Jump to content

Janko Bzykant

Użytkownik
 • Content Count

  475
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Janko Bzykant last won the day on July 15

Janko Bzykant had the most liked content!

3 Followers

About Janko Bzykant

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Biała Chorwacja.
 • Zainteresowania:
  Historia, literatura, sztuka sakralna, cerkwie i zabytkowe cmentarze.

Recent Profile Visitors

782 profile views
 1. Najważniejsze są odpowiednie proporcje i ładna buzia.
 2. Janko Bzykant

  Dzinsy

  Mam na stanie 5 par. Jedne są bardzo zniszczone, ale mam do nich wielki sentyment. Szkoda, że firma już nie istnieje. Lubiłem ciuchy Cottonfield - a.
 3. Kulturę jazdy nabywa się przez kilka pokoleń. Jest pewien schemat: dziadkowie mieli samochód, rodzice także, i ja mam bryczkę. Dziadkowie uczyli mnie jak należy zachować się na drodze, tego samego uczyli rodzice, ja także będę dzielił się swoją wiedzą z moimi dziećmi . W naszym kraju, w przeciągu jednego pokolenia gumofilcaki przesiedli się z wozów drabiniastych do wyeksplatowanych aut zza zachodniej granicy. Dlatego też często panują na naszych drogach zwyczaje wozaków rozwożących węgiel, a nie kulturalne zachowania zmotoryzowanych przedstawicieli gatunku homo sapiens.
 4. Dawno nie byłem pijany. Lekko pod humorem zdarza mi się być , jednakże bardzo sporadycznie. Nie ma dla mnie różnicy - zawsze mówię to, na co mam ochotę, lagę kładę na to, czy podoba się to komuś, czy też nie. Zbyt dużo w życiu przeżyłem, bym przejmował się jakimiś bzdurami.
 5. Nie mamy niespodziewanych gości, te sprawy dawno załatwiliśmy ku zadowoleniu wszystkich zainteresowanych. Obecnie znajomi, przyjaciele oraz dalsza rodzina MUSZĄ się zapowiedzieć z odpowiednim wyprzedzeniem. Wyjątkiem są teściowie, którzy mogą wpaść do nas, kiedy tylko mają na to ochotę. Zawsze gościmy po staropolsku - musi być dobre jedzenie, kawa, herbata i coś słodkiego. Mocnych alkoholi nie podajemy, tylko piwo lub wino.
 6. Mój teść jest emerytowany policjantem. Wie o mnie wszystko, nie przeszkadza mu moja przeszłość, nawet się lubimy. Teściowa natomiast połknęła bajer, że miałem poważny wypadek na motocyklu i stąd te blizny i uszczerbione ucho.
 7. Najlepiej pod namiot wybrać się do dobrego hotelu.
 8. Kiedyś tak było - dawałem w mordę i dostawałem po ryju. Mam kilka pamiątek z przeszłości: bliznę na łbie ( ok. 8 cm), zgrubienia na łukach brwiowych po kilkukrotnych szyciach , górna warga z pionową blizną, krzywy nos i prawe ucho z ubytkiem chrząstki. Ch*jowo, prawda?
 9. Jest piękny, ale nie mój. Mam zwykłą, wielkoseryjną bryczkę. Kiedyś dla mnie marka bryczki i jej wartość była ważna. Teraz jest mi to obojętne, jest milion ważniejszych rzeczy w życiu, niż półtora tony stali na czterech gumach.
 10. Masz rację! Najlepiej na najbliższą plebanię, albo do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze.
 11. Pluszowy w szkocką kratę.
 12. Nie wierzę w to, że czarny kot przynosi nieszczęście. O ile mnie pamięć nie myli, to w swoim życiu przejechałem pięć czarnych kotów i jednego łaciatego. W tym przypadku to koty miały pecha, ponieważ przednie zderzaki moich bryczek miały solidną konstrukcję.
 13. Lubię luźne majtki i obcisłe czapki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.