Jump to content

wyczerpana

Nowy
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja mam wrażenie, że każdy zawód jest ważny. Jeśli teraz powiemy, że mamy nadmiar szewców to nikt w tym zawodzie nie będzie chciał się uczyć i za chwilę okaże się, że nie ma ani jednego takiego specjalisty.
 2. W teorii wszystko fajnie brzmi, a potem i tak pot oraz strach bierze górę.
 3. Zawsze można przed rozpoczęciem biznesu skorzystać z usług doradcy biznesowego, który pomoże znaleźć inwestora, dzięki temu będzie łatwiej. Zwróć się z taką prośbą do BestCapital.pl oni na pewno będą w stanie w początkowej fazie Ci coś doradzić. W końcu zakładanie własnej firmy to nie zabawa, a nie każdy musi być zarówno dobry w tym co robi i także w byciu biznesmenem.
 4. wyczerpana

  Prawo

  w wielu miastach prawnicy w biurze obywatelskim udzielają darmowych porad prawnych, może skorzystaj z czegoś takiego
 5. ja najczęściej relaksuję się oglądając ulubiony serial lub czytając książkę
 6. wyczerpana

  Mężczyzna

  dla mnie taki prawdziwy mężczyzna to...ktoś kogo jeszcze nigdy nie spotkałam :D
 7. wyczerpana

  Zdjęcia

  przyznam szczerze, że ja już dawno nie wywoływałam zdjęć, wszystko mam na komputerze
 8. ja nie lubię kas samoobsługowych, przez to straszna kolejna się w sklepach robi, ludzie po prostu nie potrafią tego obsługiwać
 9. jakbym ja teraz zmięśniała auto to pewnie kupiłabym hondę civic :)
 10. Dorosły człowiek przełyka ślinę około 600 razy na dobę: 550 razy na jawie - w tym 200 razy podczas spożywania posiłków i tylko 50 razy we śnie.
 11. ja z kolei słyszałam, że za jakiś czas w Polsce kontrolerom biletów w autobusach ma towarzyszyć taka ochrona, nie dziwi mnie taki pomysł, bo wiele osób, które nie mają ważnego biletu staje się agresywnych i nie da się od nich nawet dokumentów tożsamości wyegzekwować, co do policji to oni chyba powinni zajmować się innymi sprawami :)
 12. moja mam na 59 lat i już teraz ledwo jest w stanie chodzić do pracy, a poza tym jest chora, podniesienie wieku emerytalnego to porażka moim zdaniem :/
 13. wyczerpana

  Kursy barmańskie

  ja niestety nie mam teraz takich środków na szkolenie :(
 14. wyczerpana

  Praca na wakacje

  uuuu czyli zarobki w funtach :P zazdroszczę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.