Jump to content

kazikul

Nowy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

About kazikul

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

2,072 profile views
 1. kazikul

  Wędkarstwo

  Kiedyś lubiłem chodzić nad bagno (a mam swoje) i łowić ryby. Teraz za dużo wolnego czasu nie mam.
 2. Żeby mieć prawo potem do narzekania, to tak uczestniczę w wyborach.
 3. Ja płacę 69.90 zł. za prędkość do 10Mb. Niedawno z ciekawości wszedłem sobie na platformę Pan Wybierak by sprawdzić czy może jest jakaś tańsza opcja i faktycznie tak jest. Niestety jako że mieszkam na wsi to za dużo wyboru nie mam.
 4. kazikul

  Praca na wakacje

  W Polsce na pracach sezonowych typu zbieranie owoców za dużo się nie zarobi. Lepiej wyjechać za granicę.
 5. kazikul

  Rowerek

  Za dzieciaka to codziennie jeździłem na rowerze. Nieraz byłem organizatorem wycieczek rowerowych. Zebraliśmy się ekipą i jechaliśmy przed siebie. Teraz na ten rower mało czasu mam ale jak tylko mam wolniejszy dziec to siadam na dwa kółka. W przyszłym roku planuję skorzystać z "No Limits" i wybrać się gdzieś za granicę na wycieczkę rowerową. Może ktoś poleci gdzie warto udać się na taki trip?
 6. CO się z nimi dzieje? Bo ja wyjeżdżam z biurem podróży i jakoś mam się dobrze. Wiadomo biura podróży upadają ale to dlatego że jest ich dużo i te co upadają to są bardzo mało znane, nie rentowne które oferowały wycieczki czy wczasy w niskich cenach by tylko ściągnąć jak najwięcej klientów. Ja mam swoje zaufane biuro i nie obawiam się że nie wrócę z jakiejś podróży.
 7. Też nieraz zamawiałem i nie było kłopotów, wszystko to co zamawiałem przyszło i w odpowiednim rozmiarze.
 8. kazikul

  Mechanik

  Jak jakaś grubsza awaria to stawiam auto u znajomego mechanika. Z tego co wiem a wiem na pewno że teraz w części zaopatruje się na ucando.pl czyli z pewnego źródła a więc nie mam się czego obawiać.
 9. Ale ten ścisły plan jest przy wycieczkach bo jak wyjeżdżasz na wczasy to już go nie ma. Możesz robić co chcesz. Biura podróży mają większe możliwości i niektóre trakcje jakie oferują to samemu trudno by było je zorganizować już nie mówiąc o kosztach, które na pewno byłyby wysokie.
 10. kazikul

  Zoo

  Takie zoo to pikuś do tego co niektórzy potrafią wyrządzić swoim zwierzętom.
 11. Wszystko zależy od celu podróży. Na wczasy które z reguły wykupujemy w biurze podróży to wiadomo że lecimy samolotem. Po miastach to czasami wypożyczamy samochód albo robimy wycieczki rowerowe. Pociągami też się zdarza ale bardzo rzadko, z reguły są to wyjazdy po naszym kraju jak nie chce mi się auta prowadzić.
 12. Kondensacja czyli skraplanie pary wodnej. Kocioł skrapla parę wodną w spalinach i odbiera od niej ciepło.Tak jak napisałem kotły kondensacyjne są sprawniejsze od tradycyjnych. Chodzi o to że im kocioł sprawniejszy tym mniej paliwa spali czyli kasa zostanie w kieszeni:)
 13. Oscarową "Idę" wiem do tyłu jestem:)
 14. Jak wyjeżdżasz na wycieczkę z biurem to owszem tam jest plan i z reguły trzeba się go trzymać w sumie koordynatorzy starają się go trzymać. Co nie zmienia faktu że w każdym miejscu jest czas wolny i każdy wtedy może robić co chce. Ja osobiście wolę rezerwować wczasy w biurze podróży bo wtedy robisz co chcesz:) Wyjątkowo w tym roku skorzystaliśmy z oferty "No Limits" i wybieramy się na aktywną wycieczkę.
 15. Rosja to potęga i cała Unia Europejska sobie z nią nie poradzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.