Jump to content

Blackia

Użytkownik
 • Content Count

  1,983
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Blackia last won the day on June 13 2019

Blackia had the most liked content!

About Blackia

 • Rank
  anonymous...

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta

Recent Profile Visitors

8,147 profile views
 1. Kurcze...tak mnie naszła chęć odpowiedzieć, ze dźwięki gdzie natura wpływa na nas najbardziej ale napisze jednak,ze szum drzew i poranne arie ptasie ;)
 2. Zaczynam przedpremierowo czytać "Chatę na krańcu świata" i już czuję, ze ten klimat mnie wciąga... I to do tego stopnia, ze obiad wylądował w koszu
 3. W moim odczuciu będzie wręcz przeciwnie.Ludzie zbyt mocno są zapatrzeni w siebie.
 4. Co? Hmm gdyby dzień choć czasami mógłby być dłuższy 😉
 5. Tego, że nie mogę pewnym osobom powiedzieć juz tego, co mogłam wtedy gdy był na to czas.Tylko tego.
 6. Boje się...ale nie tyle śmierci a tego co przed nią samą mnie czeka.
 7. Blackia

  Witam!

  Witaj witaj 🙂 Dolnośląskie również pozdrawia ciepło.:)
 8. Blackia

  Facet na solarium

  Zależy jak się na to spojrzy 🙂 z mojego punktu "zajrzenia"....wygląda to tak, jak "walka" dwóch podskakujących kogucików...dziobiących...tylko po to, zeby sobie podziobać.Bo i tak do niczego to dziobanie nie prowadzi.:)
 9. Blackia

  Facet na solarium

  Mi tam wygląda to bardziej na szarpikę ...ale co ja tam wiem o tymże nurcie trapiennym :] Nic.
 10. Blackia

  Facet na solarium

  Też się zastanawiam ...
 11. To byłoby najlepsze wyjscie @Wania.Ciężka,ciężka i jeszcze raz ciężka praca...i brak dostępu do rozrywek.W końcu kara to kara i taka powina być. Poza tym w ostatnich latach...ewidentnie widać, że takiej prawdziwej pracy boi się duży odsetek ludzi 🙂
 12. Kara śmierci...hmm zastanawiałam się co ona własciwie da?Osoba skazana umiera...i na tym się kończy.Nijak nie łagodzi to bólu, nijak nie rekompensuje to straty...jedyne co daje, to pewność -->że już ta osoba nie skrzywdzi nikogo innego.Ale czy jest to jakąś przestrogą dla innych?Niekoniecznie, bo nie każdy musi bać się śmierci... Parę dni temu wypłynęła informacja o bezlitosnym zachowaniu wobec psa.Facet z premedytacja jeździł po leżącym, żywym psie i jeszcze sam to nakręcił i dumny z siebie wrzucił do neta.Wyzywa, drze się na niego....widząc jak zwierze cierpi.A na koniec jakby mało już mu krzywdy zrobił ,przejeżdza mu po głowie.W trakcie sledztwa wychodzi...ze takich "akcji" było więcej.Pies zaś po którym sobie tak lajtowo jeździł ...był już wiekowy ---> ślepy na jedno oko i głuchy.Nic niewinny. Inny przykład, również z przed paru dni.9letnia dziewczynka...DZIECKO,wpierw brutalnie zgwałcone, potem zostawione na pewną śmierć ---> w zamkniętym tapczanie.A ile jest jeszcze gorszych...bardziej makabrycznych... Czy kara śmierci dla takich zwyrodnialców jest naprawdę adekwatną karą? W moim przekonaniu to za mało.Za mało dla takiego Bezlitosnego Skazańca ale dużo za dużo dla osoby, która może mieć ów wyrok wydany niesprawiedliwie.
 13. Blackia

  Pierwsze wrażenie

  Istotnie.Często a może nawet częsciej zwraca się uwagę na to... jak ktoś wygląda, jak jest ubrany, jak się porusza.Dlatego warto umiejętnie się zaprezentować 🙂 Boż nie ma co ukrywać, że w wielu przypadkach ( np.przy naborze do pracy) to właśnie, decyduje jak jest dana osoba, po tych pierwszych sekundach będzie szufladkowana.😑 Aj i tu...niestety rzeczywistośc bywa bolesna.Gdy "po~pierwszo~minutowy" ---> jakże cudowny obraz okazuje się być bohomazem .
 14. Totalnie mnie nie wciągnął...i nie pojmuje skąd ten zachwyt nad tym serialem.Ale być może jeszcze nie "dorosłam" do tego, by ogarnąć ten "fenomen" 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.