Jump to content

margot1616

Użytkownik
 • Content Count

  1,573
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

margot1616 last won the day on August 19 2012

margot1616 had the most liked content!

About margot1616

 • Rank
  Miau
 • Birthday 11/16/1991

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  dolnośląskie

Recent Profile Visitors

2,574 profile views
 1. Ja też bym zgłosiła. Ale szkoda, że nie możesz okreśłić domu... bo na początek można by spróbować zwrócić uwagę sąsiadom.
 2. margot1616

  Tosty

  Generalnie ze zwykłego chleba. A z czym? ser, kiełbaska,ogórek ;) no i ketchup ;)
 3. Zgodzę się z Samuelem, Chodzenie do Kościoła raczej nie sprawi że człowiek będzie lepszy. To już zależy od sumienia, od człowieka. Mnie msza często osłabia... zwłaszcza gdy przychodzi do ogłoszeń i ksiądz wyczytuje, kto nie zapłacił na coś tam... paranoja... Wolę iść do kościoła bez mszy.. dużo więcej mi to daje.
 4. Kośiół się nie zmieni.. jego choroba tkwi za głęboko. I to nie dotyczy tylko księży, ale te z biskupów itd.
 5. Księża nie mają nic do wiary, tak samo jak Kościół niewiele ma z nią wspólnego.....
 6. margot1616

  heyah

  cześć ;) miłego postowania :D
 7. Ja miałam dać dziecku na imię Mikołaj, a le wyszła dziewczynka, oprócz tego.. Artur, Rafał.
 8. Zrobię mielonego z grilla ;) Piękne kwiatki.
 9. Mi też się podobały, uważam, że autorka naprawdę odwaliła kawał dobrej roboty, historia niebanalna, bardzo rozwinięta, dobrze się czyta ;)
 10. margot1616

  Siema

  Witaj, Robercie ;) baw się u nas jak najlepiej ;D
 11. Zdajecie sobie sprawę że te przepychanki nie mają sensu? Zamiast czepiać się coraz większych pierdół zróbcie nazwajem liste rzeczy, które chcecie zmienić, ale takich rozsądnych, do tego podrzućcie kilka poważnych pomysłów jak można cośzmienić, ale zapomnijcie o kłótniach, współpracą teraz można coś osiągnąć. Mi ciężko jest się bardziej wypowiedzieć, bo jednak nie należę do żadnej ze stron. A co do Guśki... ja osobiście nie mam nic do dziewczyny.. ale jeśli już tak wszyscy po niej jeżdżą, to proponuję odpuścić czepianie się jej i dać jej trochę czasu na wykazanie się bez docinków, bo jednak jej nie ułatwiacie. A potem to ocenicie. ale ludzie, lekki luz, bo się zaraz pozabijacie.
 12. margot1616

  Konkurs na.....

  Jak w ogóle wygląda frekwencja tego konkursu? Oprócz mnie ktoś się jeszcze nim zainteresował? Masz jakieś zgłoszenia?
 13. Trzeba przyznać, że na forum zrobiło się ostatnio mało przyjemnie, zrobiło się ostro itd. Ale szczerze mówiąc zgadzam się z Obcym.Na innych forach nie ma takiej nagonki, ale też nie ma przekleństw, a przynajmniej nie tylu. Potrzebny jest tu komprosmis, każda ze stron powinna odetchnąć i trochę odpuścić. Bo kłótnie się piętrzą... a o co? o niecenzuralne słowa? czy naprawdę warto poświęcać to forum dla kilku k**w itd.? Każdemu wyjdzie na dobre jak wyeliminuje te kilka słów ze swojego słownika.
 14. Prawda. Osoba pode mną mieszka w mieście?
 15. Albo system, Guśka, albo ministra edukacji :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.