Jump to content

karolinat

Nowy
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About karolinat

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Żałuję wyboru liceum, kierunków studiów, oj nazbierałoby się tego ;D
 2. Nie lubię zastrzyków igieł itp. Zawsze po pobieraniu krwi wychodzę cała pokuta... Nie mam widocznych żył na rękach i zawsze pielęgniarki mają ze mną problem... A już w ogóle nie wyobrażam sobie zastrzyku znieczulającego u dentysty... Na pewno0 bym zemdlała... :eek:
 3. powrót do domu, jakiś obiad, krótki odpoczynek i spacer z Michałem:*
 4. kąpiel w wannie, jakaś książka, sms z Nim :* tv i spać:)
 5. karolinat

  Jest mi smutno bo...

  bo wypłata dopiero w piątek... podobno.... znaczy mam taką nadzieję ;)
 6. Męski koszmar: - dom na kredyt, - drzewo w doniczce jako prezent, - syn od sąsiada. *************** Na przyrodzie pani pyta Jasia: - Jasiu, jakie znasz rośliny rolne? - No... Marchewkę, pietruszkę, rzodkiewkę... - Nie Jasiu, nie marchewkę i rzodkiewkę, tylko marchew i rzodkiew. - I pietrusz też? *************** Policja cały czas trąbi, że znalazła całkowicie spalone ciało z małym fiutkiem. Daj znać, że żyjesz, bo się niepokoje! **************** Stoi mały Jasiu na przystanku i czeka na tramwaj. Obok stoi elegancka paniusia. Nagle zawiał wiatr i poderwał jej spódnicę do góry. Złapała, szybko opuściła na dół i mówi do Jasia: - Niezły mam refleks, chłopczyku, prawda? - Nie wiem jak pani, ale my na to mówimy ci**. *****************
 7. karolinat

  Drugie imię

  Maria :P po chrzestnej:)
 8. powrót z pracy, obiad w domu, piwko jakiś film i spanie do południa bo jutro wolne:P
 9. jakiś obiad, spacer, malowanie paznokci, dobra książka, relaksacyjna kąpiel i spać bo na rano do pracy ^_^
 10. bielizna, skarpetki, adidasy, czarne rurki i kolorowa tunikę, oraz standardowo biżuteria (pierścionki, naszyjnik i kolczyki) :)
 11. Siedzę w pracy i się nudzę i piszę sobie na forum... Aby przetrwać do 16.... ;)
 12. karolinat

  Torebki

  Torebki to moja słabość. Mam ich dużo:) Lubię wszystkie małe, duże, kolorowe, jednokolorowe :D
 13. 1 auto: peugeot 405 kombi turbo diesel 1991 1,9 - super autko 2 autko: citroen ax 1,4 diesel 1997 - porażka 3 auto: citroen xsara picasso 2,0 diesel 2001 - aktualne autko
 14. Tato ma opla vectre 2.0 2000r diesel, brat ma suzuki swift 1997 benzyna + gaz (trochę starszy model ale kupił sobie ścigacza i teraz inwestuje w niego ;) ) a ja mam z chłopakiem citroena xsare picasso 2.0 2001 r. w dieslu oczywiście:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.