Jump to content

Lexis

Użytkownik
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lexis last won the day on April 18 2012

Lexis had the most liked content!

1 Follower

About Lexis

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 12/31/1985

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania:
  różnorodne

Recent Profile Visitors

942 profile views
 1. Lexis

  Blogi

  Kiedyś sporo się tutaj udzielałam, od jakiegoś czasu tego nie robię, ale mam nadzieję, że wybaczycie mi tę małą autoreklamę. Chciałam zaproponować wszystim zainteresowanym (i niezainteresowanym też) odwiedzenie mojego nowo założonego bloga. Jest to blog, na którym będę relacjonować swoją wędrówkę po różnych obszarach kultury. Można spodziewać się recenzji filmów, seriali, książek i tym podobnych, a także moich przemyśleń i komentarzy na temat przeróżnych zjawisk społecznych i wydarzeń kulturalnych. Mam coś do powiedzenia, ale nie lubię mówić, kiedy nikt mnie nie słucha, więc mam wielką nadzieję, że ktoś wpadnie, przeczyta, zaduma się na chwilkę, po czym być może nawet zostawi komentarz. Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyście pomogli mi go nieco rozkręcić. Może to nieładna autoreklama, ale myślę, że warto zajrzeć - być może uda nam się trochę podyskutować i wszyscy coś ciekawego z tego wyniesiemy :) Zapraszam zatem - http://koktajl-kulturalny.blogspot.com/
 2. Mój pies śpi ze mną w łóżku. Łóżko jest dwuosobowe, więc akurat ja zajmuję jedną stronę, a on drugą, mój towarzysz życiowy :D Czasem włazi mi łapami na biurko, ale jakoś drastycznie niewychowany nie jest ;)
 3. Lexis

  Kobiety i bójki

  Nie zdarzyło mi się. Raczej wolę walki słowne, jeśli już ;)
 4. Oj, to nie było fajne :D Miałam chyba z 14 lat, byłam młoda, niewinna, i pojechałam do koleżanki na ognisko. Fajnie było, miło wspominam tę imprezę jako ciekawostkę. Co ciekawe, już nigdy później aż tak bardzo się nie upiłam. Po prostu nie znałam wtedy jeszcze swoich możliwości ;)
 5. Lexis

  Metallica

  Jedyna piosenka Metallicy jaką lubię to... tak naprawdę piosenka wcale nie Metallicy. Jakąś zagorzałą fanką nie jestem, ale czasem mogę posłuchać ;)
 6. Lexis

  Satanizm

  To ciekawe, że niektórzy traktują satanizm jako "wiarę w Szatana" :D Satanizm to tak naprawdę nie religia - nie posiada podstawowych cech religii. Jak napisał kolega wyżej, to antyreligia. Kiedyś się interesowałam, teraz jest mi to w gruncie rzeczy obojętne, tak jak większość wyznań. "Biblię Szatana" polecam bardzo, jako dzieło symboliczne.
 7. Zawsze mam w aucie płytę Dire Straits i najczęściej to właśnie jej słucham. Mam parę innych, chyba z klasyką polskiego rocka, Michaela Jacksona i coś jeszcze. Równie często słucham radia, Eski Rock, ewentualnie czasem Zetki.
 8. Miałam 16 lat, byliśmy razem 9 lat :) No ale życie się zmienia ;)
 9. Lexis

  Drugie imię

  Agata. Trzeciego nie posiadam :)
 10. Lexis

  Lekomania

  U mnie to raczej lekofobia. Nie znoszę leków wszelkiego rodzaju i wystrzegam się jak ognia. Nie biorę wcale, albo w bardzo skrajnych przypadkach.
 11. Lexis

  Twój Podpis.

  Jak w podpisie - Oscar Wilde, którego uwielbiam. Dandys i ekscentryk ;)
 12. Lubię jedno i drugie. Częściej chodzę w spodniach, w sukienkach lub spódniczkach czasem na imprezę, choć i czasem na co dzień. Zależy od nastroju.
 13. ACQ, poczta, facebook, twitter, allegro.
 14. Lexis

  Kobieta kierowca

  Niestety jest wiele kobiet, które fatalnie prowadzą. Nie wiem, czego to jest kwestia, może braku pewności siebie? Ja sądzę, że bardzo przyzwoicie radzę sobie za kółkiem, jeżdżę raczej pewnie. Ta "ostrożna jazda" w wykonaniu kobiet zwykle jest najbardziej niebezpieczna, bo nigdy nie wiesz, co taka zrobi :D Na drodze trzeba być zdecydowanym. Może to dlatego faceci z reguły lepiej sobie radzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.