Jump to content

Iluzja

Nowy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About Iluzja

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Iluzja

  Hippisi

  w Polsce raczej nie było realnie tego ruchu. a jest to jedna z moich ulubionych subkultur, która nie zakładała żadnych ram oprócz wolności jednostki. oczywiście i tu pojawiło się nieszczęsne typizowanie jak wygląda i zachowuje się hipis. moim zdaniem to błąd. hipisem byłby ten, kto żyłby wg własnych zasad a nie konwenansów. jednak i hipisi popadają w stereotypowe wyobrażenie o tym jak powinni wyglądać czy się zachowywać. nie ma to znamion wolności.
 2. Iluzja

  Subkultury

  nie należę. nie ubieram się jakoś specyficznie, ani nie mam poglądów pasujących do jakiejś konkretnej grupy. nie muszę się utożsamiać z kimkolwiek. nie mam takiej potrzeby. w subkulturach niestety często panuje pozerstwo - bo ludzie starają się dopasowywać do pewnych wyobrażeń zamiast faktycznie być sobą.
 3. Iluzja

  Emo

  moda na emo w Polsce już chyba minęła. coraz mniej widzę. a może to teren gimbazy a z nią kontaktu nie mam więc może dlatego tego nie dostrzegam. emo jest żałosne bo rzadko który dzieciak ma naprawdę powody do depresyjnych czy podobnych zachowań i tendencji, a mimo to taplają się w swoim cierpieniu i żałości.
 4. Iluzja

  Hipsterzy

  z zasady inność mi nie przeszkadza, ale nie trawię pozerów. a mam wrażenie, że dużo hipsterów tylko pozuje na kogoś. znudzone studenciaki 1 czy 2 roku akademickiego, którzy dopiero kształtują swoją pozycję wśród rówieśników. alternatywni we wszystkim a jednocześnie identyczni we wszystkim.
 5. Iluzja

  hej

  hej. postanowiłam się tu zarejestrować z nudów. właśnie mam wolny weekend, który chcę spędzić w domu i chciałam poszukać jakiegoś forum. mam nadzieję, że znajdę tu jakieś ciekawe dyskusje. coś o mnie: mam 21 lat, interesuję się wieloma rzeczami, czytam, słucham muzyki, śpiewać nie lubię. jestem domatorką, unikam ludzi. wolę z nimi rozmawiać wirtualnie. mam nadzieję, że tyle wystarczy.
 6. nie ma jakiegoś standardu, ale raczej przynosi to skutek negatywny. młoda dziewczyna czy chłopak mogliby ze swoim życiem zrobić w tym okresie o wiele więcej niż niańczyć dziecko. niestety hormony robią swoje i zamiast myśleć o innych sprawach uprawiają seks często nie myśląc o żadnej antykoncepcji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.