Jump to content

Kaszi

Użytkownik
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

About Kaszi

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

718 profile views
 1. Czyli potrzebujesz podkładu mocno nawilżającego. Oj ciężko bo takie zazwyczaj mocno się świecą. Ja teraz mam ten SuperStay24. Może nie nawilża jakoś rewelacyjnie, ale dobrze kryje i to mi odpowiada.
 2. Kaszi

  dezodorant

  Jaki jest wasz ulubiony antyperspirant/dezodorant? Czego używacie na codzień?
 3. Nie ma chyba podkładu który by ich nie podkreślał. Na to jest tylko jedna rada- regularny peeling! Tak często jak trzeba. Cera jasna - typ córka młynarza :) Bazy używam, ale tylko na większe wyjścia :) Czyli jednocześnie kryje i jest lekki? No brzmi jak ideał :D
 4. Puder i podkład w jednym, to musi być mocny tapeciarz! Masakr raczej nie mam, ale zawsze sobie wynajdę coś co by się przyczepić. Czyli tez tapeciarz?
 5. Dzięki za posta :) Generalnie czasem coś tam mi się pojawi na tej cerze i sporadycznie mam troszkę zaczerwienione policzki, raczej potrzebuję lekkiego krycia. Kremów BB czy CC już kiedyś próbowałam i to na bank nie jest dla mnie.
 6. Szukam fajnego podkładu do twarzy. Generalnie problemow z cerą nie mam, ale chcę aby podkład był trwały. Co polecacie?
 7. Ale malutka, nie wiedziałam, że ktoś taki mini latarki robi. Super, na pewno się jej przyjrzę.
 8. Szukam takiej co ma minimum 400 lumenów.
 9. Poszukuję latarki, małej i kompaktowej, z dużą mocą. Co polecicie? Budżet to tak 150 zł.
 10. "Starość aksolotla", Dukaja - książka w zupełnie nowym wymiarze.
 11. Kaszi

  metody nauki

  no na zajęciach jednakowo, ale np. na te maturalne przedmioty poświęcam więcej czasu na naukę w domu. A na takie które mi się nie przydają uczę się tak, aby mieć 3 i zdać :) W domu robię testy online (np. na przedstestem), robię notatki, powtarzam, czytam literaturę z tym związaną. Chciałabym mieć same piątki, ale nie mam tyle czasu.
 12. Kaszi

  Matura

  Robicie jakieś testy online? Ja mam konto na przedtestem.pl. Znacie jakieś jeszcze platformy?
 13. Kaszi

  Sposoby nauki

  Czyli musisz być po prostu bardziej systematyczny. Ja przed testem czy egzaminem zawsze sobie robię powtórki, czytam notatki, robię testy na przedtestem.pl itd. Mam swoje schematy i jak się ich trzymam idzie dobrze!
 14. Kaszi

  Języki obce

  Z racji, że na Wikipedii każdy może napisać co chce, to odradzałabym to miejsce. Platforma edukacyjna to np. przedtestem.pl Strona gdzie masz zebrane kursy i testy ułożone przez fachowców, służące dokonaleniu wiedzy.
 15. Kaszi

  metody nauki

  Hehe masz takie przykłady? Wszyscy tak mówią, ale myślę, że czasem uczymy się naprawdę bezsensownych rzeczy. Ja przyznam szczerze, że mam przedmioty które olewam i takie do których się mocno przykładam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.