Jump to content

userere

Nowy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About userere

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

1,599 profile views
 1. userere

  Aktywność Fizyczna

  Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownię. Upatrzyłam sobie takie zajęcia jak Body Combat. Mega fajna sprawa. Chodzę do Artis Club na Wilanowie w Wawie. Bardzo fajne miejsce i profesjonalne. Wizyty tam stały się moim stałym hobby, to niezwykle przyjazny klub ;)
 2. userere

  Szukam opon

  Mam nietypowy problem. Otóż potrzebuję opon, ale nie takich do auta. Z tym bym sobie sama poradziła. Chodzi o opony do wózka widłowego. Muszę wybrać jakieś i zamówić kilka kompletów. Problem w tym że w ogóle się na tym nie znam. Czytałam sporo o oponach Prestige Tyres, podobno dobre, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Ktoś coś wie? :o
 3. "Wiadomo jest, że Jezus Chrystus począł się (został zapłodniony) przez Ducha Świętego," Jak Jezus mógł zostać zapłodniony skoro był facetem? Za te rzeczy, które tu piszesz powinna być ekskomunika. I jeszcze pytanie "ile lat miał Jezus jak został poczęty", tak naiwne i nielogiczne że aż przecieram oczy ze zdumienia. Wiadomo że Jezus przed poczęciem, jako istota duchowa i Bóg, był wieczny. A jak się począł to miał 0 lat życia na ziemi.
 4. Bardzo ciekawe, myślałam na ten temat cos zupełnie innego...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.