Z Szekspira wolę "Makbeta".
 3. Biorą pod uwagę tylko te, które zdobędą określoną liczbę podpisów - innych nie.
 4. Puszysta, czyli jaka? Z lekkim sadełkiem, 10 kg nadwagi czy może niezdrowo wielką tuszą? Ta pierwsza - tak, ta druga - może i tak, czasem, ale ta trzecia? Raczej nie.
 5. Jak dla mnie, wylądować w psychiatryku może każdy, kto ma do tego skłonność - czy stawia tarota, czy nie. Wyobraź sobie, że nie wszyscy, którzy stawiają tarota, od razu są "naznaczeni" przez Twojego Boga.
 6. Istota ludzka, która z premedytacją sprawia ból bezbronnemu zwierzęciu, nad którym ma władzę, nigdy nie będzie stała na pierwszy miejscu. Jeśli chcesz rozliczać innych z pomocy, najpierw sam się mocno w jakąś zaangażuj.
 7. Nie działają w żaden sposób - jeśli chcesz "tabletki na odchudzenie", to kup sobie odpowiednie odżywki po dogadaniu się z dietetykiem, ustaleniu diety oraz z trenerem w celu ustalenia intensywności treningów np. na siłowni i tego, co chcesz osiągnąć.
 8. Pierwsze słyszę o jakiejkolwiek modzie na wróżenie i wróżki. Owszem, była, jak byłam w gimnazjum - teraz nie zauważam. Mam koleżankę, która stawia tarota i wróży - nic w tym złego.
 9. Stephanie

  Srebro czy złoto ?

  Głównie srebrna, mam jednak złoty pierścionek i w niczym mi to nie przeszkadza.
 10. Pomagam głównie zwierzętom, bo tylko one nie oszukują. Ale zdarzyło mi się również wysłać m.in. paczkę bożonarodzeniową dla biednej rodziny, o pomoc dla której prosił ktoś zaufany.
 11. Jeśli chcesz zrobić krzywdę swojemu organizmowi, to wystarczy na pewno.
 12. Bzdura - od tego ma się najbliższych. Poza tym, umiesz liczyć - licz na siebie. Świat bez religii byłby możliwy, jest tak wiele innych rzeczy, w które można wierzyć - na przykład własne możliwości, rodzina czy sukces.
 13. Sugerujesz, że życie niewierzących nie ma sensu? :D
 14. Nie potrafię uszanować głupoty. Bo to nie jest TWOJE zdanie, Ty tego nie wymyśliłaś.
 15. Głupoty, zaślepienia i nieumiejętności samodzielnego myślenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.