Jump to content

Janko Bzykant

Użytkownik
 • Content Count

  588
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Everything posted by Janko Bzykant

 1. Praca jest dla koni i traktorów.
 2. Kociołek Matołek był debeściarski.
 3. Powiedziała , że jeśli złamię zakaz, to mogę o niej zapomnieć. Co prawda , gdy ją poznałem , byłem już prawie czysty. Wcześniej dałem słowo cioci i wujkowi u których zamieszkałem . Obiecałem ,że definitywnie zerwę z dotychczasowym życiem.
 4. Porcelanowy nocnik w kwiatowe desenie.
 5. Pieprzone równouprawnienie.
 6. Jeśli studia - to tylko we Wronkach albo w Rawiczu. Podyplomowe można robić w Strzelcach Opolskich.
 7. Nauki przedmałżeńskie to relikt przeszłości .Teraz ludzie są wyedukowani, wybzykani i niepotrzebnie im są pieprzenia chłopa w czarnej sukience.
 8. Zapomniałem o byczych jądrach i flaczkach z macicy.
 9. Zawsze mam przy sobie portfel z kasą. Na szczęście nie ma co liczyć.
 10. Masz pełne prawo do takiej oceny. I nie oznacza to , że masz zły gust. Ze swojej strony uważam , że często jest po prostu nudna.
 11. Jesteśmy nieustannie poddawani procesowi starzenia , czyli innymi słowy nabierania szlachetnej pozłoty. Wydaje nam się, że teraz jesteśmy mądrzejsi , niż kiedyś. Sądzę , że to tylko złudne wrażenie . Jestem przekonany , że po prostu jesteśmy głupsi inaczej.
 12. Jej " Opowiadania bizarne " były na tyle interesujące , że przeczytałem je prawie jednym tchem. Natomiast " Ostatnie historie " sprawiły mi lekki zawód . " Księgi Jakubowe" to bez wątpienia literacka ekstraklasa.
 13. Od dwóch dni " Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk.
 14. Mam ich setki, tysiące. Są emocjonalne.
 15. Dobry wieczór . Witam . Co się zmieniło?
 16. Krzyk mew nad morzem , świergot jaskółek w szalonym pędzie , kumkanie żab na nadrzecznych łąkach. A także śmiech szczęśliwego dziecka i cichy oddech śpiącej obok ukochanej osoby.
 17. Janko Bzykant

  Pracoholizm

  Pracoholizm jest jedną z wielu odmian pierdolca. Trzeba to leczyć , bo inaczej grzebnie się kopytami i będzie totalna d*pa. A nasze ciężko zarobione miliony będzie wydawał kto inny.
 18. A Krzysztof " Diablo" Włodarczyk?.
 19. Czy lubicie być zapraszani na obiady niedzielne / świąteczne przez teściów lub rodziców? Czy potraficie odmówić, czy też godzicie się na kilkugodzinną męczarnię , a może z przyjemnością przyjmujecie propozycję i cieszycie się ze spotkania przy wspólnym stole?
 20. Stosować dobre pasty bez substancji wybielających, myć po każdym posiłku ( jeśli jest to tylko możliwe) lub żuć gumę bez zawartości cukru. Przed snem płukać za pomocą irygatora. Zadbane zęby nie muszą być super białe , jak w reklamie dla psów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.