Jump to content

Psychodela

Użytkownik
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Psychodela last won the day on August 9 2015

Psychodela had the most liked content!

1 Follower

About Psychodela

 • Rank
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Kobieta
 1. Singielka i dobrze mi z tym. :)
 2. Szczerze? Tyle razy przejechałam się na ludziach, że dla mnie przyjaźń to totalna abstrakcja. Ile razy mi się wydawało, że ktoś jest moim przyjacielem, z czasem wszystko znika. Teraz mogę tylko tak powiedzieć o zwierzakach, bo kochają bardziej niż ludzie, są wierni, lojalni i za swojego ludzkiego przyjaciela zrobili by wszystko. Mam wielu znajomych, nie przyjaciół. Wiernego i lojalnego to mam psa, ludziom nie ufam.
 3. Psychodela

  Ulubiony sok

  Świeżo wyciskany z pomarańczy. :)
 4. Psychodela

  Naleśniki

  Rzadko kiedy, średnio lubię. Jak już to jeden, góra dwa ze śnieżką i bananem.
 5. Czarny t-shirt i czarne szorty.
 6. Tylko i wyłącznie Coca-Cola, z sentymentem świątecznych reklam.:D Aż ciężko się przyznać, ale strasznie uzależnia.
 7. Psychodela

  Buty

  Kocham obuwie sportowe, ponad każde, ale rodzaj wykonywanej pracy zobowiązuje do bardziej formalnego obuwia, wiec często baleriny, czy szpilki. Tak, kupowanie butów mogę nazwać nałogiem, bo liczę to już w szafkach, pudłach, organizerach, a nie ilości par...
 8. Żadne Diory, Bourjois, Lancome i nie wiadomo jakie drogie mazidła, które nie są warte swoje ceny. Essence, porównywalny do tego najpopularniejszego Maybelline, a jeszcze tańszy. Nie skleja rzęs, wydłuża, podkręca i podkreśla oko, ideał za niską cenę.
 9. Ja się dobrze bawię bez spożycia alkoholu, którego nie piję w ogóle. Moi znajomi już się przyzwyczaili, że jest zawsze ktoś, kto myśli trzeźwy umysłem i powstrzymuje ich od kretyńskich pomysłów, albo po prostu jest zdolny do prowadzenia samochodu po więcej alko. :P
 10. Kiedyś to jeszcze Luvuu + Dev, teraz nie wiem jak jest.
 11. Psychodela

  Kolczyki

  Standardowe dziurki w uszach - 3 lewe, 1 prawa i żadnego poza tym, w sumie i tak rzadko noszone. Jak dla mnie to pępek, język, nos, brew, czy cokolwiek innego wygląda tandetnie. Przecież to nawet w żaden sposób nie upiększa. Natura zawsze będzie najlepsza, żadne błyskotki jej nie przebiją. :)
 12. Psychodela

  Rowerek

  Zbyt często przesiadam się tylko zza biurka do samochodu żeby nie żyć aktywnie po pracy. Pomijając resztę aktywności to średnio 3 razy w tygodniu rower min. te 20km i od razu czujesz się lepiej. :)
 13. Przysnąć mi się zdarza często. Zasnąć tak konkretnie to tylko parę razy. Zazwyczaj zasypiam oparta na ręce i raz się tak zdarzyło, że właśnie zasnęłam tak konkretnie i mi głowa z ręki spadła. Oczywiście uderzyłam czołem w ławkę. Ja jak się budzę, niezależnie gdzie to nie wiem co się dzieję i tak było w tym przypadku, więc nawet się nie zastanawiałam z czego klasa ma taki ubaw :D Dopiero guz na środku czoła, który wyszedł momentalnie mnie uświadomił, że to ze mnie :D Już nie w szkole, ale poszliśmy z klasą do kina i zasnęłam. Ludzie budzą mnie po, ja znowu nieogar i krzyczę im, że która godzina, że się spóźnię do szkoły, miękko jak w łóżku było to się pomyliło :D Wszystko przez to, że mam rozregulowany tryb dnia zasypiając po 3, wstając o 5, śpiąc po południu jeszcze 3 godziny, nie wysypiam się.
 14. Prawie wpadłam w anoreksje, miałam anemie, mam niedobór witaminy D, przez co zwiększona możliwość łamliwości kości, bardzo dużą alergię, kontuzja kaletki w kolanie ( i w ogóle coś ze stawami, bo za szybko urosłam), uraz kręgu szyjnego i bóle kości, które były złamane, na zmianę pogody. Chyba wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.