Jump to content

kicia.

Użytkownik
 • Content Count

  707
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

kicia. last won the day on March 28 2013

kicia. had the most liked content!

3 Followers

About kicia.

 • Rank
  4 lata om nom nom <3
 • Birthday 08/04/1993

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  kraków <3

Recent Profile Visitors

1,578 profile views
 1. nie głosowałam co prawda, ale popieram takie wybory!
 2. po co mnie ktoś zgłasza XD
 3. od razu bym brała in vitro gdybym nie mogła inaczej,
 4. kicia.

  Homoseksualizm

  super. jakbym nie mogła mieć dzieci, lub mój chłopak- staralibyśmy się WŁAŚNIE W TEJ FABRYCE NA ZAMÓWIENIE mieć dziecko. Właśnie tak. By stworzyć mu dom. Szczęśliwy. Tak jak geje/lesbijki chcą stworzyć szczęśliwy dom. Icy a wiesz ze kilka lat temu tak właśnie mówiono o związkach białej kobiety z czarnym? I oczywiście na odwrót? A CO TO SZKODZI. Dziecko ma mieć DOM w którym będzie KOCHANE, czasami ROZPIESZCZANE, WYCHOWYWANE, KARANE i NAGRADZANE. Czy matka będzie murzynką czy ojciec azjatą. Czy dwóch ojców czy dwie matki. Ja nadal twierdze, że wolałabym być w takiej rodzinie niż w ŻADNEJ. Człowiek wytrzyma wiele, a takie wyśmiewanie? Wyśmeiwanie jest NICZYM. ze mnie wiele lat się śmiali i przyanjmniej mam twardą skórę i lata mi opinia małostkowych idiotów, którzy śmieją się z rzeczy o których nie mają bladego pojęcia. Ale w sumie oczywiście LEPIEJ żeby małe dziecko zostało w rodzinie gdzie ojciec/matka chleje 24 na dobe, 7 dni w tygodniu i leje je non stop. Ewetualnie żeby zostało w bidulu gdzie będzie wyśmiewane, bite czy molestowane-(w każdym razie z takich dzieci również śmieją sie w szkołach). A po co ma mieć rodziców, którzy dadzą mu wszystko, szczęście, miłość, dobro, ciepło? Niech zgnije na śmietniku co nie ?: )
 5. kicia.

  Homoseksualizm

  dżizys czemu dziecka od surogatki miałoby nie być? O.o a Ci którzy, są właśnie tacy hej do przodu zdrzają się nawet w parach hetero- gdzie keidyś na sylwestrze na rynku jakas para kopulowała opierając się na mnie. Ci, kótrzy biegają na marszach to nie wszyscy- nie generalizujmy.
 6. kicia.

  Homoseksualizm

  jak będą potrzebować to się do CIebie na pewno zgłoszą. a co mnie obchodzi kto co robi w łóżku! ja przeżyłam w swoim życiu wiele upokorzen i jakbym miała dwie mamusie/dwóch tatusiów raczej bym się nie przejęła- z mojej koleżanki matki śmiali się bo miała jedno oko. I śmiali się długo długo. i dosyć nieprzyjemnie. i jakoś się nie przejęła. po mnie takie smuty spływają. a poza tym są gorsze rzeczy niż bycie wyśmiewanym za coś na co nie ma się wpływu. ja chce mieć dzieci to prawda. ale wcale nie dlatego, ze MOIM za***nym obowiązkiem jest przełużenie gatunku. to nie uczeń jest dla szkoły tylko szkoła dla ucznia. ja nie jestem dla świata tylko świat dla mnie. mam znajomych homo. normalni ludzie, nie różniący się niczym. szczęśliwi, dobrzy, uprzejmi. nikt by się nie zorientował, ŻE TO TE ZŁE LEZBY/PEDAŁY. także ludzie, jak nie macie z tym wszystki zbyt wiele wspolnego i homoseksualistów widzicie na pornosach lub tych co robią z siebie debili w telewizji, na wiecach to nei mówcie, że Ci ludzie są chorzy. BTW- elthon john ma dziecko, n ie wiem czy nie dwoje. i teraz mi powiedzcie, że temu dziekcu byłoby lepiej w domu dziecka, w patologicznej rodzinie lub gdzieś wyrzuconemu na śmietnik. Zastanówcie się troche- para homo-rodziców może dać adoptowanym dzieciom CIEPŁO i AKCEPTACJE, POCZUCIE BYCIA KOCHANYM. Chociaż zawsze to dziecko może trafić do rodziny zastępczej która je pobije tak, że nie przeżyje lub będzie molestować. Ewentualnie takie dziecko potem znajdziecie w w beczkach. A mogło być w ciepłym, miłym domu... co do pedofilii/homoseksualizmu czy gej robi krzywde innemu gejowi robiąc te a nie inne sprawy? a pedofil iluśtamletni gwałcąc 5-10 latkę robi jej krzywde? lesbijka całująca się z inną robi jej krzywde? a nauczyciel dotykający swoich kilkuletnich podopiecznych robi im krzywde? rodzic molestujący swoje roczne dziecko robi mu krzywde? zastanówcie się gdzie jest różnica. ogarnijta troche.
 7. hahahab świetna ta rozlana plama =D
 8. ojojojoj zapomniałam, ze to ma się pojawić :O <3
 9. gaaad, dla mnie to głupota.
 10. NIEBIESKA MÓJ CZŁOWIEK! milion procent mojego poparcia
 11. jak mam okres i migrenę muszę zażyć tabletkę- bo nie wytrzymam z bólu. ale tak to tylko na alergie =)
 12. ale ta ksiażka to przecież zmyślona historia, służąca rozrywce- tak jak gumisie (używaja magicznego soku z gumijagód), smerfy (gargamel i jego eliksiry), władca pierścienia...
 13. tylu mamy ochrzczonych, ale nie katolików. według mnie krzyże powinny wisieć w kościołach, salach religijnych (razem z innymi symbolami), ewentualnie w gabinetach ludzi, którzy tego chcą. Nie jestem fanką krzyży.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.