Jump to content

carolynn

Użytkownik
 • Content Count

  2,010
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

carolynn last won the day on August 4 2016

carolynn had the most liked content!

5 Followers

About carolynn

 • Rank
  Zagubiony Hasacz
 • Birthday 05/03/1990

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta

Recent Profile Visitors

4,940 profile views
 1. 17 899 ZŁ Nie jest dobrze, zdecydowanie xd
 2. Nie, jestem zbyt miłym człowiekiem, żeby zabijać, chyba, że przez zagłaskanie na śmierć :D
 3. Albo z jeszcze dłuższego niż letni... jak w moim przypadku :D
 4. carolynn

  Plecak czy torba?

  Jeszcze te 4 lata temu stwierdziłabym, że plecak FTW. Ale teraz... Wiele się zmieniło od tamtej pory, w moim odczuciu na lepsze :) Torba.
 5. Trochę wstyd się przyznać, ale nie zapoznałam się z orędziem Franciszka z ŚDM. Ale zamierzam to wkrótce nadrobić. Za to widziałam całą tę otoczkę - uśmiechniętych ludzi w mieście, masę radosnych pielgrzymów i odczuwałam wszechobecną atmosferę wspólnoty. To było cudowne, nawet wielu niewierzących stwierdziło, że te dni zmieniły nieco ich spojrzenie na Kościół.
 6. A jednak udało mi się wyodrębnić nieco wolnego czasu. Obejrzałam wersje rozszerzone trylogii Hobbita i Władcy Pierścieni. Polecam, to wspaniałe kilkanaście godzin dobrej zabawy (zwlaszcza LOTR) :) Tak się wciągnęłam, że w efekcie kupiłam książki i teraz przeżywam historię na nowo, tym razem we własnej wyobraźni :)
 7. Nie posłuchałam kilku osób, które mówiły mi prawdę na temat czegoś... lub kogoś. Bardzo kiepska sprawa. Ale życie mamy tylko jedno i wychodzę z założenia, że "po coś" musiało się to wydarzyć. Wybrana przeze mnie ścieżka życia nie jest wcale gorsza, jest po prostu - inna...
 8. Meliska :D i wysiłek fizyczny. Ogólnie próbuję złapać równowagę... od jakiegoś czasu. Z lepszym, bądź gorszym skutkiem.
 9. carolynn

  Zajęci czy single?

  Zajęta. Od 4 lat.
 10. Hej, czy słyszeliście kiedyś o facefitnessie/face yodze? Są to ćwiczenia (czasem też masaże) twarzy, które mają za zadanie opóźnić powstawanie zmarszczek. Zostały rozpropagowane przez Evę Fraser. Oczywiście są zagorzali zwolennicy, jak i zagorzali przeciwnicy tego typu aktywności :) A co myślicie o tym Wy? A może sami ćwiczycie, bądź znacie kogoś, kto interesuje się tą "nowinką"?
 11. Znów przyszło mi rewidować poglądy z przeszłości :) Jest to całkiem mily gest, aczkolwiek z reguły czuję się lekko zakłopotana. To trochę taka zaszłość... Ale jest pewien wyjątek. Gdy zrobiła to osoba, między którą a mną występował naprawdę spory ładunek chemii, miałam ciarki na plecach. Naprawdę fajna sprawa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.