Jump to content

Janko Bzykant

Użytkownik
 • Content Count

  519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by Janko Bzykant

 1. Ślinią się , drapią po jajkach i jąkają , a także sikają w majtki.
 2. Wtedy mogą zmienić dyscyplinę na skok o tyczce.
 3. Chyba jeszcze nie . Ale jeśli kozie mleko znajdzie się na liście zakazanych substancji , to cena tego napoju spadnie na światowych rynkach , co może doprowadzić do kolejnego kryzysu gospodarczego. Pomijam taki drobiazg , jak brak erekcji u bardziej wątłych sportowców.
 4. Jeśli jest duża kućka w namiocie , to rzeczywiście może mieć wpływ na końcowy wynik takiego zawodnika.
 5. Dzieci są ok., pod warunkiem że są dorosłe , żyją na własny rachunek , i nie przypierdalają się do kasiorki rodziców.
 6. Ja siebie oceniam na maksa, czyli po ch*** fest.
 7. Najlepsze jest sfermentowane kobyle mleko, czyli kumys. Mongołowie chlają ten eliksir na potęgę i mają kondycję na maksa. Drugim napojem jest mleko prosto od kozy , bezpośrednio z cycka. Podobno działa dobrze nie tylko na kondycję , ale także na potencję. Jedyną wadą jest to, że w trakcie biegania kućka w majtkach robi namiot.
 8. Janko Bzykant

  Praca prostytutki

  Przeczytałem ten temat od dechy do dechy. Prostytucja jest największym złem, jaki można sobie zafundować. Gdybym był kobietą, wolałbym kraść lub wyłudzać pieniądze niż prostytuować się.
 9. Można wyrzucić na zbity pysk, pod warunkiem że ma ukończone 18 lat.
 10. Księgarnia. Wracam zawsze do niej, i wychodzę z książką. Klimat oraz miejsce niepowtarzalne. Krynica, Bulwary Dietla.
 11. To moje trzecie forum. Pierwsze forum na którym bywałem , to forum o Beskidzie Niskim . Nadal sporadycznie tam zaglądam. Drugie forum, to Arena, a na nim wspaniałe osobowości tj. Kasia, Natasza, ReKa, Alma, Sunny, Raven, Sebier, Leszy, Jacek i kilku innych. To forum jest trzecie, i, chyba ostatnie. Bywam tutaj, mając nadzieję, że z sennego zamieni się w mniej senne. Prawdę mówiąc, mam tak mało czasu na codzień, że ten stan za bardzo mi nie przeszkadza. Fajnie, że Joanna Od Aniołów czuwa wraz ze mną, nie pozwalając temu forum wyzbyć się ostatniego tchnienia.
 12. W pewnych środowiskach nazywa się to ' robieniem w ch*** '.
 13. Czyściec, to nic innego, jak puste konto bez kasiorki.
 14. " Ucho Igielne " - Wiesława Myśliwskiego.
 15. Jedno z najpiękniejszych dzieł polskiej literatury. Malarski opis wsi, mijających pór roku, postaci targanych zwykłymi ludzkimi emocjami. Ponadczasowe dzieło, które jak pomost łączy czasy minione z obecnymi. U osób mało wrażliwych na piękno , w trakcie czytania może wystąpić syndrom tzw. ' długiej prostej'.
 16. Kiedyś zajrzał gościu na forum. Widziałem go, ale chyba d*pa zmarszczyła mu się ze strachu i woli do kościółka chodzić na nieszpory. Kilku starych zgredów płci obojga zafilowało z ciekawości, ale że Facebook zrył im berety na maksa, to zapomnieli języka w gębie.
 17. Miał chłop rację. Prześledziłem wpisy w różnych tematach. Wniosek nasuwa się następujący: nudziarze, ludzie bez poczucia humoru i dystansu do siebie, oraz pospolite niemoty fafluczące na ' zapchaj tematy ' doprowadziły do upadku forum. Gonić takie niedojdy w pi***, nie przejmować się brakiem codziennego blekotu, bo w jakości, a nie w ilości drzemie sprawcza siła. Amen.
 18. Tego typu problemy rozwiązuję z pomocą mojego kolo, Radka z Zakaczawia. Ubieramy się w eleganckie dresy, i bardzo grzecznie, niezwykle precyzyjnie, tłumaczymy, że długi należy regulować, a naiwna wiara w krótką pamięć człowieka zrobionego w ch***, jest co najmniej niepoważna. Jeszcze się nie zdarzyło, aby frajer nie zgodził się z moją tezą. Dobry dialog potrafi zdziałać cuda, kasiorka znajduje się w try miga, a nieraz jeszcze szybciej.
 19. Dwa dojrzałe pomidory, jeden bakłażan, dwie czerwone cebule, duży ząbek czosnku, sól, pieprz, oliwa z pierwszego tłoczenia. Wszystko podsmażyć, na koniec dolać kieliszek madery. Następnie delikatnie mieszając, otworzyć okno i wy***rdolić wszystko w pi***. Po wywietrzeniu mieszkania, należy udać się do najbliższej budki z kebabem, aby wreszcie zeżreć coś konkretnego.
 20. Drapanie po plecach, a także podanie zimnego piwa i chipsów do łóżka.
 21. Zwijacz duży jest, ale jajka mam niewielkie, to jakoś w spodniach oprzyrządowanie się mieści.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.