Jump to content

Guśka

Użytkownik
 • Content Count

  601
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Guśka last won the day on October 14 2012

Guśka had the most liked content!

6 Followers

About Guśka

 • Rank
  Andrut
 • Birthday January 9

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 1. Spójrz koleżanko na posty od początku całej tej kłótni i odpowiedz sobie na pytanie " czy na pewno nie czepiałam się? " :)
 2. Powiedzmy, że się nie czepiasz wcale :) W ogóle nie powinno być w tamtych okolicach przecinka. PS. Poprawiam dla siebie i dla innych, poprawiałabym również jeśli byłabym zwykłym userem. To nie ma nic związanego z moja rangą.
 3. Po "mający" nie powinno być przecinka.
 4. I tak zawsze myślisz jak chcesz, więc myślę, że moje tłumaczenie tutaj jest zbędne. Anubis z tego co widzę ma raczej dobrze.
 5. Nie karzemy Was za to, poprawiamy bo wypada.
 6. Trus, czyli jednak regulamin ;) Luvu, niby jak nie szanowałam Was? Poproszę o konkretne przykłady. Mam przypomnieć kto przeklinał, kto się rzucał i kto wyzywał kiedy ktoś miał inne zdanie od niego? Akurat Tutaj nie mam na myśli Ciebie. Nie wiedziałam, że moje życie wtedy obróci się o 180 stopni. 2 pogrzeby robią swoje i to nie starych ludzi, tylko dosyć młodych. Musiałam i chciałam zająć się dzieciakami po stracie ich ojca. Przepraszam, że dla mnie ważniejsze były one niż forum. Poza tym ciężko było cokolwiek zrobić jeśli każdy na nową zmianę wrzeszczał i mówił nie.
 7. Bo staramy się dogadać jako ekipa, a nie aby każdy mówił co chciał. Daliśmy Wam rękę, do tej pory jeszcze nikt nie napisał co chciałby mieć w regulaminie.
 8. Z Mateo gadam tylko jak mamy coś omówić, związane z forum, prywatnie, wcale, a wcale. Z Obcym, raz się popiszę, raz nie, ale też w szczególności w sprawach z forum. I kłócimy się w sprawach forum, bardzo, a bardzo często.
 9. Kłócimy się więcej niż sobie wyobrażasz.
 10. Jak mówiłam, ten temat był poruszony wiele razy, co znaczy, że jednak wypowiadali się inni. Chcecie może zostać, mi to lotto.
 11. Temat był omawiany wiele razy. Wiele razy zwracaliśmy się z prośbą pomocy, efektów nie było widać również. Usprawiedliwiłam swoją małą aktywność (wcześniej) na forum.
 12. Jestem za. Wszystko już było dawno poruszone.
 13. Na przyszłość, nie ruszaj od razu z pretensją tylko w razie wątpliwości sprawdzaj.
 14. Patrz wyżej, tak jak trus skopiowała.
 15. Zanim cokolwiek napiszesz, zorientuj się dokładnie co i jak, a nie robisz szum i piszesz głupoty. 1. Anubis i Pyskata będą odbanowani po przejściu swojej kary, a dokładnie powinni być dzisiaj. 2. Dev nawet bana nie ma. 3. trus i Luvuu odeszły dobrowolnie, nikt do tego ich nie zmuszał, chcą wrócą, nie chcą to nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.