Jump to content

Sagittarius

Nowy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

About Sagittarius

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 12/14/1984

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zabrze

Recent Profile Visitors

341 profile views
 1. Sagittarius

  Gry sieciowe

  Ja chętnie. Tylko w co? Jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o sieciowe gry. Dużo też zależy od sprzętu który się posiada.
 2. Tych kilka serwisów umożliwia wspólne i synchroniczne oglądanie filmów i seriali przez internet ze znajomymi czy rodziną. 1. https://www.rabb.it/ (online z internetu, różne serwisy) 2. https://www.watch2gether.com/ (online z internetu, różne serwisy) 3. https://letsgaze.com/ (online z wideo na dysku mp4) 4. https://syncplay.pl/ (online przez program, wideo z dysku muszą być takie same u każdego)
 3. Założyłem ten temat aby każdy z nas mógł się podzielić ulubionymi playlistami z różnych serwisów muzycznych. (Spotify, YouTube, Deezer, Tidal etc.) Zamieszczajcie takie playlisty których słuchacie najwięcej lub są najbliższe waszemu sercu. Nie muszą być stworzone przez was. Od siebie polecam --> Bardzo dobre mixy z Trip Hopem od Lance'a. Na chwilę obecną moje ulubione jeśli chodzi o ten gatunek muzyki. A tutaj moja playlista Spotify z pozytywną muzyką (często jej słucham) --> Obydwie playlisty (zarówno moja ze Spotify jak i mixy Lance'a) są aktualizowane. Dobrego odsłuchu. :)
 4. Dobrze prawisz, mam u siebie kilka starych kaset i mnóstwo przesłuchanych godzin Floydów. Mój pierwszy album który nabyłem dawno temu na kasecie to Momentary Lapse of Reason. Generalnie to wychowałem się na starym rocku i metalu. Ciągle mimo wieku znajduję radość w słuchaniu tak dobrej muzyki jak Pink Floyd. Ale faktem jest że trzeba dorosnąć do NICH aby w pełni docenić ich kunszt.
 5. Dawno temu w czasach kiedy było się młodym i głupim chodziłem do kina nawet 3 razy w tygodniu - tak dużo dobrego było w kinie - można było wybierać jak w ulęgałkach. Teraz to max 2-3 razy w roku jak naprawdę nie mam co robić. Smutne czasy. 😞
 6. Od siebie polecam https://www.openshot.org. Nigdy się nie zawiodłem.
 7. Cześć wszystkim, pozdrawiam ze upalnego Śląska!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.