Jump to content

Pogodynka

Użytkownik
 • Content Count

  1,090
 • Joined

 • Last visited

 1. Słyszałam o tym. Z racji tego, że Polska była wtedy pogrążona w żałobie nawet nikt o tym nie wspomniał.
 2. Pogodynka

  Windows 7

  Mam 7 od końca grudnia, taki już rodzice kupili komputer. Na początku było bardzo trudno się przyzwyczaić, jednak przyzwyczaiłam się i teraz nie zamieniłabym go na żaden inny. ;)
 3. Hmm... na świecie w końcu zapanował by spokój ;). Choroby śmiertelne, pojawiały by się rzadziej. A co dla siebie... hmm... zmieniłabym może swój wygląd, sprawiała, że smutki by odeszły precz ;).
 4. młoda, popieram ;) Dla mnie to bezsensu i tyle. Moja koleżanka nosi ze swoim rodzeństwem, bo... rodzice im karzą o.O.
 5. Pogodynka

  Portfel

  W moim portfelu trzymam: pieniądze xD, klucz do mieszkania, bilet miesięczny, legitymacje, dowód, kartę rabatową do takiego sklepu odzieżowego, zawsze znajdą się także paragony, bo chce być uczciwa i jeśli mama daje mi pieniądze to potem pokazuje jej paragony, co za to kupiłam (chociaż ona sama tego nie oczekuje :) ). Jakaś zakładka pewnie się znajdzie, stare bilety itd. xD
 6. Nigdy się jakoś nie zastanawiałam szczególnie na tym. Po śmierci, jeśli oczywiście będzie to możliwe chciałabym oddać swoje narządy, a potem... chyba zostać pochowana na zwykłym cmentarzu w zwykłym grobie jak inni ;)
 7. Oddałabym wszystko właścicielowi, nie zamierzam kraść i brać tego co nie należy do mnie. Przynajmniej nie miałabym nic na sumieniu. ;]
 8. Bardzo często jem chipsy, to mój nałóg. :sweet: Bardzo lubię serowo-cebulowe, grubo krojone i cebulowe grubo krojone, nie ma znaczenia z jakiej firmy xD. No i Lays Strong Ostra chilli .
 9. Rzadko, już chyba z pół roku się nie warzyłam o.o
 10. Dev, popieram Cię. Powinni pochować ich najwyżej na Alei Zasłużonych w Warszawie.
 11. Teorii jest wiele, potem się okaże, że żadna prawdziwa. Nie ma co snuć na razie jakiś większych podejrzeń, trzeba czekać na ekspertyzę czarnych skrzynek... Nic innego nie pozostaje nam w tym momencie.
 12. Nie mam nic przeciwko takim zabiegom. Jeśli ktoś czuję, że powinien być osobą przeciwnej płci to, dlaczego miałby nie być? Nauka i medycyna jest teraz na takim poziomie, że marzenia takich osób mogą się spełnić ;)
 13. Nie, nie wierzę w piekło ;) Piekła nie ma więc iść tam nie mogą xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.