Jump to content

Jacekz

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Jacekz last won the day on June 1

Jacekz had the most liked content!

About Jacekz

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday December 30

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Heilsberg

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jacekz

  Facet na solarium

  Toż to tylko Jankowe rozważania nie szkodzące nikomu(kto go oczywiście trochę zna) 😉
 2. Jacekz

  Facet na solarium

  "admin Nastroika nazwał Tomka, Jacka i mnie chamami. Domagałem się, aby nas przeprosił. Była ożywiona polemika na ten temat. Niestety, na placu boju pozostałem sam, ponieważ Jacek i Tomek posrali się ze strachu i podkulili ogony." Inaczej było i sam troszkę może zapomniałeś..i wcześniej trochę inaczej o tym pisałeś..I chamami to nie wiem na sto% czy nas nazwał-być może napisał,że nie toleruje chamskiego zachowania a to różnica..No chyba dobrze pamiętam-bo jak ktoś by mnie nazwał chamem bezpośrednio to też bym poszedł gdzie indziej-ale może przez sklerozę dokładnie nie pamiętam..
 3. Siemię jest OK,można wyleczyć żołądek bez leków z reklam w TV a czy obniża ciśnienie-nie wiem ale raczej chyba nie a jak tak to b.mało.
 4. Inteligentny idiota.
 5. Czy jestem za legalizacją-nie wiem ponieważ nie znam badań nad jej wpływem na organizm.A nawet jak bym teraz w necie znalazł to nie byłbym pewien czy to prawdziwe. Mnie to nie pociąga..a inni niech sobie to stosują legalnie lub nie.. Wolę piwo i papierosy..też niezdrowe..ale też są różne teorie..piwo ma dużo witaminy B,odstresowuje,jak każdy alkohol robi dobrze na krążenie,zabija drobnoustroje ale w nadmiarze uszkadza to i owo..Czyli wszystko dla ludzi ale wiedzących co i w jakich ilościach stosować na swój organizm.. Papierosy..! -szkodliwe są lecz kto pali ma mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania na parkinsona...tak więc nie wiem czy przypadkiem w dzisiejszych czasach jedzonko z biedronki czy lidla nie robi większych spustoszeń w oragnizmie..
 6. Jacekz

  Eks.

  To zależy z którą eks.Z tą "najważniejszą" absolutnie nie.
 7. Jacekz

  Siemka!

  Samo zuo to pisanie w czyimś temacie powitalnym 😉 Fb kiedyś mnie wkurzył jak za nic zlikwidowali mi konto...dopiero za 4 razem udało mi się założyć na nowo.. Gdyby tu technicznie było lepiej to by przyszło trochę ludności.
 8. Jacekz

  Siemka!

  Ale to chyba Marek sprzedał Arenę..a Onil chwile był na Na..ku.pl ..i sobie poszedł chyba na Fb.
 9. Późny wieczór,las państwowy,worek na plecach,siekiera w ręku...i się później napali w piecu..a jak w pobliżu jest leśniczy..to niestety starymi krzesłami ... 😉
 10. Jacekz

  Opryszczka

  Poślinić aspirynę i przyłożyć ...
 11. Jacekz

  Facet na solarium

  Jak ktoś lubi to niech się "solaryzuje"- jego prywatna sprawa..
 12. Jacekz

  W czym sypiacie?

  W płaszczu..
 13. Jakiś czas obgryzałem.Po ukończeniu ósmej klasy miałem w tym samym czasie egzamin wstępny do ogólniaka i również do bierzmowania.. Po tych ciężkich przejściach przestałem.. A teraz młodzież ma podobno wszystko bezstresowe to nie powinni obgryzać/chyba/..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.