Jump to content

dobrodziejka

Użytkownik
 • Content Count

  1,654
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by dobrodziejka

 1. Jeśli mogę być w czymś pomocna - służę.
 2. Płazy,gady i wszelakie robale.
 3. Brak tolerancji,wredne ,chamskie zachowania.
 4. Pijąc alkohol nie pozbywamy się problemu,tylko dokładamy następny i to znacznie gorszy.
 5. Płacz to normalne zjawisko,które dotyczy i małych i dużych,a co do mężczyzn - płaczący mężczyzna bardzo mnie rozczula i mimo, że czasami nie wiem w czym rzecz,dlaczego roni łzy - bardzo jest mi go żal.Nie mogę patrzeć na płaczącego faceta,zawsze jest mi go szkoda.
 6. Rozważny romantyk,bądź odwrotnie. ;)
 7. Plecak na dłuższe wędrówki,torba na krótsze.
 8. Różnie z tym bywa i nie może chyba nikt powiedzieć w 100%,że jest całkowicie szczęśliwym.Jest w miarę dobrze i to jest okey.
 9. Ale uzależnienie od komórek jest ogromne,można to zauważyć nawet i w kościele,gdzie podczas mszy rozdzwaniają sią komórki,mimo, że należy je wyłączyć,a najlepiej zostawiać w domu.
 10. Bez alkoholu zawsze bawię się dobrze,bo mam odpowiednio dobrane towarzystwo.
 11. Uzależnić można się od wszystkiego,Internet też do tego należy. Osobiście często włączam komputer, ale jeśli nie mam czasu,lub coś złego się wydarzy nie włączam go i przez kilka dni - czyli uzależniona nie jestem.
 12. Ostatnio na moją pocztę dostałam wiadomość o nowej grze "Wiedźmin" - wiele o niej słyszałam, z tym,że ja grywam jedynie na fejsie.
 13. Ostatnio niestety sen odleciał hen daleko - w rodzinie był pogrzeb i co noc mam problemy z zaśnięciem,a jeśli już usnę nagle budzę się po kilku minutach,myśląc,że minęło kilka godzin.
 14. Jest koniec maja,więc przede wszystkim w takie dni jak obecnie - wyłącznie spodnie,bądź dres ocieplany.
 15. Mając pasję,wiemy, że jesteśmy np potrzebni,przydatni - jeśli nie innym to cieszymy się,że ta nasza pasja przynosi nam zadowolenie.
 16. Lubię filmy przyrodnicze i ostatnio obejrzałam właśnie : "Oblicza natury" - Skorpiony.
 17. dobrodziejka

  Tatuaże

  Koszmar brrr.......
 18. Jaskier, nie tylko mnie się to nie podoba - tylko wszystkim rozsądnie i trzeźwo myślącym,ale jak widzę nie chcesz ,albo nie umiesz tego zrozumieć,to już Twój problem.
 19. Aaa.... to temat rzeka, niestety właśnie za to powinny być odpowiednie kary z tym, że wiemy jak u nas działa prawo,zresztą z tego państwo czerpie spore korzyści,a po drugie pili,piją i pić będą i to powinno komuś dać coś do zrozumienia. Bo jak wiemy alkohol niszczy zdrowie,a marihuana lekarstwem raczej nie jest,ale o tym widocznie każdy "zażywający" musi się sam na własnej skórze przekonać. Mnie to do niczego nie potrzebne i kategorycznie powinno być zabronione.
 20. No właśnie chodzi o ten plan,którego trzeba się trzymać, to niestety nie dla mnie,jadąc na wczasy, chodzi o wypoczynek,a nie o gonienie ludzi i zbiórki na czas. Tak zawsze robię od dawna i przynajmniej wracam wypoczęta,pełna wrażeń, bo także mnóstwo zwiedzam.
 21. "Aż do śmierci" - thriller ze starszawym już Jean-Claude Van Damme
 22. Tutaj już nie chodzi o fizykę ,ale o zwyczajne logiczne myślenie.
 23. Fakt, a jak ktoś czegoś zabrania, wtedy każdy robi wszystko aby to dostać - człowiek jest z natury przekorny. :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.