Jump to content

Cichy

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Cichy

 1. To, że ktoś nie uprawiał seksu z powodu miłości nie oznacza, że uprawiał go z dziwką.
 2. Mieć wielu przyjaciół, to nie mieć żadnego. (Arystoteles)Jeden przyjaciel w życiu to dużo, dwoje to luksus, a troje to prawie niemożliwe. (Henry Brooks Adams)
 3. Moim zdaniem pierwszy raz powinien być z miłości, bo... później możemy nigdy nie mieć takiego powodu.
 4. Dla przyjaciół NALEŻY robić wszystko. Co to za przyjaciel, który nie skoczy za drugim w ogień?
 5. Cichy

  Hiho!

  Wow. Nowy i już redaktor? Siemano.
 6. Najczęściej między 1:00 a 3:00.
 7. Wierzę w Boga, wierzę w szatana, wierzę w niebo i piekło.
 8. Luxtorpeda - Autystyczny
 9. Najczęściej coś gubię. I to bardzo ważne przedmioty. Mam pecha.
 10. Ciężko wybrać. Najczęściej piję piwo, wódkę od czasu do czasu i w normalnych ilościach. Nie lubię konsekwencji najebania się.
 11. Cichy

  Westerny

  Nuda. Mój dziadek lubi oglądać, ale takie nudy to nie dla mnie.
 12. Ja jestem tradycjonalistą i wolę wziąć ślub (bo wbrew pozorom nie jest to tylko gówniany papierek). A jeśli ktoś wybrał życie na kocią łapę - mnie nic do tego. Szczęścia życzę, jeśli takie osoby się kochają.
 13. Cichy

  Siemano

  Znudziło mi się tu, więc polazłem gdzie indziej. Bywa.
 14. Led Zeppelin - Babe, I'm Gonna Leave You
 15. Cichy

  Siemano

  Siemano. Wróciłem sprawdzić, co tam u Was. Pozdrowionka dla Obcego i starej gwardii z TS'a. Myślę, że zostanę na dłużej ponownie, jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć, to pytajcie śmiało.
 16. Cichy

  Oldschool

  Super Mario Bros 3 na NES'a. Byłem zbyt mały, by cokolwiek osiągnąć w tej grze. Lubiłem grać z ciocią. Pierwszą grą na komputer był Jazz Jackrabbit 2.
 17. Ale pisała. I wcale nie tak mało.
 18. ?Nie nazwałem ich idiotami, bo to forum dyskusyjne.
 19. W poprzedniej ankiecie nie głosowałem, bo zarejestrowałem się na forum w połowie sierpnia i większość z Was jeszcze nie znałem (poza userami z TS). Wszedłem teraz do tematu, gdzie jest dogrywka między userami, które walczą o tytuł Usera Sierpnia. Olę znałem wcześniej, ale nick drugiego usera widzę pierwszy raz na oczy. Ostatnimi czasy wchodzę do każdego działu na forum i piszę w kilku, kilkunastu tematach i nigdy nie widziałem postów niejakiej malynyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy. Teraz z ciekawości wszedłem w jej profil i przeglądnąłem posty. Ci, którzy na nią głosowali, muszą być albo idiotami, albo kierują się jakąś sympatią, głosując na nią (nie mówiąc już o osobie, która ją zaproponowała). Przeleciałem 20 stron jej postów. 95% znajduje się w dziale Forumowy Plac Zabaw. Pojedyncze posty znalazłem w Hydeparku, Kafejce24 i różnych działach. To prezentuje kandydat na Usera Miesiąca? Dziwne zwyczaje u Was panują. Endorfina dużo pisała w sierpniu, tak zaobserwowałem (i nie tylko ja), więc mój głos idzie na Olę.
 20. Lili Haydn - Suddest Sunset Nowa miłość
 21. Pisałem opowiadania. Co do powieści - jestem w trakce pisania. Mam nadzieję, że uda mi się ją skończyć i wydać. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.