Jump to content

bananowy

Nowy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. A jak to się skończyło? :)
 2. Nie wydaje mi się, że robi to z litości. Za długo ją znam i wcześniej czy później zauważyłbym coś takiego. Zresztą.. zbyt często prosi mnie o pomoc, i to czasami o takie bzdety, że głowa mała. Także, nie.
 3. Witam Was serdecznie. Bez zbędnego pitu, pitu, przejdę do meritum. Nie wiem gdzie leży problem, czy po mojej stronie, czy po jej stronie, ale jest tak.. Znamy się już dość długo. Będzie to z 5 lat. Poznaliśmy się na jakiejś próbie zespołu szantowego. Grałem tam na gitarze, ona była wokalistką. Przygoda ta trwała 3 lata. Teraz, wspólne liceum. Ja skończyłem szkołę, ona jest aktualnie w drugiej klasie - zdała do trzeciej. Nie ukrywam, od długiego czasu mi się podobała/i nadal podoba. Nie tylko jej wygląd, ale także charakter. Przez liczne spotkania, rozmowy, wyjazdy, można powiedzieć, że ją bardzo dobrze poznałem. Aktualnie jestem jej przyjacielem. Ostatnio tj. w styczniu, zebrałem się i powiedziałem jej co mi leży na sercu. Niestety, odrzuciła to. Powiedziała wtedy, że nie może się we mnie zakochać, bo widzi, że od dłuższego czasu jestem nią zainteresowany. Nie umie i koniec. Pewnie wyobrażacie sobie jak mnie to zabolało. Kobieta, którą - powiedzmy sobie szczerze - kocham, bo nigdy czegoś takiego jeszcze nie czułem, odrzuca faceta. Przestaliśmy się do siebie odzywać, bo musiałem się lekko ogarnąć. Potem znowu zaczęliśmy normalnie rozmawiać, spotykać się, lecz.. Po ostatniej "wspólnej" imprezie coś się zaczęło we mnie kotłować. Przez cały czas była przy mnie. Czułem, że "przymila" się do mnie, itp. To mnie dobiło. Nie wiem co jej strzeliło do głowy. Tutaj jakieś przytulanki, cacanki, a przecież tak niedawno mówiła, że nic nie chce. Jestem rozbity, nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony nie chciałbym jej zranić i zarazem nie chciałbym jej zmuszać do miłości, lecz nie ukrywam, to będzie ciężkieM. oże istnieje jakiś magiczny sposób (o matko), żeby pokazać dziewczynie jak naprawdę jej na Tobie zależy. Bardzo fajnie by było, jakbyście przekazali mi jakieś porady. Wiem, że to ciężko zrobić. Wiem, że ja powinienem ruszyć łepetyną, ale może to akurat mój problem, że nie umiem. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.
 4. bananowy

  Śpiewacie?

  Uczę się śpiewać od 3 lat. Jak narazie żadnych sukcesòw. :P Tapatalk + ETAOI - Samsung Ace.
 5. To chyba zależy od dnia. Ja mogę wypić i litr wòdki, a czasem już po paru kielonach kręci mi się w głowie. :) Tapatalk + ETAOI - Samsung Ace.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.