Jump to content

nosense

Użytkownik
  • Content Count

    101
  • Joined

  • Last visited

  1. DJ Antoine feat. The Beat Shakers - Ma Cherie (Houseshaker Radio Edit)
  2. Siemano. Jak dobrze pójdzie, i z nsr'em mi coś nie wyjdzie, to za rok w Szczytnie będę w szkole dla milicjantów. :P
  3. Damian Marley - It Was Written (Dubstep Remix)
  4. R.I.O. - Turn this Club (Money-G Remix)
  5. Sam mam jakieś 2 blado różowe koszule, które zakładam tylko i wyłącznie do garnituru, i to jasnego/stalowego. Różowe elementy garderoby jestem w stanie zrozumieć u facetów właśnie tylko w takim zestawieniu. Na co dzień nigdy nie założę żadnej różowej koszulki, ani czegoś innego i sam ryja cieszę że gej, jak widzę gościa w oczojebnej, rażącej, różowej koszulce pomykającego przez miasto.
  6. Hmm.. Praca w ABW i brak żony, był bym bardzo zadowolony. ;]
  7. Krótkie spodenki i gąszcz na klacie.
  8. Enej - Radio Hello (Daan'D VIP Bootleg)
  9. Droga ekspresowa S22, auto ojca kolegi, Audi a8, za sterami 210km/h, dziewczyna kumpla siedziała z tyłu i zaczęła płakać to zwolniłem :D Bym wyciągną jeszcze więcej. :letssin:
  10. Dopóki nie widzę radiowozu lub fotoradaru to ciężko z tymi przepisami.
  11. Niemieć prawka i nie umieć zmienić koła zrozumiem, ale mieć prawko i nie umieć, to już chyba przegięcie. Oo
  12. nosense

    Po pijaku

    Nie raz do zwykłego kaca dołączał tzw. kac moralny. :P Jak wypiję, to łatwo przychodzi mi zrobienie czegoś głupiego i się tym nie przejmuję, a będąc trzeźwym to bym się poważnie zastanowił, nieraz jakaś chora akcja była, dziękować Bogu żyję i dzieci też jeszcze nie narobiłem.
  13. Się kładę do wyra i zanim zasnę to jeszcze dobra godzina często mija, bo usnąć nie mogę, a jak zasypiam to sam nie wiem, pewnie na którymś z boków.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.