Jump to content

Janko Bzykant

Użytkownik
 • Content Count

  597
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Everything posted by Janko Bzykant

 1. Po ostatnich medialnych rewelacjach nt. Dziwisza , Gulbinowicza i innych im podobnych , stawiam tezę , że za dziesięć lat kościoły w Polsce zamienione zostaną na siłownie, sklepy budowlane , dyskoteki lub obiekty mieszkalne dla bardziej zamożnych. Najwyższy czas zdelegalizować tą sektę.
 2. Janko Bzykant

  Dzinsy

  Mam kultowe marki Cottonfield. Szkoda, że firmę szlag trafił wiele lat temu. Szanuję je jak relikwie. Na codzień chodzę w levisach.
 3. Janko Bzykant

  Dzinsy

  Ona kocha dżinsy. Stringi też ma dżinsowe.
 4. Po ch*** kupować w Warszawie? Moim zdaniem piękniej można żyć na prowincji w otoczeniu nieskażonej przyrody .
 5. Będzie nas mniej. Może staniemy się sobie bliżsi.
 6. Informacje, jakie do nas docierają są niepełne . Obawiam się, że nie mówi się całej prawdy o wirusie , aby nie wzbudzić paniki.
 7. po***any świat. I tyle.
 8. Praca jest dla koni i traktorów.
 9. Kociołek Matołek był debeściarski.
 10. Powiedziała , że jeśli złamię zakaz, to mogę o niej zapomnieć. Co prawda , gdy ją poznałem , byłem już prawie czysty. Wcześniej dałem słowo cioci i wujkowi u których zamieszkałem . Obiecałem ,że definitywnie zerwę z dotychczasowym życiem.
 11. Porcelanowy nocnik w kwiatowe desenie.
 12. Pieprzone równouprawnienie.
 13. Jeśli studia - to tylko we Wronkach albo w Rawiczu. Podyplomowe można robić w Strzelcach Opolskich.
 14. Nauki przedmałżeńskie to relikt przeszłości .Teraz ludzie są wyedukowani, wybzykani i niepotrzebnie im są pieprzenia chłopa w czarnej sukience.
 15. Zapomniałem o byczych jądrach i flaczkach z macicy.
 16. Zawsze mam przy sobie portfel z kasą. Na szczęście nie ma co liczyć.
 17. Masz pełne prawo do takiej oceny. I nie oznacza to , że masz zły gust. Ze swojej strony uważam , że często jest po prostu nudna.
 18. Jesteśmy nieustannie poddawani procesowi starzenia , czyli innymi słowy nabierania szlachetnej pozłoty. Wydaje nam się, że teraz jesteśmy mądrzejsi , niż kiedyś. Sądzę , że to tylko złudne wrażenie . Jestem przekonany , że po prostu jesteśmy głupsi inaczej.
 19. Jej " Opowiadania bizarne " były na tyle interesujące , że przeczytałem je prawie jednym tchem. Natomiast " Ostatnie historie " sprawiły mi lekki zawód . " Księgi Jakubowe" to bez wątpienia literacka ekstraklasa.
 20. Od dwóch dni " Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk.
 21. Mam ich setki, tysiące. Są emocjonalne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.