Jump to content

Bernard Giermek

Nowy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About Bernard Giermek

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 05/20/1977

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się. Ja z kolei dobre wartościowe książki z dziedziny duchowości, wiary religii. W sumie każda dobra REKLAMA ma w swojej ofercie ogromne ilości takich książek.
 2. Chyba trzeba przeczekać ...
 3. To prawda. Atmosfera niesamowita. Ludzie z zewnątrz, którzy przyjechali, np. Włosi, którzy mieszkali w naszej parafii stwierdzili, że gdyby przyszło im zorganizować podobne wydarzenie u siebie, nie byliby w stanie tego zrobić na takim poziomie jak my :) Pełen szacunek dla organizatorów. Ale to co i jak mówi papież Franciszek też nie pozostaje bez znaczenia. Warto się wsłuchiwać. Papież na nasze czasy, jak mówi o nim wielu polskich duchownych.
 4. Z racji na tematykę książek, którą lubię zdecydowanie pozostaje mi księgarnia religijna , czy to w internecie, czy w realu. Różnie ... Antykwariat ma swoje niezaprzeczalne zalety. Tak jak już ktoś wspominał, ten zapach ... :) , stary papier , ehhh....
 5. Mocne słowa. Mogę się tylko podpisać ...
 6. Prawdę mówiąc oglądając teraz zastanawiam się, co mnie w niej śmieszyło kiedyś ... Ale czasy się zmieniają :)
 7. Ja jestem pod wrażeniem DVD Bóg nie umarł . Naprawdę niesamowita pozycja. W filmie pojawia się sporo konkretnych, racjonalnych argumentów dotyczących kwestii istnienia Boga. Świetne!
 8. Już w innym wątku pisałaem. Nie ma lepszej niż HP 1320. Mistrzostwo świata, nie do zdarcia. Nie wiem, co trzeba by zrobić, żeby ją zajechać ...
 9. Używam od dłuższego czasu HP 1320 - po regeneracji. Setki tysięcy wydruków, nic się nie dzieje. nie do zdarcia. Naprawdę polecam!
 10. Zakończyły się Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Jestem ciekawy Waszej opinii na ich temat. Jak odbieracie wypowiedzi papieża Franciszka? Co Wam zapadło w pamięci? Mnie na przykład dotknęły słowa, które powiedział na zakończenie, podczas spotkania z wolontariuszami:
 11. Niesamowite. Przyznaję, że po raz pierwszy spotykam się z takim tłumaczeniem.
 12. W temacie polecam ten artykuł: https://doemaus.wordpress.com/2016/06/27/zdrowa-wdziecznosc/
 13. Dzięki za ten wpis. Rzeczowe spojrzenie na temat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.