Jump to content

adaria5

Nowy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. Dla mnie antykoncepcja najlepsza jest w tabletkach. Ja stosuje ją co prawda od niedawna ale jest skuteczna. Mój ginekolog zapisał mi elin i jak na razie wszystko jest w najlepszym porządku nawet nic nie przytyłam. I do tego mam na telefonie taką specjalna aplikacje co mi przypomina o ich braniu, bardzo fajna rzecz aby nie zapomnieć.
 2. adaria5

  Zgaga

  Ja ze zgagą męczyłam się w ciąży, ale jescze gorsze były zaparcia i wzdęcia najbardziej mi pomagały musli z dodatkiem takiego preparatu w formie kisielu z apteki laximama się nazywało. A na zgagę to najlepiej pomagały biszkopty ale teraz to nie miewam jej tak często całe szczęście.
 3. męski, kulturalny, nie marudzący na zakupach:)
 4. adaria5

  Sposoby nauki

  Ja staram się uczyć głośno i też podkreślam sobie najważniejsze rzeczy na czerwono albo zielono.
 5. hehe zawsze słucham kiedy muszę:)
 6. Mi się zawsze marzyła romantyczna kolacja przy swiecach w jakieś ładnej i dobrej restauracji:)
 7. U nas to przeważnie mąż mówi przez sen:) Ja chyba nie bo nic maż nie narzekał tylko zawsze mówi ze za mocno się wiercę.
 8. Ja też nie znosze pająków ani myszy:(
 9. Ja już od lat korzystam z biura podróży Itaka. Nigdy sie nie muszę martwic że coś będzie źle załatwione no i często maja ciekawe oferty. Ostatnio zastanawiam się nad taką ofertą http://www.itaka.pl/nasze-kierunki/hiszpania-narty/la-molina.htmlIdealnie na ferie zimowe z rodzinką:)
 10. Najlepiej gdzies blisko w waszej miejscowości. I jak z namową koleżanek to najlepiej zapisać córkę tam gdzie one chodzą.
 11. My jedynie węglem i czasami drewnem.
 12. adaria5

  Coca Cola czy Pepsi?

  ja wybieram zdecydowanie coca cole:)
 13. A może wybierz ie na zakupy z koleżanka albo kimś bliskim kto ci doradzi. Bo nie zawsze najładniejsze i najdroższe ciuchy wyglądają super to trzeba sobie dobrze dopasować :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.