Hej,pilnie potrzebuję kontaktu do jakiegos dobrego psychologa z Gdyni. Mógłby ktoś z Was mi kogos dobrego polecic?Rozstałam się własnie z mężem,definitywnie. Miesiac temu bralismy slub...niestety w zyciu nie bylo tak rozowo jak przed slubem. Zamieszkalismy ze soba dopiero po slubie i pewne rzeczy wyszly na jaw. Blagam pomozcie bo nie wiem czy sobie czegos nie zrobie;(
We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.