Jump to content

Kiero

Nowy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

About Kiero

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

881 profile views
 1. kazikul, bo ja za bardzo nie siedzę w tym temacie. W czym kondensacja jest lepsza od "reszty", że tak ogólnikowo to ujmę.
 2. Kiero

  Kod doładowania

  Chyba chodzi ci o *188# od rana w sieci aż o tym huczy. Wiadomo w ogóle skąd to info? Bo na stronie play nic o tym nie ma.
 3. Kiero

  Mandaty

  Mnie interesuje czy policja może mi dać mandat za pekniętą szybę? Miałem taką sytuację, oczywiście przyjąłem co miałem innego zrobić.
 4. Kiero

  Szyba czołowa

  Zrobię to w każdym warsztacie?
 5. Kiero

  Szyba czołowa

  A nie da się tego w jakiś sposób wypełnić? Powiem szczerze, jest mały odprysk i widmo tego, ze muszę kupić nową szybę sprawia, ze aż serce mnie boli.
 6. Dlatego warto robić kursy techniczne moim zdaniem.
 7. Blackia, owszem robiłem. Mają dużo ciekawych kierunków, są techniczne, humanistyczne, prze różne. Możesz zajrzeć tutaj, http://www.gowork.pl/kursy-i-szkoleniamasz cały spis.
 8. Chodzi mi o to czy robisz to w miejscach typu GoWork.
 9. Tylko gdzie takie coś zrobić, w urzędach pracy takie szkolenia organizowane są raz na ruski rok.
 10. Ewentualnie jakiś kurs. Teraz mode stały się branże takie jak krawiec czy cukiernik - wniosek wysuwam na podstawie obserwacji z ogłoszeń o pracę.
 11. Tak jak w temacie, uważacie podobnie? Chodzi mi o takie przebranżowienie jakby. Z tego co zauważyłem to ludzie zaczynają powoli w ten sposób robić ze względu na obecny rynek pracy.
 12. Kiero

  Dietetyk

  No nie zawsze trzeba się głodzić aby schudnąć ;p
 13. No wiadomo, że Putin się tym nie przejmie, ale tutaj chodzi o fakt, że Polacy potrafili się zjednoczyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.