Jump to content

Dafne.

Użytkownik
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dafne. last won the day on June 19 2012

Dafne. had the most liked content!

2 Followers

About Dafne.

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  silesia

Recent Profile Visitors

986 profile views
 1. Tak zgadzam się... jak te bliskie osoby mogą w ogóle zrozumieć samobójstwo kogoś, kogo kochały... To potworny ból. Pojawia się poczucie winy... Więcej pytań, niż odpowiedzi.
 2. Witam w gronie szaraczków :D. Powinieneś potraktować to jako zaszczyt.
 3. Nie mam z tym problemów.
 4. Dafne.

  Dredy

  Jestem na nie, nigdy nie zrobiłabym sobie dredów.
 5. Nigdy mi się nie zdarzyło :P.
 6. Również twierdzę, że obecny styl jest w porządku i nie trzeba kombinować.
 7. Dafne.

  Psycholog

  Widzę, że masz tendencję do oceniania mnie pod kątem poglądów. Proszę bardzo, nie będę tego komentować. Szkoda, że pierdoły, miałam coś jeszcze do powiedzenia, ale to tak na marginesie. Tak się składa, że u psychologa byłam, więc się zapędziłaś i na tym ucinam dyskusje.
 8. Nie raz dałam się zwieźć tym avatarem i teraz staram się, by to był czynnik poboczny.
 9. Jeśli to są młode dziewczątka- nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, ale nimi nie gardzę, bo to naiwne jeszcze stworzenia. Gardzę natomiast facetami, których zachęca nastolatka pragnąca sprzedać cnotę.
 10. Mało kiedy oczuwam bezsenność, a senność? Zależy od nastroju i pogody. Częściej właśnie jestem senna.
 11. Ostatnio mieliśmy poważniejszą kłótnię. Mój facet powiedział dwa słowa za dużo i miałam ochotę mu coś zrobić. Powstrzymałam się, jednak milczałam. Myślę, że tym milczeniem dałam mu do myślenia. Później mówił mi, że gdy tak milczałam, zastanawiał się, co znów palnął. Ile bym była w stanie wybaczyć? Nie wiem. Nie mówię 'hop'. Ale myślę, że sporo, gdyż dla niego jestem wyrozumiała. Ale, jak wszystko z resztą- niektóre sprawy mają granice. Jestem pewna, że on wie, co mu wolno, a czego nie i to przychodzi wraz z miłością, naturalnie.
 12. Dafne.

  Kompleksy...

  Mimo że mogłabym mieć parę kilo mniej, nie mam kompleksów. Staram się myśleć o sobie dobrze.
 13. Dafne.

  Pedofilia

  Pedofile, cóż czuć, prócz pogardy? Irytuje mnie to, że do swoich celów wykorzystują dzieci. Irytuje- to nie jest dobre słowo. Tak, obrzydza mnie to. W tym przypadku wina leży tylko po stronie pedofila i nie uważam, że ofiary przyczyniają się do tego swoim ubiorem...
 14. Dafne.

  Ciąża u nieletnich

  Gdy byłam młodsza i mniej tolerancyjna, myślałam, że to puszczalskie. Teraz? Nic nie myślę, jedynie współczuję, że tak wcześnie zostały matkami. Ale nie rozliczam ich i nie próbuję oceniać, nie jestem od tego. Mogę jeszcze pogratulować, że mimo tej ciężkiej sytuacji, zdecydowały się urodzić.
 15. Dlaczego miałby mieć urlop?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.