Jump to content

fuHAfuLi

Nowy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. hehe :) Wierzysz w to co piszesz, bo chyba nikt poza tobą. Wierzysz w to, że ludzie płacą po 12 - 15 zł za paczkę papierosów, żeby sobie mieć po prostu od taki nawyk i jeszcze zrujnować sobie zdrowie ? A papierosy na tle: narkotyków, alkoholu i niektórych leków, nie są aż takie złe. Ja pale i nie mam nawet żadnych skutków ubocznych palenia: biegam po schodach a nie jeżdżę windą bez zadyszki, nie choruje na płuca, itd. Tu wystarczy sobie postawić obok siebie: człowieka pijącego, obok palącego, a dalej ćpającego. Widać by było wyraźnie co tu jest złe a co jest tylko propagandą, polityką, bo komuś ważnemu podpadł przemysł tytoniowy.
 2. fuHAfuLi

  Praca na wakacje

  Zbieranie owoców które się lubi to chyba najlepsza praca na wakacje :)
 3. Programowanie. Języki programowania.​ Który najlepszy a dla którego jest najwięcej ofert pracy. Jakby ktoś opisał krótko większą ilość języków, krótko :wadami i zaletami, to też by było miło :)
 4. Dla jakich specjalistów jest najwięcej ofert pracy a którzy specjaliści najwięcej zarabiają ?
 5. Dzieńdobrek :) Piękne Panie :) Jaki jest ideał faceta, nie musi być realny, nawet powinna być to postać całkowicie z fantazji. Proszę opisać samymi przymiotnikami tak jakbyście tworzyły właśnie Wy IDEALNEGO FACETA :) Zapraszam do zabawy :)
 6. Najlepsze sposoby dla Zdrowia​, bez rozdrabniania się na poszczególne choroby. Sposoby pielęgnowania Zdrowia w sobie. Zapraszam do tematu :)
 7. Jak dbać o psyche, żeby kwitnąć Zdrowiem ?​ Jak przetrwać extremalnie trudne warunki, stres, wojny, itd. ? Wasze sposoby :). Zapraszam do tematu :)
 8. Drukarki 3D to w stosunku do innych rzeczy, NOWOŚĆ. Ja bym przeczekał jak najdłużej: jak rynek się nasyci, drukarki stanieją, staną się lepsze, a drukowanie z nich bardziej opłacalne niż obecnie. Czas zmniejsza ceny i koszty, hehe :) Pozdrawiam :)
 9. Ja ćwicze w domu mam ciężarki, itd. a często też puszcze sobie jakąś mistrzynie aerobiku z YouTube i próbuje za nią nadążyć, co nie jest łatwe.
 10. fuHAfuLi

  Warto studiować?

  Skończone studia to powoli standard :) jak kiedyś podstawówka a warto studiować, dla wiedzy, dla siebie, dla innych, dla lepszej pracy, dla lepszej Polski, dla lepszego mózgu .... ale co studiować ? to nie wiem. Kto teraz najwięcej zarabia ?
 11. USA to kraj wielkich możliwości, kraj wyjątkowych ludzi, fenomenów, ale i nękany terroryzmem, więc chyba lepiej pozostać w Polsce :)
 12. Tak, daje: luz, relaks, wyciszenie, uspokojenie a jednocześnie podnosi koncentracje i bystrość. Dlatego pale :) Jak znacie coś o podobnym działaniu to napiszcie, chętnie bym zastąpił papierosy sposobem który daje to samo :) najlepiej bezpłatnym :)
 13. Alkohol to zło, ale nie należy lać go w morde, hehe :)
 14. Ja wole kwas chlebowy. Podobny w smaku a lepszy :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.