Jump to content

Child of Bodom

Nowy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

 1. Domator, raz na pół roku idę się zabawić gdzieś.. Najlepiej w domu przy kompie, telewizorek, soczek, ewentualnie książka.
 2. Lubie takie cięższe brzmienie, czuje, że mnie uspokaja...
 3. przyjaciel powinien po prostu być. i w radości i w smutku. wysłuchać, poklepać po ramieniu i umieć powiedzieć mi, że robię głupotę i powinnam się wycofać, a nie zawsze ślepo stać po mojej stronie.
 4. Ale je wcale z tego nie korzystam , jakoś mi nie leży uprawianie sexu w gumkach :eek:
 5. Bardock, MagicalFire, Pyskaty, shamandalie, angel of death, Koleszko, Seth.
 6. Child of Bodom

  Trójkącik

  Z drugim facetem nie!. Z druga kobieta bardzo chetnie, ale nigdy bym tego nie zaproponowala swojemu facetowi. :hihi:
 7. Child of Bodom

  Zazdrość

  Nie wirzę w przyjaźń między kobietą a mężczyzną. Wcześniej czy później źle to się kończy. Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby mój chłopak czy kiedyś mąż miał przyjaciółkę i zwierzał się jej z naszego życia.
 8. Uważam,że najważniejsze jest uczucie a doświadczenie przyjdzie z czasem więc czy to będzie prawiczek czy facet z kilkoma partnerkami juz tak bardzo się nie liczy chociaż nie chciałabym byc porównywana do innych dziewczyn....
 9. Ja nie jęczę. Kiedy jest miło, wzdycham. Kiedy milej, mruczę. A kiedy już najmilej, jak tylko może być, to po prostu wrzeszczę i łzy mi płyną po twarzy. Lubię też podobną ekspresję u facetów.
 10. A u nas ten komu sie chce hehehhe czasem samo wychodzi choć żadne by się nie spodziewało, że akurat będzie sex, np. jedno w drodze pod prysznic a drugie z przeciwnej strony, niby zwykła "buźka" hehehhe mam nadzieję, że tak zostanie....że nie minie z czasem.
 11. Ja ma faceta i nie uprawiam przypadkowego seksu..... a choćbym była sama... o nie. To nie dla mnie
 12. Mimo, że zaczynałam swoja przygodę z seksem z bardziej doświadczonym partnerem, to niektórych elementów uczyliśmy sie razem. Rzedko od poczatku partnerzy są w 100% kompatybilni. Na pewno starszy, doswiadczony facet daje kobiecie komfort długich dystansów, o ile oczywiście nie ma problemow z przedwczesnym wytryskiem. :letssin:
 13. Ja dzisiaj miałam pulpety :letssin:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.