Jump to content

Nati

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Hey, od 3 dni mam ostre, kłujące bóle brzucha po lewej stronie. Ktoś wie co to może być? NIe pomagają leki rozkurczowe i przeciwblówe.
 2. Nati

  Far Cry 3

  Może nie jakąś straszną fanką ale FC3 strasznie mi do gustu przypadł :). W co gram....hmm...GTA, RDR, Battlefield, oba Metra, T last of us itp, a teraz z niecierpliwością czekam na Mad Maxa :).
 3. Nati

  Far Cry 3

  Nie,własnie o FC3, w 4 niestety nie miałam jeszcze okazji zagrać, bo nie mam czasu odpalić konsoli od ponad pół roku :(.
 4. Nati

  Far Cry 3

  Mnie właśnie też ta graficzność ujęła najbardziej. Na poczatku widok z oka bohatera też wydawał mi sie dziwny ale w sumie szybko sie przyzwyczaiłam :). Wiadomo, co kto lubi :).
 5. Nati

  Far Cry 3

  A graliście w Blood Dragon do FC3? Podobało wam się? Mnie osobiście powalił na kolana, rany, jaki to był powrót do przeszłości :). Te kolory i styl...:).
 6. Gry nie są już takie drogie jak kiedyś. Zamiast ściągać piraty warto sobie założyć konto na steamie i kupować naprawdę dobre gry za dosłownie kilkanaście złotych. Ściąganie piratów w dzisiejszych czasach to według mnie straszna siara.
 7. Ja zawsze podróżuję na własną ręke. Tak jest taniej ale też ciekawiej. Zazwsze używam Blablacar-a albo jadę stopem, a zakwaterowanie zazwyczaj załatwim sobie na couchsurfingu lub hospitality.com. Wydaje mi się, że podróżując z biurem podróży przepłaca się i zwiedza tylko najpopularniejsze zabytki i miejsca, a przecież każdy kraj takim jakim jest naprawdę znajdziemy dopiero zdala od turystycznych wabików :).
 8. Nati

  Ubrania na nie

  O mdłości przyprawiają mnie różowe, słitaśne obsypane cekinami ciuchy. Białe buty też kojarzą mi się tylko z jednym typem kobiet. NIe lubię ciuchów z motywem flagi U.S.A, krzyża I tego okropnego hipsterskiego looku. Blah.
 9. Zależy od tego gdzie się wybieram i jaką mamy porę roku. Jesli idę spać, to na pewno musi to być cos obszerniejszego, na imprezkę pewnie coś obcisłego, a na co dzień coś, co jest po prostu wygodne :).
 10. Tak naprawdę to większość z nas ma wady wymowy ale tylko w niektórych przypadkach problem jest widoczny od razu. Mój brat sie kiedyś jąkał ale chodził regularnie do logopedy i po jakimś czasie mu przeszło. Jak traktuję takich ludzi? Normalnie :). Po prostu przygotowuje się na to, że będę musiała wykazać się większą cierliwością i tyle:).
 11. Moim zdaniem szacunek w zwiazku jest bardzo ważny. W sumie nie wyobrażam sobie, że miałabym być z kimś, kto mnie nie szanuje.
 12. Zwykle kochanie, ale często też wymyślam własne ksywki ;)
 13. Ja wszystko chowam do szafy i raczej tam nie zaglądam.
 14. Ja mam bardzo niską samoocenę, jednak staram się z tym walczyć.
 15. Nie mogę znieść dwulicowości, samouwielbienia i braku szacunku do innych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.