Jump to content

Cesarski Egzekutor.

V.I.P.
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Cesarski Egzekutor. last won the day on June 10 2016

Cesarski Egzekutor. had the most liked content!

About Cesarski Egzekutor.

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

4,503 profile views
 1. A ile masz na niego pieniążków?
 2. Możesz do mnie napisać na PW.
 3. Budzicie się rano. Słyszycie alarmy przeciwlotnicze, w TV oglądacie orędzie Prezydenta. Macie tylko 5 godzin, gdyż za ten czas wkroczy do waszego miasta armia wroga. Co w tym czasie robicie? Ja przygotowałbym się na wymarsz, zgłosiłbym się ochotniczo do jednostki wojskowej. Jeśli przeżyłbym atak, to podjąłbym walkę w podziemiu, które działałoby na szkodę okupanta.
 4. Hmm. Raczej Nygus, choć to był ciężki wybór. Niebieska/Nygus.
 5. Nie znam nikogo. Adam, czy Dev.?
 6. No ba! Farba musi mieć dobry podkład. Zapomniałem dodać styropianu siatki, by tynki nie pękały. :p
 7. Update. Coraz więcej dobrego o sobie potrafię o sobie powiedzieć. Jestem nieustępliwy, twardy, potrafię postawić na swoim, czego dowodem jest, że wszedłem na Halę Gąsiennicową i Czarny Staw Gąsiennicowy w Tatrach. Pozwoliło mi to zmienić sposób myślenia o sobie. To że zostałem modem, to też moja dobra strona, bo nie daje się takiej funkcji osobie nieodpowiedzialnej. Mam jak na swój wiek i swoje otoczenie ogromną wiedzę historyczną i informatyczną. Interesuje mnie świat, czego o wszystkich nie można powiedzieć, mam jak na swój wiek (16 lat) bardzo rozwinięty styl wypowiedzi. Jestem także introwertykiem. Kurcze! Udało się! Potrafię coś o sobie dobrego powiedzieć.
 8. Dobra muzyczka zawieszona na słuchawkach, kawka i rozmowa z kumplami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.