Jump to content

hole

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hole last won the day on February 19 2020

hole had the most liked content!

1 Follower

About hole

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 02/09/1996

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 • Skąd:
  Polska

Recent Profile Visitors

1,295 profile views
 1. Nie wiem, czy byłabym w stanie przeczytać jeszcze jedną książkę tej autorki. Zniechęciła mnie do siebie totalnie. Nie rozumiem fenomenu wokół jej osoby. Tym bardziej tej nagrody. Dla mnie "Bieguni" to gniot jakich mało. Totalna grafomania, przekombinowana forma okrywająca... nic. Przerost formy nad treścią.
 2. hole

  witam ponownie

  @Niebieska witaj :) To prawda. A to dlatego, że doświadczenie nie ma żadnej wartości moralnej. Tak naprawdę nigdy nie uczymy się na własnych błędach, przy tym nigdy nie mądrzejemy. Wydaje nam się, że jesteśmy bardziej doświadczeni, a nadal potrafimy popełniać te same błędy. Dlaczego? Dlatego, że ciągle się łudzimy, mamy nadzieje. To zgubne uczucia.
 3. I jak wrażenia? Bo ja po "Biegunach", których nie udało mi się nawet skończyć... zniechęciłam się totalnie do pani Tokarczuk.
 4. Dopiero niedawno, pomimo wieku, przekonałam się do tej serii. I pochłonęła mnie ona całkowicie.
 5. Męczę "Kształt nocy" Tess Gerritsen. Dawno takiego gniota nie czytałam.
 6. hole

  Bzzz...

  Z chęcią zobaczę kolejne.
 7. hole

  Rummikub

  Uwielbiam w to grać. Zawsze z siostrą i siostrzeńcem w to pogrywamy jak u nich jestem. :)
 8. hole

  Bzzz...

  Bardzo intrygujące zdjęcia.
 9. Palę dużo. Idzie paczka dziennie. Ale za to nie piję alkoholu. Pierwsze - bo nie mogę - a drugie - bo po prostu mi nie smakuje i nie ciągnie mnie do tego.
 10. hole

  witam ponownie

  @Janko Bzykant nie wiem jak z forum, ale we mnie wiele się zmieniło. Pamiętam, że byłam tu jako nastolatka, a teraz już trochę lat minęło. Moje nastawienie do świata, niektóre cechy - zmieniło się. Dlatego jak czytam stare posty to aż mi głupio. No ale cóż. Pstro w głowie się miało. :)
 11. hole

  Kolęda

  Nigdy nie wpuszczę tej czarnej zarazy pod swój dach.
 12. hole

  Brzydkie słowa

  Przeklinam bardzo dużo. Jednak próbuję się hamować, chciałabym przestać całkowicie przeklinać, ale ku**a się nie da...
 13. hole

  Cmentarze.

  Z okna swojego pokoju widzę cmentarz. Kiedyś często tam bywałam. Popadałam w zadumę. Rozmyślałam nad istotą śmierci. Nad tym, co tracimy w pędzie życia po lepsze, droższe, piękniejsze. Powinniśmy czasem się zatrzymać, darować sobie ten wyścig szczurów i zastanowić się nad tym, co naprawdę jest ważne w życiu. Bowiem i tak w chwili śmierci każdy jest równy i każdego spotka taki sam los.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.