Jump to content

lewitka

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

About lewitka

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Nie powiem
 1. Wszystkim. Własne nogi, rower, samochód. Bardzo rzadko jeżdzę komunikacją miejską
 2. Whoop - tak, tam mozesz wybrać ubezpieczenie. Na własna rękę trzeba trochę się namęczyć, ale ja mam już sprawdzony sposób na takie tańsze podróżowanie. Po zabukowaniu wycieczki biorę trochę własnego jedzenia i już wymienioną walutę tak, że idzie zaoszczędzić.
 3. W dzień - noc jest od spania :) Choć po dużych miastach wolę podróżowac wieczorem, bo wtedy są ciekawsze
 4. Różnie, ale wolę na własną rękę. Z biurem jadę tylko w miejsca nieznane, trochę niebezpieczne, niepewne turystycznie. A tak bookuje sobie przelot i nocleg na platformie turystycznej traveloppa i później planuje co będę robić za granicą. Sama sobie ustalam czas na wszystko
 5. "Pies, który jeździł koleją" - zupełnie odróżniała się od innych lektur
 6. Hiszpania, a dokładniej Barcelona. Bo jest ciepły klimat, otwarci ludzie, morze i góry i mecze piłkarskie na poziomie :)
 7. Ostatnio zdarza mi się co cztery miesiace. W sumie to dobrze, bo czytalam, że organizm, który nie choruje może mieć problem z chorobą, gdyż układ immunulogiczny nie jest wykorzystywany i tym samym jest niesprawdzony
 8. lewitka

  Kac

  Żadną aspiryną, bo to tylko obciazy mi watrobę, która i tak ledwo zipie po imprezie. Lepsze bedzie cos roślinnego. Czytalam o dobrym dzialaniu wyciągu z ostropestu. Albo zobaczymy co mi doradzą.
 9. lewitka

  Scrapbooking.

  Ładne, pierwszy raz slysze o tym.
 10. lewitka

  Kac

  To zazdroszczę. Lato zapowiada się gorace i pełne imprez więc oprócz Waszych rad chyba sie jeszcze udam do apteki. Carpe diem :)
 11. lewitka

  Kac

  Weteran - ja na kacu to nie mogę patrzeć na alkohol, a co dopiero nim sie leczyć :) Dakann - bede miała na uwadze złote wskazówki Jaskier - nie umiem samoistnie zaliczyć "półgodzinnego ryku jelenia" :)
 12. Ktoś kto powiedzial, ze żadna praca nie hańbi chyba nie znał polityków :)
 13. lewitka

  Kac

  No mnie już po 5 piwach bierze :( Długo Cię trzyma?
 14. lewitka

  Kac

  Ile musicie wypic, aby nastepnego dnia mieć kaca Dziewczyny? I jak z nim walczycie?
 15. Generalnie to nic, bo nie chodze na wybory. Kiedy bylam mlodsza to działalam przy kampaniach różnych kandydatow i im wszystkim chodzi o pieniądze i władze. Wole nie iść na wybory, aby nie legitymizować ich rządzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.