Jump to content

ExH

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ExH last won the day on May 12 2013

ExH had the most liked content!

2 Followers

About ExH

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 07/27/1993

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,101 profile views
 1. ExH

  Hańbiąca praca

  Hmm nie zgodzę się że zabijanie dla pieniędzy to to samo co zabijanie dla np. ojczyzny w obronie narodu. Gdyby nasi dziadkowie nie walczyli za nas kraj już dawno byśmy mówili po rusku. Moim zdaniem to nie jest hańbiąca praca tylko można powiedzieć niekiedy obowiązek wobec ojczyzny. Oczywiście nie mam tu na myśli walki o ropę dla USA.
 2. ExH

  Jak się dzisiaj czujesz?

  Zajebiścoie!! xD
 3. ExH

  Co Cię ...zdziwiło ?

  Jechał rowerem i dachował. xD
 4. Żeby się zaczęła cieszyć życiem. Robiła to co kocha i patrzyła na siebie zamiast na dobro innych. ;-)
 5. ExH

  Herbaty

  Ja tak samo dziś jej próbowałem. Serio świetna. Przypadek? ;P
 6. ExH

  Nonsensopedia

  Chyba z tego wyrosłem ;]
 7. Dobrze że na świecie są ludzie którzy zakładają takie fundacje i osoby biorące w nich udział. Sam chętnie bym został wolontariuszem takiej fundacji. ;)
 8. Powinno być zabronione tylko np. w urzędach, szkołach, klubach KTÓRE SAME ZASTRZEGAJĄ ZAKAZ PALENIA lub posiadają WŁASNĄ palarnie. Osobiście uważam za śmieszny zakaz np. na peronach. Co to komu szkodzi? Nikogo tym dana osoba nie truje bo jest obieg świeżego powietrza.
 9. Nienawidzę poniedziałków. Do jutra, bywajcie...
 10. Sporo o tym słyszałem. Bardzo współczuje temu mężczyźnie, bo jest wyśmiewany przez większość młodych osób. Ma bardzo utrudnione życie przez ,,śmianie się z kogoś za jego wygląd" Powinno być zakazane umieszczanie zdjęć osób bez ich pozwolenia. Jednak nikt nic na to nie poradzi. Internet jest tak wielkim miejscem że nie ma szans aby zapobiec tego typu zachowaniu. Ewentualnie przez nagłośnienie takiej sprawy można uczyć mentalności ludzi i współczucia.
 11. ExH

  The Human Body

  Wypreparowane wnętrzności, mięśnie oddzielone od kości lub zatopione w plastikowej bryle ludzkie płody... Wydawać się może, że tylko osoby o stalowych nerwach zdzierżą osobliwe piękno eksponatów wystawy The Human Body. Jednak nie są one wcale straszne czy obrzydzające. Większość osób ze skupieniem i spokojem studiuje najdrobniejsze szczegóły budowy anatomicznej ludzkiego ciała, utrwalone dzięki innowacyjnej metodzie konserwacji tkanek, zwanej plastynacją. Jej mechanizm polega na usunięciu z tkanek wody i tłuszczów, a następnie zastąpieniu ich polimerami. Co o tym sądzicie? Świetna lekcja anatomii czy brak szacunku dla ludzkich zwłok?
 12. Moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie. Po co 7 latkowi taka wiedza? Gdy dziecko zacznie dorastać, hormony zaczną buzować to jak najbardziej od tych 10-11 lat. Ale dziecko w wieku 7 lat myśli bardziej o kreskówkach i zabawkach a nie o tym ,,DO CZEGO TO SŁUŻY"
 13. Widocznie niewielu facetów ,,obsługiwałaś". Niekiedy bywają tak pokręcone przypadki, że nie powiedziała byś, że facet jest prostą machinerią.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.