Jump to content

Janko Bzykant

Użytkownik
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Janko Bzykant last won the day on August 21

Janko Bzykant had the most liked content!

3 Followers

About Janko Bzykant

 • Rank
  Andrut

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Biała Chorwacja.
 • Zainteresowania:
  Historia, literatura, sztuka sakralna, cerkwie i zabytkowe cmentarze.

Recent Profile Visitors

1,186 profile views
 1. Ślinią się , drapią po jajkach i jąkają , a także sikają w majtki.
 2. Tylko wtedy , gdy kościół jest pusty.
 3. Wtedy mogą zmienić dyscyplinę na skok o tyczce.
 4. Chyba jeszcze nie . Ale jeśli kozie mleko znajdzie się na liście zakazanych substancji , to cena tego napoju spadnie na światowych rynkach , co może doprowadzić do kolejnego kryzysu gospodarczego. Pomijam taki drobiazg , jak brak erekcji u bardziej wątłych sportowców.
 5. Jeśli jest duża kućka w namiocie , to rzeczywiście może mieć wpływ na końcowy wynik takiego zawodnika.
 6. Dzieci są ok., pod warunkiem że są dorosłe , żyją na własny rachunek , i nie przypierdalają się do kasiorki rodziców.
 7. Ja siebie oceniam na maksa, czyli po ch*** fest.
 8. Najlepsze jest sfermentowane kobyle mleko, czyli kumys. Mongołowie chlają ten eliksir na potęgę i mają kondycję na maksa. Drugim napojem jest mleko prosto od kozy , bezpośrednio z cycka. Podobno działa dobrze nie tylko na kondycję , ale także na potencję. Jedyną wadą jest to, że w trakcie biegania kućka w majtkach robi namiot.
 9. Janko Bzykant

  Praca prostytutki

  Przeczytałem ten temat od dechy do dechy. Prostytucja jest największym złem, jaki można sobie zafundować. Gdybym był kobietą, wolałbym kraść lub wyłudzać pieniądze niż prostytuować się.
 10. Można wyrzucić na zbity pysk, pod warunkiem że ma ukończone 18 lat.
 11. Księgarnia. Wracam zawsze do niej, i wychodzę z książką. Klimat oraz miejsce niepowtarzalne. Krynica, Bulwary Dietla.
 12. To moje trzecie forum. Pierwsze forum na którym bywałem , to forum o Beskidzie Niskim . Nadal sporadycznie tam zaglądam. Drugie forum, to Arena, a na nim wspaniałe osobowości tj. Kasia, Natasza, ReKa, Alma, Sunny, Raven, Sebier, Leszy, Jacek i kilku innych. To forum jest trzecie, i, chyba ostatnie. Bywam tutaj, mając nadzieję, że z sennego zamieni się w mniej senne. Prawdę mówiąc, mam tak mało czasu na codzień, że ten stan za bardzo mi nie przeszkadza. Fajnie, że Joanna Od Aniołów czuwa wraz ze mną, nie pozwalając temu forum wyzbyć się ostatniego tchnienia.
 13. W pewnych środowiskach nazywa się to ' robieniem w ch*** '.
 14. Czyściec, to nic innego, jak puste konto bez kasiorki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.