Jump to content

Veeon

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

About Veeon

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 04/01/1994

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sanok
 1. Veeon

  Tymbark.

  Od czasu do czasu się napiję. Ogólnie najbardziej lubię wiśniowego, jabłko- arbuz jest dla mnie ohydny. Kapsli nie zbieram ;).
 2. Piwo stłukłem w aucie, ale mi teraz tapicerka śmierdzi :/

  1. Show previous comments  1 more
  2. Veeon

   Veeon

   Puszka to jeszcze gorsza bomba od szklanej butelki. Jak się przedziurawi to podciśnieniem zaleje Ci całe auto ;).

  3. Disorder

   Disorder

   to nie jeździj jak wariat ;>

  4. Koleszko

   Koleszko

   je*** tapicerkę! stłukłeś piwo do cholery!

 3. Miałem coś z dwa egzemplarze. Lubiłem sobie poczytać, dużym plusem tych komiksów jest że są dosyć grube i za szybko się nie skończą :).
 4. Normalnie brak słów aby to jakoś należycie skomentować. To jest po prostu obrzydliwe i zwyczajne zezwierzęcenie aby człowiek zjadał człowieka. Tego kogo wpadł na ten pomysł to powinni..., może lepiej nie będę kończył.
 5. Veeon

  masz czy nie masz?

  Nie Masz ulubioną markę butów?
 6. Czwórkę z podstaw elektroniki :).
 7. Veeon

  Justin Bieber

  W sumie nic do niego nie mam, ale nie przepadam za jego głosem, który według mnie jest za mało męski i zbyt piskliwy ;).
 8. Używam MP4 bo lubię pooglądać sobie teledyski. Jak dla mnie najwygodniej, wszystkie funkcje dostosowane typowo do odtwarzania muzyki w przeciwieństwie do telefonu, który jest przeładowany zbędnymi funkcjami i niezbyt poręczny w tego typu zastosowaniach.
 9. Veeon

  Liczba osób na GG;)

  Ja na GG mam osiem osób z czego rozmawiam najczęściej max. z trzema. Mam jeszcze parę kontaktów na liście zbanowanych, są to osoby z for, które prosili o pomoc przez GG. Jak problem został rozwiązany, po jakimś czasie daje bana by w przyszłości nie zawracali d*py :D.
 10. Zdecydowanie stacjonarny, wygodniejszy, lepszy i z większymi możliwościami rozbudowy za te same pieniądze. Choć nie ukrywam ze laptop by mi się czasem przydał, jak potrzebuję skorzystać z komputera poza domem :).
 11. Dla mnie również jedyna słuszna. Obsługuje rozszerzenia z którymi nie radzą sobie inne przeglądarki, jak dla mnie najlepszy pod względem graficznym i funkcjonalnym interfejs. Musiałem zrezygnować chwilowo z Firefox-a, bodajże od numeru 13 do 15, były to bardzo niedopracowane wersje i strasznie sypały błędami, ale teraz na szczęście z każdym wydaniem idzie do coraz lepszego.
 12. Minimalistycznie bez zbędnych dodatków ;):
 13. Veeon

  Prawo jazdy

  Mam prawko dopiero od roku. Zdałem za pierwszym razem, na mieście byłem tylko 20 minut. Mandatów na koncie jeszcze nie mam, choć rzadko stosuję się do ograniczeń prędkości.
 14. Nowy czajnik, patelnia, parę kwiatków doniczkowych i dwa dywany :).
 15. Ja raczej nie rozmawiam, chyba ze wydaję jakieś polecenie :D. Jednak raz miałem miłe doświadczenie z kaczkami. Udało mi powtórzyć idealnie głos za jakimś kaczorem i wszystkie kaczki przybiegły do mnie, czyli jednak da się ze zwierzętami dogadać :D.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.