Jump to content

Silla

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

 1. Mój facet nie musi wyglądać jak pudzian, ale fajnie jak ma płaski brzuszek i umięśniony tyłek :P
 2. Jak to po co, do szczęścia :) do seksu też owszem ;P
 3. Czekaj czekaj... hmmm no tak zgadza się wyrządził mi krzywdę i to wielką. Niby wybaczyłam, ale było ciężko. Z zapomnieniem jeszcze gorzej, bo potem mu to wypominałam, ale przecież to nie moja wina. Teraz to już troszkę lepiej, ale zdrady nie wybaczyłabym NIGDY.
 4. No oczywiście, że znam. Poznałam ich za którymś razem kiedy przyszłam do niego do domu. Czy mnie lubią? Nie wiem. Czasami mam wrażenie, że nie do końca traktują mnie poważnie.
 5. Nie puściłabym faceta samego na imprezę zacznijmy od tego tak samo jak i on mnie. Spotyka się z kolegami i to mi nie przeszkadza, ale w gronie tylko kolegów i nie na imprezie. Nie wydzwaniam do niego, ale się martwię. Jesteśmy umówieni, że kiedy wraca do domu to pisze mi smsa lub dzwoni, że jest w domu i tyle :)
 6. Silla

  Samotni z wyboru

  Nie wiem czy to dobra rzecz, ale chyba tak skoro ludzie wybierają samotność to chyba nie dlatego żeby być nieszczęśliwym?
 7. Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta wybacza, ale nie zapomina. Ze mną tak właśnie jest. Wybaczyć potrafię (nie mówię, że od razu), ale z tym zapomnieniem to już gorzej.
 8. Prawda jest taka, że jeżeli ktoś szuka to znajdzie i jeżeli ktoś już w ogóle odważył się grzebać w telefonie ukochanej osoby to chyba musi mieć jakieś powody do tego (no chyba, że jest chorobliwie zazdrosny). Czy zaglądałam? Czasami i wtedy właśnie okazywało się, że... dobrze zrobiłam. Raz durna dziewucha wypisywała do mojego chłopaka. Miał włączone gg kiedy ja siedziałam przy komputerze i wtedy nieźle jej się dostało opier... więcej nie napisała.
 9. Silla

  Ślub w młodym wieku

  To czy miłość ma szansę przetrwać nie zależy od wieku. Można wziąć ślub w wieku 40 lat i też się szybko rozwieźć.
 10. Oj nienawidzę jak ktoś się spóźnia. Jak dla mnie to jest brak szacunku dla osoby z którą jest się umówionym. Rozumiem jak ktoś się spóźnia nie ze swojej winy, ale kiedy się spóźnia, bo tak na prawdę wszystko robi na ostatnią chwilę i nie potrafi przyjść na czas. Ile najdłużej czekałam? Ponad godzinę.
 11. Silla

  Małżeństwo

  Nie wiem dlaczego ludzie traktują małżeństwo jak coś złego. Przecież to od ludzi zależy czy im będzie dobrze ze sobą czy nie i nie ważne czy będą mieli ślub czy nie.
 12. Najkrótszy to nie wiem ile, bo nawet nie pamiętam, a najdłuższy 3 i pół roku i trwa dalej.
 13. Hmm, nie nie przetrwał, ale wierzę w to, że tak na prawdę jest taka szansa. Nie ważne czy pierwszy czy piąty, trzeba trafić na odpowiednią osobę. Czasami niestety takie związki nie są w stanie przetrwać, bo np. takie osoby potrzebują sprawdzić jak to jest z kimś innym.
 14. Silla

  Miłosne smsy

  Smsy taaaaak piszemy, ale czy są one miłosne? Hmm, raczej rzadko. Bardzo często nasze smsy ograniczają się tylko do kilku słów, bo nie wiem już o czym moglibyśmy pisać, ale piszemy,bo..? No właśnie nie wiem czemu.
 15. Silla

  Powodzenie

  Nie wiem czy mam powodzenie czy nie. Ciężko to stwierdzić kiedy ma się już swoją drugą połówkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.