Jump to content

łukasz

Nowy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. łukasz

  Flagowe szaleństwo

  z tym, że w usa i uk chodzą w swoich flagach, a polacy chodzą w ich
 2. Ja pracuję sezonowo w holandii, wszystkie zarobione pieniądze wydaję na samochody. Pierwsze auto kupiłem po pracy w polsce podczas ferii świątecznych po 3 tyg pracy przy wycince drzew, zarobiłem 1500 zł i kupiłem Forda Escorta MK V na gaz, było to 3 lata temu. Niestety auto się rozbiło nie z mojej winy. Więc wyjechałem na wakacjach do holandii na 6 tyg i kupiłem Opla Astre F za 3500. Następnie doszedł zwrot podatku więc sprzedałem Astrę po 6 miesiącach i kupiłem za 4700 Opla Vectre B. Nastały kolejne wakacje więc i do pracy pojechałem, po powrocie sprzedałem Opla Vectre i kupiłem lekko rozbitego Forda Mondeo Mk3 w pełnym wyposażeniu za 8 tys. Z pieniędzy które dostałem ze zwrotu podatku oddałem rodzicom za naprawę samochodu i go sprzedałem :( (to najgorsza decyzja w życiu była) i kupiłem za 10 tys Volkswagena Golfa IV 1.9 TDI. Niestety to auto wgl mi nie odpowiada tak więc w niedziele jadę do holandii i wracam za 4 miesiące, co będzie następne? Nie wiem, ale planuje Renault Laguna II ph II.
 3. łukasz

  Witam

  najbardziej to samochody :)
 4. łukasz

  SongPop

  ja gram w songpop teraz zbieram punkty na polskie kategorie muzyczne bo niestety ale zagraniczne niekiedy mnei zaginają :/
 5. nie mój styl ale nawet przyjemnie się słucha :)
 6. Piractwo ma dobre strony, wiele osób np. jeżeli chodzi o płyty woli najpierw je przesłuchać zanim kupi.
 7. łukasz

  Witam

  Siemka, jestem Łukasz i mam już 20 lat :( Interesuję się fotografią. Parę lat temu kupiłem lustrzankę i próbuję robić coraz to lepsze zdjęcia. Mieszkam na południu polski tj. Nysa ;)
 8. Najlepsze jest to z gołębiem ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.