Jump to content

Çetin

Użytkownik
 • Content Count

  638
 • Joined

 • Last visited

 1. Boże, wstyd by Ci było w tym wieku pisać takie katolskie bzdury - nie dziwie się, że miłość nie dla Ciebie.... Mnie bardziej wstyd, że w tym wieku, a nawet prostych słów w rodzimym języku nie umie napisać...
 2. A kto nam zabroni kogoś oskarżać? Mamy do tego pełne prawo i jak nam się ktoś nie podoba, to mu się obrywa. Hieny? Weź się ogarnij i zacznij pisać głową...
 3. Kolego, fakt, że jesteś niedowartościowanym debilem widać na pierwszy rzut oka - jednak to już Twój problem. Przede wszystkim, zacznij myśleć nad tym co robisz i mówisz, bo Twoje "riposty" w tematach są tak żałosne i nudne, że na pewno nikomu nimi nie zaimponujesz. Proponuję więc, żebyś sp***dalał :)
 4. Co za różnica? Niech każdy je to, na co ma ochotę.
 5. Jeśli ma być przełom różnych epok, to "Lalka" pasuje.
 6. O co tyle kłótni? Jest ćpunem i już.
 7. Uważam, że jesteś pier**lonym ćpunem
 8. Myślę, że zanim kolega nauczy się pisać wiersze rytmiczne, to mienie wiele czasu. Próba średnia, ale zważywszy na Twój młody wiek - ujdzie. Co do rymów, to momentami widać, że układałeś wiersz pod rymy, a nie rymy pod wiersz. Sam wiesz w interpretacji banalny i chyba zbyt banalny.
 9. Widać, że masz 15 lat. [ Komentarz dodany przez: Black Sheep: 2009-10-18, 20:41 ] Proszę byś rozwijał swoje wypowiedzi.
 10. Może jakiś katolik wynalazł pornografię - nie wiesz! :D
 11. "Kobiety żyją dłużej niż mężczyźni, ponieważ nie musiały brać ślubu z kobietą" - taki żart, bo widzę, że jakoś tu poważnie ;)
 12. Mam nadzieję, że dostanie to, na co zasłużył - jest winny i co do tego nie ma wątpliwości. Nie rozumiem argumentu, że nie mamy prawa go sądzić, bo sami jesteśmy (podobno) obojętni na krzywdę innych dzieci - co ma piernik do wiatraka?! Mogę być obojętny, ale jednocześnie mogę być zwolennikiem skazywania przestępców, jakim jest Polański. Uważam, że jego dokonania czy cokolwiek innego nie może mieć wpływu na uniewinnienie. Powinien siedzieć za kratkami.
 13. Heh, ciekawe skąd Ty możesz wiedzieć, jak ja liczę? Ogarnij się, pi***olnij w łeb i wróć, bo jesteś kretynem i dajesz tego dowód co wypowiedź.
 14. Çetin

  Żona marzeń

  Myślę, że za brak szacunku i notoryczne wyzwiska + brak logiki w wypowiedziach, można dodać jakieś małe ostrzeżenie.
 15. Ależ Ty jesteś po***rdolony. Proszę, pisz z sensem, bo czytać się Twoich bredni nie da.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.